LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Andreea si poti mami sa cari carutzul? Esti puternica nu gluma... Ca tampenie e astasa nu opreasca liftul la 1
Strumph, pune sacoul descheiat cu maleta neagra pe dedesupt, sa stii ca si mie mi-a sparta Andra buza dar pe dinafara


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Da mami, pot, sunt 20 de kg, dar nu imi sare sufletul asa rau. De azi merge liftul, uraaaaaaaaaaa.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Andreea ce fel de "caleashca" i-ai luat printului Rares?

Eu as vrea sa iau un carucior tip "umbrela". Imi puteti recomanda ceva? Bineinteles, ceva ieftin si bun?

Mami fericita deDaria (8.04.2011)



Da mami si eu la fel i-am luat tip umbrela de la Inglesina 550 ron, dar isi merita fiecare leut. Are copertina super sa il apere impotriva soarelui, ca lui nu ii place soarele, se manevreaza usor, rotile se misca super, e minunat, sunt incantata de el maxim.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Buna seara!!!

Asa cum am promis, am intrat sa incarc poze noi dar daca tot s-a amintit in weekend de albume sterse s-a gandit iarasi una din grup sa imi stearga a 4-a oara albumul. Pai deja era acolo din noiembrie si avea ceva praf pe el si trebuia actualizat, nu?? Nu pot sa ma abtin de data asta (poate din cauza oboselii si a nervilor facuti la ora asta) si nu ii pot spune acelei persoane decat ca este...ma abtin din respect pentru celelalte fete.

Nu stiu daca a fost careva pe receptie acum 10 minute cand am trimis un mesaj mai jignitor, rusine sa-mi fie .Dar, l-am sters ! Pregatisem, selectasem pozele si am deschis laptopul special pentru a pune poze si cand sa intru in albumul meu, nu mai era de gasit.

O seara linistita va doresc!


Eduard Andrei 02.04.2011



Hai mai mami. Eu tot cred ca e o eroare a programului, ca altfel nu imi explic. Intru sa vad poze noi cu micul print.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

eu sunt in plop nu inteleg cum vreti sa faceti cu pozele!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

delia ti-am raspuns la pm.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Hello!!!

Hopa,topa si eu la apel...

La multi ani Monas!!!

Ailed,sanatate multa tatalui tau!

Fetelor,apropo de poze,eu "vreau" sa cred ca este o eroare de aplicatie asa cum spunea si mandreeac...nu pot sa cred ca poate exista cineva cu atata prostie si rautate.
Cu ce mama naibii ar putea incalzi pe cineva faptul ca exista sau nu un album..ma gandesc ca suntem totusi femei serioase nu mai suntem pustioaice sa ne facem in ciuda una alteia.
Daca este intr-adevar cineva care se ocupa de sters albume inseamna ca are probleme serioase la mansarda..

Roxy,mie mi-e ciuda ca nu pot intra mai des sa stau la povesti cu voi..
In ceea ce priveste trezirile eu vreau sa cred ca se vor termina odata cu alaptatul..
Felicitari pentru printesica plimbareata..

Strumph,sa ai drum bun si sedere placuta!

Mai voiam sa mai trancan ceva dar,mi-a venit copila la prega..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

MADAce face Cristi e bine azi nu ai intrat probabil il gogolesti un pic!recuperare usoara.STRUMPYdrum bun!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Fetelor care aveti bebei mai mari, ce sa fac ca la Anda pe dintisori se prinde ceva galbui, o spal dar degeaba ca nu se duce,ce fel de periuta sa ii cumpar ca am inpresia ca asta cu degetar nu spala?

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Buna

La multi ani Monas

Multumesc de raspunsuri legate de cazaturi si lovituri la cap

Eu nu mai stiu de luni bune parola la contul vostru de poze comun. Mi-a fost data in trecut si cand am vrut sa intru nu am putut ptr ca-mi aparea o chiestie de securizare a contului, si trebuia sa dau un raspuns..ceva de genul...iar eu nu-l stiam..si atunci m-am suparat ptr ca ori de cate ori am cerut parola, ba ati sters/ati pus la privat pozele de nu am putut vedea mai nimic, m-am gandit ca sunteti dragute si-mi dati parola, dar apoi o schimbati, securizati contul sau stergeti pozele...asa ca am renuntat sa v-o mai cer..
Eu am cont privat de poze si ptr cine stie v-am mai trimis in trecut link-ul pe contul de mail..eu zic ca-i mai sigur asa si nu intra nimeni sa-si bata joc de pozele/albumul altuia..
Si cine intreba, da se pot salva pozele cu usurinta de pe picasa, in computerul oricui..deci nu-i chiar sigur....

Sanatate multa la puiuti bolnaviori


Bella de Stefania si Anna
Buburuza mea
*********************
Fluturasul mic
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

- monas- La multi ani!!! sa fii sanatoasa, sa-i cresti usor si frumos pe micii gemenasi!i-am revazut in poze, niste scumpisi sonia avea la 1 an- 8.800 iar sergiu 9300, dar pe cantarul de la budimex sonia avea 8300, parca n-as crede ca a slabit 500g intr-o sapt.arata asa cum am visat- slabuta, de fapt somaleza, are doar burtica- acum nu imi mai place de ea asa
- ce ma fac cu ea, de fapt cu sergiu, ii fura astuia biiscuitii din gura, baga degetul si ii ia orice rest, dupa ce termina ea de papat portia ei.asta se tanguie, da din maini, picioare, degeaba- nu o impresioneaza pe sora-sa

Mergi la inceput