Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

neata!

LA MULTI ANI MICHELLE!!!
sa ai o zi frumoasa si sa ai parte numai de bucurii in viata!

abia zilele astea am realizat ca asta este prima sarbatoare de Pasti pe care o voi petrece departe de casa mea si ai mei
sper macar sa fie vreme frumoasa si sa putem sta pe afara ca de vom sta in casa numa trista voi fi :(

e o vreme asa mohorata acum, nu am chef de nimic ...de fapt doar de dormit

Crispro dar ai terminat tratamentul homeopat? spuneai ieri ca iar are mucisori, poate si din cauza racelii nu a dormit. sper sa nu fi fost decat o noapte asa si sa reluati iar noptile bune

Alice pt cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

sunt in teleconferinta de la ora 9...deja mi s-a lipit receptorul de la telefon de cap si mai dureaza pana la ora 12

...dar nu m-am putut abtine sa nu intru si sa ii fac o urare sarbatoritei de azi, asa ca

La Multi Ani Mihaela
sa ai parte de tot ce iti doresti tu o sarcina usoara si frumoasa in continuare si multe multe bucurii si fericire alaturi de printesele tale




1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissy77

La multi ani, michelle!

tina,

Cristina cu Beatrice-Teodora (25 iun. 2010) si Elise-Stefania (3 dec. 2005)


Si de la noi!!!! Sa fii sanatoasa mamica frumoasa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Si radu a inceput sa se trezeasca iar de 2-3 ori pe noapte sa manance. Ma bucuram ca doarme copilul mult si na

Cris, dar ii mai dai homeopatele alea?

Dau cafeaua

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)



Alice poate Radu are un puseu de crestere si vei incepe sa produci mai mult laptic si totul va intra in normal ....Inca putin si implineste 4 luni ....wow ce zboara tmpul....Iar dupa 6 luni cand incepe diversificarea va fi mult mai bine

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:


La multi ani mami Michelle!!Sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti alaturi de familia a minnata!!

Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

La multi ani Michelle!!! sa fii sanatoasa si fericita si sa te bucuri de orice clipa alaturi de comorile tale (una din burtica inca)

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Iuliana, se poate nu stiu ce sa zic. Nu ma plang deocamdata, ca el adoarme repede la loc, si eu la fel.
Lapte am, imi simt sanii tari mai mereu, dar nu prea mai mananca asa mult ( sau mananca mai repede ca are mai multa forta..). Singura masa mai lunga de 7-8 minute, e cea de dupa baie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

LA MULTI ANI MICHELE!!!!! Sa ai o zi minunata si sa te bucuri de comorile tale!!! Multe clipe frumoase si bucurii!

Ooana, eu urasc teleconferintele

Paula, chiar ca e un semna cu cresa, deabia astep impresii

Bumblee, esti f tare cum ai povestit de interviu si de partea cu vorbitul O sa se iveasca si jobul potrivit iar tu oricum esti o optimista, imi pace cum gandesti.

Eu sunt suparata, am ignorat niste chestiuni finaciare si acum e de rau, rau rau. ne placem sa incasam, sa ii cheltuim dar cand vine vorba de impozite....taxe...Of ma simt asa de naspa ca e vina mea ca sunt delasatoare....la noi asa e mereu haos si nu fac nimic sa indrept situatia. si P cateodata face la fel si mi ca o sa ne trezim si de la el cu o surpriza si acolo e si mai grav.... Nici nu mai zic nimic, ca tare sunt suparata, mi s-a stricat tot elanul de primavara, paste si alte celea.......
Nu am vrut sa va deprim,dar de ieri sunt asa, mi-a cazut vestea ca un bolovan in cap, nu am vb cu nimeni si am simtit nevoia sa zic cuiva. Nici nu e nevoie sa imi spuneti nimic, ca stiu eu ca sunteti acolo si oricum nu e soarta nefasta ci doar delasarea mea






de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

La multi ani Michelle!

sa fii iubita si sanatoasa!


acum vestea cea mare pt care imi vine sa rad si sa plang de fericire!
nu v-am spus nimic ,dar de 2 sapt i-am scos tratamentul strumfului pt malabsorbtie din motive de constipatie severa.am strans din dintii,stiam ca va manca mai des,dar am zic ca trebuie incercat.

l-am cantarit, nu mai are 8,1 kg ci 8,4 kg! a luat 300 de gr! adica intestinul lui a invatat sa digere,adica a dat Dumnezeu si S-A VINDECAT!
rad, plang, simt ca plutesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Salutare si de la noi!

La multi ani mamica Michelle, sa fii sanatoasa si iubita toata viata si sa te bucuri din plin de comorile tale!

Ochidut imi pare rau, te inteleg, si noi suntem cu impozite restante si nu stiu pe unde o sa scoatem camasa... dar iesim noi la lumina cumva, nu te mai invinovati!

Raducu asta-noapte a facut febra mare, nu stiu cat ca nu am mai reusit sa-i mai pun si termometrul...oricum ardea tot cand s-a trezit plangand iarasi baie calduta, impachetari, frectie cu otet+apa, nurofen si comprese reci pe frunte, offf ce a mai plans
Pe la 5 s-a linistit cu plansul dar a inceput foiala in pat ...intr-un final a adormit. Dimineata nu-l mai puteam trezi, era extenuat mititelul. Am fost pe la 12 la pediatra - rosu in gat, dar f. putin. Avea 37.5...Deocamdata suntem pe Nurofen la 8 ore, daca sare de 38 febra trecem pe antitermice la 4 ore. Si mai avem si un homeopat pt. rosu in gat cu febra, Actinum parca ii zice.

Elena, mami de Raducu cel cumintel
12.08.2010

Sunt Raducu si am implinit 1 AN !!!


Mergi la inceput