Piersicute de iulie august (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Salutare, salutare....Ha, ha, ha Fleur esti de coma exact asta am facut. I-am aratat si sotului ce-ai scris, esti super. Te pup de o mie de ori.Mai, fetelor am avut clienti si am stat concentrata sa nu gresesc ceva. Mai am o gramada de chestii de citit, de pus la punct de deschis conturi la banci, de vorbit cu sefii de filiala de langa mine. Apoi, dupa ce am plecat am fost la biserica la Sf.Mina si Sf. Nectarie sa las si eu din primii bani un acatist de multumire. Apoi exact ce a zis Fleur am facut.Am terminat cu Tudor si acum ma pregatesc de iesit prin oras. Asa, Miha multumim de capitol si de mancaruri ca eu nu mai am nimic si nici timp .Ce e la mine in casa nu vreau sa vedeti.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Hai, ca mai scriu imi era frica ca se termina bateria la tableta.Ali, nu stiu ce sa zic cu nasterea. Vorba Laurei trebuie sa ai incredere in medicul tau. Ai numai bunataturi si tu pe acolo. Dana, si eu numai inghetata as manca.Am vazut ca aseara Carmina nu se mai baga la somn. Eu am cazut rupta.M-am trezit pe la 3 si am citit si eu.Ce as mai pleca si eu pe la mare ...Las la anul.Mai intru mai tarziu .Va pup pe toate .

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adarev
Apoi, dupa ce am plecat am fost la biserica la Sf.Mina si Sf. Nectarie sa las si eu din primii bani un acatist de multumire. Apoi exact ce a zis Fleur am facut.Am terminat cu Tudor si acum ma pregatesc de iesit prin oras.
Ada

Sa-ti ajute Dumnezeu Ada si sa-ti mearga din plin , distractie placuta in oras ... sa te gandesti si la mine

28+ Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Multumesc Laura. Ma gandesc la tine.Nicostea ce petrecere frumoasa.Muraturica e o harnica. De fapt toate sunteti.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

raportez: azi am facut cu incetinatorul curatenie,adica sters praf si dat cu aspiratorul,de gatit nu am avut chef,am facut macaroane cu branza la cuptor si cartofi cu oua prajite si salata.....maine trebuie sa gatesc,dar nu mi-e pofta de nimic...nu stiu deloc....cat de acest weekend prelungit....eu il am de cand am ramas gravida,asa ca nu am planuri marete...Va doresc weekend minunat,fara contractii,sa auzim cu bine,pupici

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

michelle1981 da stiu de parcul acvatic dar nu am ajuns inca la el.poate la anu.........


muraturica mersi de raspuns.voi vorbi in 17 mai exact si voi lua atunci hotararea.sper sa fie cea mai buna.de 1mai cred ca am sa merg cu cateva prietene cu copii la padure sa zburde putin in aer curat


Fleurdelise ai fost tare
m ai nimerit in mare parte dar pe langa am mai fost putin si la plimbare cu copilul

ada tu esti tot cu iesitul in oras!!!!! super!!!!!!!!distractie placuta

29+
rafael albert(25.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ARUBA spune:

Fleur ai fost de coma cu pronosticurile tale :))
Eu una am decis sa aman pe luni pedichiura ca in caz de esec ar trebui sa ma incalt in slapi la nunta de maine , ceea ce nu e tocmai de dorit.

Miruna, tu vorbesti serios ca inca mai dai cu aspiratorul?? Eu una n-am mai pus mana pe el de luni de zile, in afara de sters praful la restul operatiunilor nu ma bag, ca mi-e tare greu sa car aspiratorul dupa mine prin casa, la baie nu mai suport mirosul de la solutiile de curatat cada si toaleta asa ca le-am taiat si pe astea din lista. Dar tu care esti insarcinata si cu gemeni vad ca te tii bine pe pozitii!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Buna seara fetelor!
Ce tare faza cu pronosticurile

Eu nu ma consider o harnica,dar sunt nevoita sa aspir aproape in fiecare zi,ca altfel se face dezastru.Plus ca baia se umple de scame si pete de apa,care ma dispera asa ca o sterg intr-una...
Azi am facut spanac cu ochiuri,ca nu am avut chef de gateli.
Ieri am fost pe aceeasi lungime de unda cu Laura,si eu am facut clatite

Altfel toate bune,azi la un moment dat m-a palit asa o stare proasta de moleseala si chef de nechef...noroc ca dupa vreo 2 ore a trecut.
Azi am baut 2 cafele si bebita a fost tare miscacioasa,azi cred ca a dormit tare putin,plus ca pentru prima data cred ca am simtit-o si eu sughitand,ca era asa finut si se repeta la distante egale de timp.

Ce frumos ca aveti we prelungit.Si eu o sa fiu libera luni si marti,dar trebuie sa fiu pe baricade in we .
Va pup,si sa ne auzim cu bine!

_

Mamica mandra 24+

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

Aruba,daa,cand ma simt in stare dau cu aspiratorul....cand nu,da sotul....oricum,aspiratorul il tarai dupa mine,nu-l ridic....e asezat jos undeva si doar imping putin si gata......stiu ca nu-s normala la cap,dar ma simt mai bine cand dau eu.....oricum,ti-am zis sapt trecuta a fost al meu de serviciu....am mai facut eu d-astea,dupa curatenie soseau si contractiile si-mi ziceam mereu gataa,nu mai dau,nu mai fac.....dar asa e omul,cand isi revine,uita.....

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chmihaela spune:

Buna fetele,acum am reusit sa il culc pe cel mic, era rupt de oboseala dupa ce a alergat prin parc.
Fleur sunt mai bine, mersi de intrebare.Am inceput sa iau gynipral pastile si au cedat contractiile dar o mare parte din timp o petrec in pat.
Eu va spun noapte buna si sper sa intru mai des.
Va pup.

mami de robert 20.10.2010 23+

Mergi la inceput