Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (63)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Histamina ce ma bucur ca strumfila s-a facut bine!!! Felicitari! Cred ca bucuria ta este inimaginabil de mare! Si e dublata si de faptul ca renuntarea la tratament se traduce si intr-o mai buna situatie financiara pentru voi! Ma bucur din suflet pentru voi!

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Histamina felicitari mamico! Bravo si sa fie din ce in ce mai bine

Puiutz tare rau imi pre ca Raducu e bolnavior....Mititelul de el ce le mai trage Un si o mare imbratisare...sa va faceti bine

Ochidut te cred ca este deprimant si suparator cand vezi ca toate costa si se cer din ce in ce mai multi bani iar veniturile.....sunt aceleasi sau mai mici....O sa vina soare si pe strada noastra a tuturor

Alina sunt convinsa ca va fi bine cu job-ul Tu esti oricum o luptatoare si o invingatoare

Crispro pe Vladut.....Cred ca el e omul noptii....Lasa ca va fi bine si cred ca atunci cand i vei da la cresa i se va schimba complet si programul

Alice poate s-a smecherit Raducu si vrea mai mult sa se alinte langa tine si de aceea te trezeste mai des

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauri_ca spune:

Michelle, la multi ani!

Ochidut, fii optimista, trebuie s-o scoateti la capat!

Azi Stefi a reusit sa ma scoata din pepeni, desi eu sunt f. calma din fire. A inceput ziua prost, s-a trezit la 6, culcata la 12 noaptea(eu la 1). A adormit inapoi pe la 7:30 si a dormit pana la 10:30. La micul dejun a facut figuri maxime, a mancat mai putin de jumatate de ou fiert. Eu n-am mai pomenit copil asa incapatanat, n-am reusit s-o fac sa manance sub nici o forma, nici afara in leagan, nici cu vorba, nici cu pacaleli, i-am bagat fortat un dumicat in gura si l-a scos imediat. Inainte de nani am zis sa incerc totusi sa-i mai dau ceva , asa ca am deschis frigiderul si cat m-am intors cu spatele sa pun oala pe masa, a luat in brate un borcan de 1,5 l cu castraveti in otet pe care binenteles ca l-a scapat pe jos. Dai si aduna cioburi, catraveti, spala pe jos, mirosea toata bucataria a otet. Cand sa-i dau sa manance iar mofturi, plans, ascuns capul sub tavita de la scaun, ma rog cu chiu cu vai a luat 5 dumicati dupa care, gata, n-am mai fost chip sa-i dau. Acum doarme, sa vad daca o manca ceva cand se trezeste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

pentru cine e interesat de incaltamintea Melania au primit colectia de primavara-vara + monstre la 30-40lei/perechea - marimi disponibile 20 si 24...parca si 30 dar nu sunt sigura ca nu am retinut marimile mai mari


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

oana,
dar 33-34 nu au? ca eu atata port.
vb serios.
ai un link,ceva?

multam fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

pentru cine e interesat de incaltamintea Melania au primit colectia de primavara-vara + monstre la 30-40lei/perechea - marimi disponibile 20 si 24...parca si 30 dar nu sunt sigura ca nu am retinut marimile mai mari


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip







si am inteles ca pentru cei care locuiesc in Cluj pot veni acasa cu produsele comandate sa probezi copii...si daca nu sunt buni sa gasesti marimea potrivita

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

oana,
dar 33-34 nu au? ca eu atata port.
vb serios.
ai un link,ceva?

multam fain

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Pai chiar ca tu iti cumperi de la copii la asa talpa mica....Cam nasol ca la adulti mai gasesti ceva reduceri pe cand la incaltamintea de copii mai rarut cu reducerile si au niste preturi mai mari decat incaltamintea de adulti

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

asa e.
de aceea nu am pantofi cu toc...........
sunt nascuta direct cu bocanci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

pe ce site sa ma uit?

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani, Michelle! Sa fii sanatoasa si la fel de optimista mereu! Sa ai multe bucurii si impliniri in fiecare zi! Te pup, mamica frumoasa!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput