LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Roxy, puup!
eu am pus de cava timp gecile graoase si cizmele sus, dar nu si puloverele si nici fuste/ pantaloni....ca nici de vara nu ne imbracam, nu?.....prin mai fac marea schimbare cu rochitzele si fustitzele si punem pantalonii si puloverele la cheie...
ioana, Andra mea deja ma ajuta, imi opreste aspiratorul , eu pun rufe in masina ea le scoate, eu intind pe uscator , ea le srtange... reimpacheteaza hainele ude din lighean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Ma fetelor eu sincer nu am parola....nu mi-a dat-o nimeni...deci e una dintre voi care face din astea....e o intamplare ca eu am cerut parola si dupa ce am cerut-o cineva v-a sters albumele...Eu nu am facut asa ceva niciodata ...

Oricum ...optiunea google pentru a vedea cine a intrat,de unde ,cat timp a petrecut pe un link se numeste google analytics(poate deja stiti)...si trebuie facut un cont si inserat linkul pe care dorim sa-l urmarim..Ar fi mult mai usor de depistat care este persoana cu pricina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi ce-am ras....tzitzile de la genunchi lasa ca suntem frumoase asa si cine ne iubeste ne iubeste avem copilasi frumosi si sanatosi, aia conteaza mai mult. bine, ca si aspectul conteaza, sa ne faca sa ne simtitm bine in pielea noastra. eu sunt PRO copilasi frumosi si sanatosi si mamica frumoasa si sexy ambele in acelasi timp
la mine n-au ce sa se lase tzitzile ca sunt mici

lalely stiu pentru raguseala Homeogene 9, este naturist dar nu mai retin daca se poate da la bebei asa mici. cica este foarte bun. intrebi mai bine la farmacie, daca chiar vrei sa-i dai

monas eu zic ca-i cam devreme pentru olita. bine, unii deja pun copii pe olita, unii ii pun abia dupa 1 an jumatate. dar de ce se baga soacra-ta? n-are treaba? ma dispera fazele astea.....fa cum crezi si cum simti tu, fara sa mai pui la socoteala ce zice soacra. o asculti si faci cum crezi tu ca este mai bine

cami bravo pentru Petra bravo Petra ca te dai singurica jos din pat

mandreeac cobori cu Rares cui tot cu carut? ce porcarie ca nu opreste liftul la 1. si la noi este la fel, noroc ca eu stau la 2
dar cand s-a oprit si la noi liftul pentru revizie, am coborat-o pe Anastasia pana la etajul 1, am lasat-o acolo sprijinita de perete, se bataia acolo si chiuia, eu am urcat si am luat carutul, l-am coborat direct la parter apoi am urcat dupa Anastasia si am luat-o si gata dar s-o iau cu totul...nu cred ca puteam ca este si carutul mai greu.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-buna.
- ailed- ne gandim la tatal tau
- fetelor-nu merge teoria cu sustinatorii sefei,ca eu nu mi-am exprimat opiniaiar albumul meu a fost sters ! sau poate a fost bonus ,ca exista un sambure mai vechi contra meadar pe mine nu ma afecteaza,dureaza asa putin sa faci alt abum,iar sa fie protejat de o parola,never-never!ori pui poze pe net,ori nu-ca exista atatea subintranduri sa ti se copieze pozele,sa fie sterse de n persoane,incat..e un risc oricum!
-deea-cum mai e anna? are rubeola?
-roxy-eu zic sa te distrezi nitel,si sa ai ca tema pe azi-citesti despre rozeola,rubeola, rujeola!au bube toate,poti cauta si imagini pe google,unele seamana intre ele, deci medicul face diagnosticul diferential cel mai bine!mai ales dc a vazut zeci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

persi este bine ca ne scrii si atat fiecare cum ii ajunge timupl, ce sa facem.
nu stiu ce sa zic daca se va termina cu trezirile cand vei intarca au fost cazuri, chiar si aici parca dar nu mai stiu cine, cand trezirile au ramas exact la fel. si noi ne mai trezim cateodata noaptea, tzitilim si ne culcam la loc

rhynna eu niciodata nu ti-am scris numele corect...ba ryahna, ba ryhanna, ba ryahna dar acum m-am uitat exact cum se scrie

ally mesajul acela jignitor puteai sa-l lasi sa vad si eu cat de nervoasa esti este si normal sa te enervezi, si eu m-am enervat putin.
ce cap poti avea sa stergi niste poze.... lasa, nu te mai supara, nu mai punem poze si gata. sau punem si le stergem imediat si gata

