LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed ieri erau albumele (al meu si al lui catank) ca am intrat eu si m-am uitat la poze. si azi nu mai sunt al lui ally nu stiu daca era ieri.
mi se pare ca, catank si l-a sters singura....cred


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




salut!
cu cititul am ajuns pana aici. M-am enervat chiar...Eu nu mi-a sters albumul cu mare greutate creat ...

Continui sa citesc si revin...sper sa nu se trezeasca I
Va pup pana una alta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mary , ai pm!
catank, gata mansarda...?
am venit si eu de la scoala.. sunt plina de stres ca tata tot asteapta sa-l bage in op...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Suspect, dar eu tot cred ca e o eroare. CHiar atatea albume, trebuie sa fii ticnit sa faci asta, parerea mea. Hai sa facem cumva, dar sa scrieti pasii ce trebuie urmati , ca eu nu sunt f priceputa.

Roxy descarc azi poze si pun, dar sa vad unde le punem, daca schimbam contul sau nu.

Strumphy ieri am uitat sa iti scriu, ca duminica de Bunavestire m-am gandit la tine, ca acum un an ziceai ca poate nasti pe 25 martie, Iti mai aduci aminte? Sefa noastra priceputa in ale calculatoarelor da-ne o solutie.

Ally lasa nervii ca provoaca imbatranirea. Da, cred ca esti suparata, dar hai sa schimbam metoda

MONAS la multi ani mamica la patrat. SA fii sanatoasa si fericita alaturi de comorile tale.

Alina06 off mami prin cate ati trecut. Multa sanatate lui Luca si bine ca nu a vomitat, e mare lucru. Si eu am trecut cu Rares printr-un astfel de episod si a fost tragic.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mary , ai pm!
catank, gata mansarda...?
am venit si eu de la scoala.. sunt plina de stres ca tata tot asteapta sa-l bage in op...

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Ne rugam sa reuseasca operatia tatalui tau si recuperarea sa fie rapida. Multa sanatate va doresc.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

Fetelor care aveti bebei mai mari, ce sa fac ca la Anda pe dintisori se prinde ceva galbui, o spal dar degeaba ca nu se duce,ce fel de periuta sa ii cumpar ca am inpresia ca asta cu degetar nu spala?

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)


Periuta normala adecvata varstei ei. Cat despre culoarea de pe dintisori nu stiu ce sa-ti zic


Bella de Stefania si Anna
Buburuza mea
*********************
Fluturasul mic
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andreea, multumesc, nici nu stii cat inseamna pt voi gandurile voastre bune...ma simt asa neputincioasa aici
mada voi ce faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monas spune:

Mamici dragi,
Multumesc pentru urari .
roxy: soacra nush ce are de ma inteapa cum ma prinde . o mai las eu ce o mai las si sper sa nu ma enervez vreodata. acum are bazdaci ca nu am taiat motul cu tam tam si nu i-am invitat, ca asa le place sa petreaca,,,insa la cat de nedormita sunt eu cu Fabian, nu mi-a ars de musafiri. ca nu vine si ea odata sa zica : da sa stau eu cu unul o ora - doua si tu du0te si fa o baile, plimbta-te sau orice...
Mamici, ma tot gandesc cu albumele alea. Eu ieri am intrat sa-mi schimb pozele din lbum si sa nu fi facut fara sa vreau vreo traznaie,ca nu stiu sa de redimensionez ca sa nu ocupe loc mult. Tin minte ca data trecuta mi le-a facut mai mici o alta mamica, nu mai stiu cine...si sa nu aiba Picasa vreo optiune sa inlature alte poze daca nu mai e loc. Ma bate gandul sa le streg pe ale mele sa vedem poate reapar cele disparute.
Mai am un bai : Eva mea are doar doi dinti-Baba stirba...oare o avea porbleme> ?
Va pup si ma dcu sa streg albumul meu sa vedem...daca nu reapar celelate, il pun la loc maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Monas, sunt copii care la un an nu au niciun dinte, soacra tb sa-i spui ca esti epuizata si nu ai timp nici sa te odihnesti nici sa faci o baie, si ca daca are timp ai aprecia daca ar veni sa stea cu bb sa te odihnesti , sa vezi ce zice... sau macar sa doarma noaptea cu Fabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia mami, cred ca fiind la distanta nu ai ce face, e foarte greu. Multa putere iti doresc,

Mary eu tot din aceea degetar am si la Rares isi face efectul. Poate daca ai spala=o de 2 ori pe zi, nu stiu zic si eu.

Monas mamica. Nu cred mami, ca punand cateva poze, se sterg 4-5 albume sau cate au fost. EU cred ca e o eroare de sistem, sincer, ca altfel nu imi explic.

In mintisoara mea m-am gandit sa schimbam parola si sa bagam link-ul ala sa vedem pana la urma cine a umblat, desi pana la urma nici asa nu e f bine, ca apare un ip si de unde stim noi al cui este. Nu e o idee grozava, trebuie alta.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

multumesc Piky dar care e periuta pt varsta ei ca ce periute am vazut eu de copii scrie ca sunt de la 2-3 ani. iar cele de silicon sunt pt gingii nu pt dinti. VISS ce show ai copii imi imaginam pe Sonia cum lua biscuitele lui Sergiu si ma gandeam ca daca ar fi SONIA langa ANDA, ar ramana A flamanda ca mananca cand si cand. DELIA

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput