LMA Tudor,Ioan,Anna,Ayanna! Fluturasi 2011 (140)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

pai daca e picassa de vina, ce siguranta au atatia oamen care-si pastreaza pozele acolo...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Monas!
Sa-ti traiasca copilasii si tu pe langa ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

deci cineva l a placut ff mult si de lucasito al meu :)))))) roxy aVEM COPILASI FRUMOSI MAMI!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

buna dimi

deci cineva l a placut ff mult si de lucasito al meu :)))))) roxy aVEM COPILASI FRUMOSI MAMI!!!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


da corect, cine a sters a sters tot randul toate pozele noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Neatza!
Off, ce ma supara chestia asta cu albumele! Eu am schimbat numele utilizatorului (din Fluturasi 2011 in Bebe Fluturas), dar nu m-am legat de albume Iar schimbarea am facut-o din optiunile mail-ului, nu din Picasa. Acolo nu stiu ce se intampla. Nu imi vine sa cred ca cineva face asta intentionat.
Nu e nimeni printre noi mai priceput la Picasa? Poate exista pe undeva vreo optiune sa vezi "istoria" unui album: cand a fost creat, cand a fost sters etc.
Sau sa ne gandim la alta modalitate. Ma gandesc fiecare sa-si faca un cont de Picasa si sa-si puna propriile poze, apoi le dam share la Picasa Fluturasi. oare ar merge?
Asa nu ar putea nimeni sa stearga pozele altcuiva


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Neata!
Delia, multumesc pentru Nesquik.

Fetelor gluma-i gluma dar aici clar nu mai este vorba de erori de sistem, sters ”din greseala„ sau altceva. Pentru a sterge un album este nevoie sa parcurgi 2-3 setari,deci? Este una din grup care are ceva frustrari, probleme cu capul si multe altele dar ma opresc aici pentru ca nu merita sa ma supar eu si sa ma consum pentru ca are ea probleme.

Roxy, degeaba am face un alt cont pe Picassa pentru ca parola se va da in continuare iar vinovata este printre noi fara pic de indoiala. Eu nu am sa mai fac nici un album! Am mai spus asta si datile trecute dar acum chiar m-a deranjat cumplit. Ce are personal cu mine de mi-a sters albumul a 3-4-a oara? In fine...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

Am incercat sa schimb numele inapoi si nu ma lasa. Am primit mesajul "Numele pe care l-a#355;i introdus nu pare s#259; respecte Politica privind numele. Verifica#355;i-l #351;i încerca#355;i din nou."

Asa-mi trebuie daca m-am bagat ca musca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

irinuca, mami, nu te necaji!! ca nici prin cap nu mi-a trecut ca tu ai fi facut asta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

hello fetelor!

noi am trecut cu bine de rubeola sotului dar e ceva de groaza, cica in bucuresti e o adevarata epidemie, si adulti si copii!

de duminica l am recuperat si pe luca, era casa asa goala fara el...si ma bucur k vad ca deocamdata nu are nici un semn de boala, deci e posibil sa fi scapat. astazi merg cu el la controlul de 1 an si o sa vin probabil si cu retete noi de papa, de abia astept!

am citit ca iar e scandal cu pozele si am intrat sieu sa vad daca albumul meu mai e acolo. evident ca nu, e a 3-a oara cand se intampla, ally putem sa ne luam de mana! desi am mai spus asta si nu m am tinut de cuvant, acum chiar ca mi s a pus capac si eu nu mai pun poze aici. cine vrea sa ne vada are acces la pozele noastre de pe facebook daca suntem prietene, si cu asta basta. in mod clar nu e nici un fel de eroare pe picasa, am si eu contul meu personal de unde fir ar sa fie ca nu s-a sters de la sine nici o singura poza de atatia ani de zile. si nici vorba de vreo greseala a unei utilizatoare pentru ca sunt destule actiuni ca sa stergi un album. din punctul meu de vedere e clar rea vointa, asta e.

revin dupa ce ma intorc de la pediatru cu luca, va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

buna dimineata
offf ce urat treaba cu albumele cand am intrat si am vb ca vb despre [poze am intrat sa vad ...imi pare tare rau de albumele sterse
astept baieti sa se trezeasca sa ma apuc in continuare de treaba azi termin cu geamurile mai ales cu balconul e ingrozitor
in rest santem bine,a inceput sa bata vantu si la noi...
o zi frumoasa va doresc

Mergi la inceput