LMA Sophia,Eduard,Petru,Albert Mar-Apr2011 (142)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

Am pus si eu poze fetelor...le-am vazut si pe ale voastre....Doamne ce minuni de copii...sunt atat de scumpi...toti..nu pot sa spun nici un nume pt ca nu vreau sa uit vre-un pitic...sa va traiasca si sa fie sanatosi si fericiti :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Gata fetelor!!

De maine incep serviciul...
Chiar daca nu am mai fost asa activa in ultimele 2 saptamani pt ca am avut atatea de pregatit,sper sa reusesc sa mai intru de maine incolo macar cate putin..

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Strumf ma gandesc la tine maine si la pitica ta!!!
Nu fac urari anticipate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lalely, iti tinem pumnii! o sa fie bine!
Strumph, sa va fie de bine distractia!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

La multi ani Ioana,sa cresti mare,sanatoasa,voioasa si norocoasa!Mami sa va traiasca minunea si sa va aduca numai fericire!Astept sa vad poze de la petrecere!
STRUMPHY asa m- a emotionat cand am citit despre dorul tau de casa,de mama ta cum plange!Sper ca v-ati simtit bine.Astept sa vad culoarea aleasa pt rochita ca sunt sigura ca e frumoasa .Oricum Sophiei ii sta bine cu orice
ALLY cum v- ati distrat?Asteptam impresii
ANTGUESS vai mami prin cate ai trecut.Bine ca ai ales sa te desparti de un astfel de om,daca i se poate spune om.De acum desi vei fi sg vei fi mai linistita.Capul sus mami,sunt sigura ca Dumnezeu ti-a rezervat ceva mult mai bun
MADUTA. M-ai facut sa rad cu sa il invat ceasul
ROXY ce matinala e Anastasia.Pe Rares l-am culcat ieri la 21:30 si s- a trezit la 10
SIMO imi place la nebunie sa te citesc
SOMLEAC esti o super mamica.Va tinem pumnii la concurs si asteptam impresii
Mai citesc si revin

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

STRUMPHY sa va fie de bine mica petrecere.Pui poze pe cont comun sau ne dai link?
Intru mai tarziu sa vad poze de la LAVI SI GABI ca acum scriu d p tel sotului!
LALELY tinem pumnii pt maine si te asteptam cu vesti
SCRISH sa va fie de bine petrecerea!Si noi cand i- am facut motul ne- am miscat f repede cu tavita si tort pt ca Rares a fost coplesit ca eram vreo 34 de persoane si multi copii si era emotionat,dar si obosit totodata.Sa ii fie de bine motul taiat!Astept sa vad poze
VISS voi cum mai sunteti mami?
DELIA ma bucur ca s- a simtit bine Maria.Astept si eu mom in care sa il vad pe Rares asa cum ai povestit tu ca a venit Andra la tine

Noi azi am fost in vizita la o prietena si ne- am simtit f bine.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Hello fetelor!
In primul rand La multi ani, Ioana si La multi ani, Radu! (pt ieri)
Sa cresteti mari si sanatosi!

Felicitari pitici pentru petrecerile din weekendul asta! "Si-alta data o s-o facem si mai lata"!

Astazi am fost la cofetarie si am comandat tortul pt Dari. Ciocolata cu nuci si visine. Preferatul meu. Acelasi tort pe care l-am avut si la nunta si la botez :) Am ales tema primavara
Am facut si lista de invitati. S-a dus planul nostru cu petrecerea restransa. Avem 75 de persoane Sper ca Daria sa le faca fata. Deja sunt cam stresata cand ma gandesc ce o sa fie pe capul ei. Va alege de pe tava la restaurant.

Va pup
Sa aveti o saptamana superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

irinuka, e combinatia Jeni de la cofetaria Alice?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Intru si eu rapid sa urez multa sanatate Ioanei!
La multi ani,Ioana
Catank, sa te bucuri de puiul tau dulce si sa aveti numai impliniri!

Eu toata saptamana trecuta am fost cu Piciu (asa ii spun eu maica-mii). A venit in Bucuresti pentru niste analize de rutina. Ce bine a fost cu ea! Aproape ca nu m-am mai stiut de pitica si am reusit sa ma odihnesc putin!
Am ceva greturi si sunt foarte somnoroasa.

Va pup, somn usor!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 6+
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am ajuns si noi pe acasa in sfarsit.....am achizitionat cusca ptcatel , pedigree papa, castronel pt el da, am spus pt el ca am fost si am schimbat catelusa cu un mascul pt ca noi mascul vroiam si din greseala ne-a adus fetita

miki pai doar , DOAR pt copii am acceptat catelul. momentan il tin in casa pana pe marti cand se incalzeste afara si are deja cusca lui. dar sta Doar in camera tehnica nu are voie prin casa

delia, eu nu ma compatimesc. o sa fie un bun prieten de joaca si companiept copilasi in curte.

gabi, sunteti 2 papusele.... iar tu mami arati super asa blondina si ai slabit multt!! bravo!

cris, asteptam pozicile!!

mary exact cum spuneai la comentariile de la pozele mele....si-a gasit Iasmi papusa....stii cea facut cu catelusa????? a imbracat-o, a plimbat-o cu caruciorul de papusi , a vrut sa ii puna pampers

mada, catelul nu este rasa pitica este el doar micut tare acum. nu are nici macar 6 saptamani este rasa pinscher sau "doberman in miniatura" este caine de vanatoare, de paza dar poate sta si in casa. vaiii ce scarbos...cu kk..si restul ..bleahhhh...eu oricum nu ma apropii de el...
asa arata la maturitate http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/pinscher-pitic
mada, cum adik sa nu stea bot in bot ..eu am lasat-o pe I si pe L atunci cand am primit catelusa sa se joace cu ea dar apoi am observat ca are acei paraziti intest. si nu i am mai lasat ca mi-a fost frica sa nu se ia....cum se transmit oare????? am pus-o pe I sa se spele bine pe manute de fiecare data. acum maine mergem cu el la dr si vedem ce ne spune. apoi ii las sa se joace, dar afara

strumf de abia astept sa vad pozele!!!!

lalely sa ai o zi usoara maine!

Mergi la inceput