Cel putin 10 kg jos (7)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

salutare,


nu am fugit, numai ca sunt inca in concediu saptamana asta si am profitat, am stat cat am putut departe de PC si de alimente nepermise.e mult mai usor la birou, cand am programat meniul zilei, acasa este dezmat

eu port blugi skinny, deja, ca imi shade bine, zice lumea si ma simt lungaaa si slaba in ei asortati cu tocurisi azi mi-am facut o schimbare radicala, din tunsoare bob mediu si un saten inchis cu nuante de roscat sunt blonda cenusiu cu nuante de gri si cu un bob scurt inegal

kangoo, ce bine m-am simtit cand mergeam, ralcat, il recomand.te smti excelent si slabesti frumos si rapid.eu aveam dureri de spate si la kangoo ma linisteam.
am intrerupt, ptr ca in Cta se face la o singura sala, si numai seara de la 19 sau 20, si imi era tare greu iarna.din vara ma duc din nou.e super usor si simplu.

cantarul e cuminte, sta pe loc, dar il bag in sedinta, trebuie sa o ia in jos, gata cu dezmatul pana in Decembrie, d ecRcaiun, asa ca fetelor, la treaba cu noi

va pup.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Si eu am reusit oarecum sa imi reintru in ritm. Dupa ce miercuri mi s-a facut rau de tot (mancasem doua oua fierte si cred ca au pus capac la toata mancarea asta grea de sarbatori), ieri si azi am fost relativ cumintica: dimineata iaurt cu fructe uscate (goji, merisoare, caise), fulgi de porumb fara zahar si seminte de floarea soarelui crude, pranz din pacate doar fibrobar, iar seara o farfurie de ciorba sau gratar cu salata.Deocamdata nu simt nimic la haine, adica tot grasa ma simt, cred ca trebuie sa ridic ora cinei si sa renunt la ciorba. Si sa ma apuc odata de sport, imi doresc foarte tare, dar nu reusesc sa ma urnesc De cantarit inca nu am indraznit Blugi skinny nici pe mine nu ar arata veci bine, dar blugi drepti cu tocuri, daaaa. Dupa ce scap de 3-4 kile.Gusta, vreau sa vad rochita mult visata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Bravo Lulu, esti in clasa de avansati, ai controlul cantarului! Suna foarte bine schimbarea de look, sa iti aduca si kg dorite in minus
Si eu m-am tuns de la f lung la lung caci urmeaza sa plec cateva zile din tara, sa-mi fie mai simplu.

Arturicii, sa nu ne abandonezi ca ne apropiem de raport, poate de data asta avem si ce declara, eu inca nu am scapat de surplusul de Pasti, partea buna este ca s-a dispus diferit si continui sa intru in 2 perechi de pantaloni de care si uitasem ca sunt in dulap. asta macar e e incurajator.

Casa este plina de dulciuri de la pasti, tot sper sa le atace decisiv restul familiei, sa scap de ele.

weekend frumos!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Buna tuturor!
M-am reintors si eu, incercand de cateva zile sa reintru in normal. Nu am facut abuz mare, fara miel, salata boeuf si multa maioneza. Insa, tot se simte.
De cateva zile mananc dimineata doar fulgi de ovaz cu nuci piste si gem de mere - dar nu stiu cum oare stau unii pana la pranz fara sa manance, mie la doua ore dupa cerealele astea mi-e foame de mor , asa ca ii dau cu grefe, portocale - evit merele cat se poate. Supe, legume fierte, un pic de carnita, insa nu se vad efecte deocamdata. Am reusit sa intru intr-o fusta pe care o purtam cand aveam 58 de kg, nu sta pe mine ca atunci, dar tot e bine. De cantarit nu m-am cantarit, astept pana pe 1 mai.
Imi fac in fiecare zi un litru si ceav de ceai amestecat: ceaichinezesc din ala rosu, de slabit, matase de porumb, soc, verde, si il beau in decursul unei zile. Si cu sportul am lasato mai moale si mi-e cam ciuda, sper sa-mi revin.
O zi buna tuturor!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

6 cm in talie s-au dus deja si am o luna de rina aproape.E bine sau rau?


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,


ce liniste.

eu m-am intors la birou, deci clar si la dieta, fara sa mai imi fac de cap...cica am inceput bine, mi-am uitat acasa pachetul, noroc ca ma pot duce la cantina si sigur gasesc ceva.

va doresc o saptamana usoara.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

unde sunteti?

ESTE MARTI, ZI DE RAPORT!

Eu...-500 gr. e bine si asa, de azi iar in forta la dieta.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu stagnare ,cateva zile am mancat doar proteine si se vede .De azi am revenit

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Avem poze in concurs dca1 si dca2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012&page=12" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Si eu pe aici, mare lucru nu am de spus, e frig afara si ma enerveaza la culme... parca nu am chef de nimic, de abia ma trezesc dimineata, de abia astept sa ma culc seara. As incerca niste vitamine. Vreo sugestie, ceva care sa nu-mi dea pofta de mancare?

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

ellinia, eu am luat si iau de ceva timp de la Eurovita, ori Multivitamine, ori Magne B6, ori Q10 VITACEL.Nici una nu imi fac pofta de mancare.



SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput