LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

buna! vad ca ati avut probleme cu albumele al meu este, si ai dreptate Strumpy s-au sters albumele de care si-au exprimat parerea fata de Ryhana, eu cum am tacut malc nu mi-a fost sters albumul, parerea mea este ca cineva i-a dat totusi parola, si s-a razbunat, sper sa nu te supere parerea mea (rihana).nu o spun cu rautate dar e doar parerea mea.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

OF m-au luat toti nervi cum sa fie asa o rautate sa stergi pozele alcuiva? Poate ii parea prea plina memoria!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

da mai Mary, nu inteleg nici eu rautatea asta, intrebarea mea e poate sa le copieze? ca poate ne gasim copii pe cine stie ce reclame...
oricum de nervi pe faza asta macar mi-ati luat gandul de la faptul ca il opereaza pe tata azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

si sa urez si eu, mai cu intarziere asa, La multi ani, Ioan si Tudor Stefan, Anna Christina si Ayanna sa cresteti mari si sanatosi, pui frumosi, si sa va bucurati parintii

ionales multumim de cinste, tare buna a mai fost negresa

cami sper ca Petra este bine, am vazut ca facuse si ea putina febra

copiloi ma bucur ca ne-ai scris. deci ne mai si citesti de ce nu intrii si tu mai des?

deea am citit acum ca si Anna a avut bubite. n-am ajuns la zi cu cititul sa vad ec are. o fi tot roseola asta?
daa, Anastasia abia acum merge singurica, pana acum doar de-un deget, ii era frica sa-si dea drumul singurica. dar s-o vezi acum ce viteza prinde singura, imediat isi da drumul de sprijin

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

ailed - ma rog pt tatal tau sa fie bie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

DA DELIA mi se pare aiurea ca ai acces la albumele altuia , mi se pare corect sa ai optiuni de sters doar la albumul tau nu la toate,asa s-ar rezolva problema!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanna16

ailed - ma rog pt tatal tau sa fie bie

mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Nasterea piticei mele

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

ioana, sarumana mult, ca de obicei esti tare dragutza, se zice ca rugaciunile altora ajuat mai mult decat cele personale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui MaryM85

DA DELIA mi se pare aiurea ca ai acces la albumele altuia , mi se pare corect sa ai optiuni de sters doar la albumul tau nu la toate,asa s-ar rezolva problema!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

si eu sunt pentru asta, se poate?vezi ca ai pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ioanna toata ziua esti cu smotru, harnicuto si eu am facut trecerea de la hainele groase de iarna la cele de primavara. de primavara, dar cele mai groase care le am de primavara si azi este un friggg...bine ca nu am spalat toate gecile de iarna, mai am una care am lasat-o in cazul in care vine iarna inapoi si uite-o ca a si venit. bine, le scoteam eu si daca erau spalate, asta era, si le spalam iar cand le bagam in dulap pana la iarna viitoare.

bb_yasmi am vazut acum ca ai scris...ai pus poze cu gradinita ta si eu n-am vazut-o. ti-a iesit si ceapa.... eee pai hai ca te pricepi

ailed ne rugam sa fie bine operatia tatalui tau
cu picasa...pun atatia oameni poze dar nu are nimeni nici o siguranta, ce crezi ca este sigur 100%? am zis si eu ca poate este o greseala dar totusi cred ca cineva face asta...

alina06 asa imi place cand ne povestesti despre bebelina din burtica, ma bucur ca este bine imi pare rau ca Luca a fost si el bolnavior, bine ca a trecut 2 linguri de carne nu este mult.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

roxy - nu ma ridic la nivelul de harnicie la care as vrea...dar ce sa fac...ma adaptez la situatie...las' ca se face gogo mare si ma ajuta si ea

Mergi la inceput