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-ailed- imi place mult de andra- seamana cu sonia! dc vede ca strang jucariile in cos, atunci are chef de ele, si vine sa mi le scoata
- noi azi suntem mai bine, bubitele sunt mai palide, pe fata aproape au disparut-cica apar pe fata apoi pe corp, dispar in aceeasi ordine-intai pe fata, apoi pe corpam dormit azi nopate. cu sonia intre noi, dar nici ca am simtit-osergiu in patul lui toata noaptea, o fi zis, mai lasati-ma cu febrele si bubele voastre, ca eu sunt cheaunit de somn, stau la slateaua mea tare si dorm, decat sa vin la voi si sa ma chinui ca-mi urlati in cap
- partea naspa- e ca , nu putem parasi domiciliul! facusem azi programare ptr sergiu la kinetoterapeut ptr picioruse, verisoara de 23 de ani, ii e frica sa vina, sa nu ia de la sonia, nu mai stie dc a facut. l-am reprogramat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Neatza!
Off, ce ma supara chestia asta cu albumele! Eu am schimbat numele utilizatorului (din Fluturasi 2011 in Bebe Fluturas), dar nu m-am legat de albume Iar schimbarea am facut-o din optiunile mail-ului, nu din Picasa. Acolo nu stiu ce se intampla. Nu imi vine sa cred ca cineva face asta intentionat.
Nu e nimeni printre noi mai priceput la Picasa? Poate exista pe undeva vreo optiune sa vezi "istoria" unui album: cand a fost creat, cand a fost sters etc.
Sau sa ne gandim la alta modalitate. Ma gandesc fiecare sa-si faca un cont de Picasa si sa-si puna propriile poze, apoi le dam share la Picasa Fluturasi. oare ar merge?
Asa nu ar putea nimeni sa stearga pozele altcuiva


Mami fericita deDaria (8.04.2011)



eu sunt de acord cu chestia asta.
fetelor, voi ce ziceti? este mai greu dar mai sigur.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinuca05

Eu cred ca solutia este sa schimbam modul de a ne arata pozele.
Multe dintre noi au deja un cont Picasa (care este acelasi cu cel de gmail).
Eu acum am dat "share" la un album cu poze noi cu Daria. Intrati pe Gmail cu Fluturasi si acolo este invitatia sa vedeti pozele noastre.
Stiu ca este mult mai dificil, multe dintre noi nu vor mai vrea sa puna poze deloc. Dar asa nimeni nu mai poate sa se joace cu albumele noastre!

Mami fericita deDaria (8.04.2011)



eu am intrat si ti-am vazut pozele deci asa ar fi bine, fetelor.
intram pe gmail tot cu fluturasi2011 si acolo gasim albumele.

bun, bun...dar cum punem albumul acolo? asta am uitat sa intreb

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss ce ma bucur ca ati dormit bine, Sonia este mai bine dar de citit...nu prea as vrea, ca imi si imaginez ce scrie pe acolo si mai ales pozele cu bube...nu prea misto

rhynna chiar ca s-a nimerit acum cand ai cerut tu parola
poate n-ai fost tu...cineva sigur a fost eee da-le-n colo, mare branza.... eu as opta pentru gmail, cum a zis irinuca
hai fetelor, ganditi-va si sa vedem cum facem. ca bebeii tot trebuie sa-i vedem crescand, nu?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

monas ce turta frumoasa a avut buburuza si ce tort frumos
sunt asa scumpi bebeii, au crescut

fetelor, azi am stat si pe net, am facut si ciorba si felul doi si ciorbita buburuzei care doarme de la 11.30 cand se trezeste mancam si am vrea sa iesim afara. cu toate ca este frig, ne imbracam bine.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput