La multi ani! Fluturasi de mar-apr 2011 (145)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

La multi ani Stefania Rebecca!!!! sa cresti mare si sa-ti bucurii parintii!!!!azi dimi asa am crezut ca suntem in 18
nu mai zic ca in prima saptamana de vacanta a lui S am in fiecare dimineata ziceam ca-i duminica si greu ma urneam sa fac ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

salutari si de la noi :) la multi ani sarbatoritilor si sper ca ati avut toti sarbatori linistite!

cine imi trimite si mie parola & username ptr poze? ca nu am mai intrat de multisor sa vad fluturasii :))

noi suntem bine, Natalia inca nu se incumeta sa calce singura, dar danseaza :))) mi se pare paradoxal ptr ca in dans da din fund, da din maini, ridica picioarele...teoretic muuuult mai usor si-ar pierde echilibrul decat daca ar merge.

de cateva zile a invatat sa zica "papa mama"cand ii e foame ma topesc toata cand o aud!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

hello!

multumim pentru urari!

va servim cu tortulet, prajituri, sampanie, suculet si un vin bun!

azi parca m-a cuprins melancolia, am rememorat toate clipele de anul trecut...nu imi vine sa cred ca a trecut un an...s-a facut mare fata mea!


va pup, ma duc la gogo caci se maraie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:




La multi ani, Rebeca Stefania!!!
Sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc in viata!!!





Au crescut fluturasii si in cateva zile ne mutam la clubul scutecelor
Repede mai trece timpul...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

buna feteleeeeeeeeeee

chiar vroiam sa va intreb daca mai facem vreun mesaj de parasire a acestui toping si intrare in Clubul scutecelor????????????

azi am stat in casa
am reusit o zi
da maine iar iesim
la impartasit
si sa hranim iepurasii
ca ce sa vezi?
am primit azi pt motul petrei niste iepurasi minunatiiiiiiiiiiiiiii
iar fetele sunt in extaz
va dati seama nu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Nu am apucat sa va citesc, aseara am vrut sa pun poze, dar supriza nu mai mergea memoria. Asa m-am suparat ca m-a luat o durere de cap cumplita, am crezut ca am pierdut toate pozele cu Rares, dar azi a mers, asa ca acum am pus in sfarsit poze noi!

Fug sa culc printul si o sa va citesc de pe tel sotului. Rares are o energie debordanta, e un dulce. Va scriu si mai tarziu.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

La multi ani Rebeca!Sa fii sanatoasa si voioasa si sa iti bucuri parintii!Mami sa va traiasca minunea si sa fiti fericiti!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetelor

pofiti la cafea fierbinte si aromata

deea te asteptam cu scutirea semnata de Anna ce obosita a mai fost, a domit dusa draguta. asta ma enerveaza si pe mine...somnul aiurea prin oras sau pe la cineva, de papat parca nu papa la fel ca acasa ca ciuguleste tot ce-i dau altii si uite asa....
nici ea nu tine copertina pe carut? deci nu suntem singurele
asa este, nu trebuie sa te stresezi cu mancarea, este sanatoasa si voioasa, asta conteaza, nu trebuie sa fie obeza
un si pentru Stefy fitoasa.

fetelor, eu nu stiu cum ziceti voi ca explicati la bebei aia si aia ca eu nu ma inteleg deloc cu Anastasia unde nu are voie fix acolo se duce, unde ii zic ca nu, hai in alta parte, ea nuuu acolo se intoarce si face nazbatii iar...
ieri atata s-a invartit pe langa florile alea din sufra...si de 3 ori mi-a sapat si imprastiat pamantul si vaiii ce-am ceratt-o.... am certat-o si ea nu mai putea, ce sa spun... o durea in pix si incepea si ea ca bombane ceva acolo si pleca in alta parte.
na, ziceti si voi...cum o sa ma inteleg eu cu ea? ii explic de atatea ori aia, aia...acolo este gunoiul si este murdar...si alte chestii si parca mai abitir face si se duce acolo s-a facut o obraznicatura mica si daca nu ii dau ceva sau nu o las unde vrea ea oaaaa ce urla si ce scandal face.
voi patiti la fel?

viss de aia te-a expediat asa, ca era ultima sedinta. ca la noi la romani...de ce sa faca lucrul pana la capat cum trebuie?
ma bucur ca v-ati simtit asa bine cu Daria si irinuca, imi imaginez ca a fost tare frumos cu toti bebeii jucandu-se
nu te mai gandi acum la operatia lui Sergiu sau gandeste-te ca va veni si va trece cu bine, ca de gandit n-ai cum sa nu te gandesti. sigur va fi bine si sigur o sa aiba o viata mai buna mai incolo
noi suntem alaturi de voi

ioanna mami, sa-ti traiasca printesica Rebeca Stefania, sa creasca mare si sanatoasa si sa va bucure sufletele mereu


yvy daa, ce-a trecut timpul

cami ce frumos, ati primit iepurasi cred ca sunt super incantate fetele nu stau calare numai pe ei?

fetelor, azi este Sarbatoare mare, sa nu faceti treaba.
de fapt, toata saptamana nu se spala pentru ca este Saptamana Luminata.

mandreeac Rares este asa un scump, face niste mutrite dulci, ce-mi place poza cu ceapa verde , zici ca pufaie un trabuc tu esti asa slabaaaaa, dar iti sta bine
voi unde iesiti la iarba verde? aveti unde?

toate mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

buna dimineata!

ai facut asa o cafea buna roxy, a mirosit pana la mine si am bagat nasucul pe aici de dimineata

multumim mult mult pentru urari!sunteti niste dragute ca de obicei

roxy - cum nu se spala?ca eu am spalat miercuri si joi de-am rupt stilul...pffff

cami - super cadou iepurasii...cred ca sunt tare incantate fetele, caci sunt tare dragalasi urecheatii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

aveti idee daca pot incarca un pps pe picassa?

Mergi la inceput