Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Salut!
64 kg,insa sint in plina cura.Aseara am alergat 2 km din care 1 km scari.Azi aproape n-am mincat nimic si eram ametita de foame.Inerc sa slabesc ,saptamina asta foarte dur ca sa compensez ravagiile de la paste pina duminica.
Va pup si va doresc spor la slabit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna,


Eu stagnare, am dat jos doar ce am depus de pasti. Saptamana asta e tot speciala caci sunt plecata din tara si am multe mese in program, voi vedea la īntoarcere cu ce efect. Cert e ca īncerc sa.mi cumparr ceva haine in primele 3 zile, cāt sunt mai in forma


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

dulcetica, Bianca,

unde sunteti restul?

Eu sunt pe drumul cel bun, stau departe de frigidermananc cumpatat si sanatos.inca studiez Rina...parca nu o inteleg, sau nu vrea tanti Rina sa se lipeasca de mine.

azi am avut fructe la MD
la pranz, tocami ce am mancat, un pastrav gratar pe pat de legume
la cina- ori pastrav ca la pranz daca mai apuc acasa daca nu...ma reorientez, tot proteine.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Eu, pe aici, nu m-am cantarit da' m-am uitat dimineata in oglinda mai atent si parca aratam mai bine decat ieri. Ce ma ingrijoreaza un pic e ca am senzatia ca abdomenul meu e cam proeminent... nu stiu cum sa explic Daca am o bluza pe corp se cam vede... cred ca am sa ma masor diseara sa vad. O fi de la faptul ca beau apa si ceai la greu?

Dimineata am mancat niste branza cu ridichi, niste nuci la gustare si la pranz un sandwis cu wasa si branza de vaci. Diseara nu stiu, trebuie sa vad cand ajung acasa. Am zis si eu ca ma apuc de Rina dar n-am apucat sa citesc nimic sa pricep cat de cat.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua eu sunt aici prin zona dar nu am nimic de zis parca m-am cam porcit si aud in jur vai ce ai patit de arati asa de slaba unde omule cantarul imi arata in continuare 62 si sunt suparata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Gusta,nu te plinge ,ca ai slabit mai mult de 10 kg ,deci e normal ca arati super.Vreau si eu!
Mi-am luat o gramada de haine ,ca a venit primavara si am zis ca ar fi momentul.Acum am o fusta care mi-e strimta in talie si trag tare ca sa slabesc.Azi am mincat 2 oua dimineata si la 17 o salata in care am pus niste masline si mozzarela.Eram asa ametita de foame ca nici acum nu mi-am revenit.
Vreau sa fiu slaba!
si hai sa tragem tare 1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

revin si eu, seara buna
dupa paste la maramures, botez acolo, botezul fetitelor mele in weekend la munte, azi aveam 65.9, deci nu chiar rau, pana la urma -1kg am dat jos, dar tot am burta si treb sa fac mult mai mult; treb sa ajung la nutritionistul ala, dar nu prea am timp; sa re-incep pilates si poate sa merg un pic la sala

maine-mi duc fetele la vaccin si sa vb cu medicul sa-mi dea sa fac niste analize; sa stiu cum stau si poate sa-mi dea ceva vitamine, minerale, ca-mi cade parul intr-o veselie

cine-mi trimite si mie dieta Rina, sa incerc sa studiez si eu un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna seara!Eu am 61.2 kg, deci am pus cca 300 gr, dar pe langa sarbatori, am avut si ziua fetitei si am cam mancat Nu stiu cand imi bag mintile in cap sa slabesc odata, musai 3 kg ca am niste pantaloni de vara ft faini si chiar vreau sa ii port!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Am in talie 86cm...aveam 92 la inceput...s-au dus deci cam 6 kg..intr-o luna.....insa alimentele de baza la cina e o salata mare de varza cu rosii si eventual niste seminte....in rest pizza la ordinea zilei la carbo si aseara la cina salata de varza cu paste.Azi fructe....urasc ziua asta,am inceput sa am dureri de stomac si eu de obicei pot manca si pietre ca am o digestie de aia adevarata.

sa vedem daca dupa trei luni o sa slabesc 12 kile.


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

mneatza,

ce imi place ca sunteti prezente

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput