LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anda, bine ati revenit!

delia, a fost operat tatal tau astazi???

strumf, sper ca ati ajuns cu bine!

mada, cum se simte cristi???

catank, ce frumos ca e sora la tine. sa va simtiti bine!

andreea wowwwww 13.200 gr are rares??? mamaaa ce voinic!!!! si mie mi se parea al meu voinic ai ce cara la junior....tu cate kg mai ai??

mai este cineva pe aici???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, acum am vazut ca tocmai ce ai scris...offf saracutul cristi....recuperare rapida va doresc. aa daca i ai cumpara o canita noua, cu vreun personaj preferat poate ar fi mai incantat sa bea lichide....nu stiu, zic si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu ma plicti..... copilasii dorm demult, al meu sot este plecat....iar eu bantui pe aici....
maine este ziua mamei mele si inca nu stiu ce cadou sa ii iau...ma gandeam sa ii cumpar 53 de trandafiri sau alte flori (53) si un tort dar decat sa dau atatia bani pe 53 de trandafiri mai bine ii iau altceva... pai nu??? mai bine iau un buchet de flori mai special , un tort si mai ceva ca florile se usuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

anda, bine ati revenit!

delia, a fost operat tatal tau astazi???

strumf, sper ca ati ajuns cu bine!

mada, cum se simte cristi???

catank, ce frumos ca e sora la tine. sa va simtiti bine!

andreea wowwwww 13.200 gr are rares??? mamaaa ce voinic!!!! si mie mi se parea al meu voinic ai ce cara la junior....tu cate kg mai ai??

mai este cineva pe aici???



mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Mami, da e voinic, am ce cara sa stii. Nu stiu cate kg am vreo 49-50, dar eu ma simt mai slaba, dar cantarul asa arata. Eu sunt acum, dar ma bag sa studiez un program, ca m-am uitat la Master Chef,am culcat pruncul si am intrat sa vad noutatile.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

eu ma plicti..... copilasii dorm demult, al meu sot este plecat....iar eu bantui pe aici....
maine este ziua mamei mele si inca nu stiu ce cadou sa ii iau...ma gandeam sa ii cumpar 53 de trandafiri sau alte flori (53) si un tort dar decat sa dau atatia bani pe 53 de trandafiri mai bine ii iau altceva... pai nu??? mai bine iau un buchet de flori mai special , un tort si mai ceva ca florile se usuca


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Daaaaaaa, un cos frumos si ceva ce stii ca ii place, intrucat florile se usuca si nu se alege cu nimic. Sa iti traiasca si sa fie sanatoasa!Ca idee o bijuterie ceva, niste cercei sau ce stii tu ca si-ar dori.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea tu inca alaptezi, nu?? poate si de asta te simti slabita, vitamine nu iei?? la ce inaltime ai 50 kg?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Maduta recuperare rapida va doresc. Daca ii faci un ceai mai diluat nu e bine? Nu stiu, imi dau si eu cu parerea, poate ala ii va placea mai mult si va bea. pentru Cata, saracuta are 2 cucuie si pentru Cristinelu, sa ii treaca durerile. Mititelul de el ce mai sufera, dar o sa treaca si va putea sa doarma si el mai bine, sa respire mai bine,

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

andreea tu inca alaptezi, nu?? poate si de asta te simti slabita, vitamine nu iei?? la ce inaltime ai 50 kg?


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



1,65 am. Nu iau vitamine, desi le am in casa, dar uit. Ai dreptate, de maine sa imi pun un semn sa mai iau si eu . Da inca alaptez si ma simt si slabita, dar si mai slaba de 50 de kg. Mi s-or fi ingreunat oasele de la sarcina, nu stiu , aberez si eu pe aici. Pana la vitamine ma duc sa imi iau o cioco mica, am pofta/

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea asta am si eu in fata acum o milka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, andeea am scos 5 pahare de culori diferite si isi alege el din care sa bea, sau le pune turn sa bea din toate odata

andreea, si zilele trecute aveai ceva pofta de dulce...ai ceva sa ne spui?

Mergi la inceput