LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

buna dimi

deci cineva l a placut ff mult si de lucasito al meu :)))))) roxy aVEM COPILASI FRUMOSI MAMI!!!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



si tie ti l-a sters? ai pus poze noi? eu nu le-am vazut

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Eu cred ca solutia este sa schimbam modul de a ne arata pozele.
Multe dintre noi au deja un cont Picasa (care este acelasi cu cel de gmail).
Eu acum am dat "share" la un album cu poze noi cu Daria. Intrati pe Gmail cu Fluturasi si acolo este invitatia sa vedeti pozele noastre.
Stiu ca este mult mai dificil, multe dintre noi nu vor mai vrea sa puna poze deloc. Dar asa nimeni nu mai poate sa se joace cu albumele noastre!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

am papat si noi, ce bine este cu burdihanul plin

miki vaiiii....am citit acum ce ati patit cu Andra, saracuta. dar de la ce a facut asa ceva? multa sanatate si sper ca acum este mult mai bine. si tu sper ca esti bine. saracuta Andra, cat a avut de suferit, cat au chinuit-o. Doamne ajuta! sa fie bine. acum si Vlad incepe....macar sa raspunda rapid la tratament

irinuca am vazut ca si Daria a avut probleme si ai aflat ca are roseola. dar asta ce este, pojarel? acum este bine, nu?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

da roxy erau pozici noi.

la multi ani mami monas!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Da, Roxy, roseola este pojarel. Cred ca este una dintre cele mai usoare boli ale copilariei. Partea grea este doar in primele 3-4 zile cand are febra. Daria nu a avut febra prea mare si nu in timpul noptii. Dar unii copii pot face febra mare, 40. Noi am scapat usor.
Acum are doar bubite pe corp, care nu o deranjeaza, dar ma deranjeaza pe mine, ca mi se face pielea de gaina cand o vad . Doctorul ne-a spus sa o dam cu un unguent de la Avene pe baza de apa termala (48 ron ), a spus ca o sa-i treaca mai repede.
Eu consider apa termala o apa de ploaie, nu cred ca face mare lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata !

vad ca nu e tocmai buna pentru toata lumea, iar am citit de albume sterse pe picasa off viata mea, una care nu are nimic de facut si se impiedica de niste poze, cum spunea Simona acum cateva luni in urma... daca retin bine ca ma mai lasa si pe mine memoria un om mic si de nimic, asta asa sa o caracterizam frumos si sa nu scoatem arsenalul

tocmai acum dupa ce iar a fost o discutie de picasa si parola, a vrut careva sa ne demonstreze ca inca se sterg poze, cu sau fara lumea aparuta dupa un an si daca observati bine s-au sters pozele utilizatorilor care m-au aprobat? de ce oare ?

hai ca la cat de rau ma simt m-am enervat iar, ia sa ma duc eu sa imi fac valiza mai bine ca nu mi-o face nimeni daca eu stau pe forum si ma enervez eu am gatul in pioneze, de ieri de dupa ce am curatat congelatorul m-a durut ieri ceva, putin.. nu rau, am luat niste homeopate si era ok, dar azi noapte nu puteam respira nici pe nas si nici pe gura, mi-a fost cald, am dormit dezvelita... m-am trezit de nu stiu cate ori sa beau apa, am luat niste pastile pe la 3 si dupa parca am dormit ceva mai bine, nu ma mai doare asa rau gatul... am sa mai iau cateva si am sa pun si in bagaj trusa cu medicamente de urgenta sa nu ma prinsa si mai tare in varfu dealului la soacra si eu sa nu am la mine ce-mi trebuie...

sa nu uit pana plec, de ce am intart eu pe forum,ca intrasem cu scop, ca sa o urez pe Monas, La multi ani draga mea mamica de gemenasi, sa fii santoasa si fericita si sa ai o zi minunata, sa te bucuri de familia ta si sa fii o rasfatata, macar o data pe an, ca meriti

va pup, ma duc la valiza mea si dupa ce ii dau fructele piscoatei plecam, o sa va citesc de pe telefon, dar de scris mai greut, oricum, nu o sa imi duceti lipsa 3 zile



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

hello!

ce faceti mamici?vad ca este agitatie pe aici cu albumele...nu stiu ce sa zic, sunt de acord cu voi...mi se pare magarie ceea ce se intampla...cu ce deranjeaza pozele de pe picassa pe cineva????

azi suntem consemnate la domiciliu bate un vant de numa-numa si pe deasupr mai este si frig..brr...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhynna spune:

Da....probabil este una dintre voi care sufera cand se uita la ceilalti copilasi...Daca puneti alta parola si o dati acelorasi persoane nu se rezolva problema...parerea mea...cred ca se poate afla ip-ul persoanei care le-a sters?!google are in optiunile de gmail parca sa vezi toate vizitele pe un anumit link...ma uit acum si va spun cum se numeste optiunea aia...revin..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

monas, mamico, la multi,multi ani fericiti alaturi de familia ta minunata! te asteptam cu cinstea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

tocmai acum dupa ce iar a fost o discutie de picasa si parola, a vrut careva sa ne demonstreze ca inca se sterg poze, cu sau fara lumea aparuta dupa un an si daca observati bine s-au sters pozele utilizatorilor care m-au aprobat? de ce oare ?


da chiar.....

Mergi la inceput