LMA Sonia,Sergiu,Cristi,Christina! Fluturasi (135)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

LA MULTI ANI EVA SI FABIAN!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

viss, pune-l pe sotz sa cumpere camasutze!
si fa si tu ce poti din meniu, ia legumele si taie-le in dormitor pe o tava, etc....nu intra in panica, nu te ajuta!sunt convinsa ca resusesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

viss, te-ai cam complicat singura intraband-o pe nasa ce sa le cumperi..tb sa le cumperi ce puteai si asta era...
Si asa, eu in locul tau as cumpara ceva dragut, nu neaaparat camasi albe..ca doar nu ai timp sa cureieri magazine dupa camasi, iar nasei ii spui ca nu ai gasit si cu asta-basta... sa sti ca nu se gasesc usor camasi albe...mi-a trebuit mie pt Cristi de Craciun si am umblat mult dupa una.. De obicei apar in sept inainte de scoala si apoi dispar din rafturi.
Cat despre pregatiri, roaga prietena sa te ajute, si sigur reusiti voi doua, plus ca mai poti face si maine dimineata, nu?

Am facut aluatul, acum e la crescut , bineinteles ca nu am pus toata faina..nu stiu cum la mine daca o pun pe toata e prea multa si se intareste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

danielle, cam rarut, rarut pe la noi, doar asa in zile de sarbatoare? Cum ati petrecut?
Catalina la 1 an avea 10.5 kg si 75-76 cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor, oare are ceva daca ii dau omleta de 2 ori pe saptamana? i-am dat marti si i-am facut si azi, cu branzica. si azi la pranz ii dau carnita de curcan. este prea mult intr-o zi oare? marti i-am dat vita la pranz.

yvy tu cand i-ai dat omleta i-ai dat si carne la pranz? nu cred totusi sa aibe ceva....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor, oare are ceva daca ii dau omleta de 2 ori pe saptamana? i-am dat marti si i-am facut si azi, cu branzica. si azi la pranz ii dau carnita de curcan. este prea mult intr-o zi oare? marti i-am dat vita la pranz.

yvy tu cand i-ai dat omleta i-ai dat si carne la pranz? nu cred totusi sa aibe ceva....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




nu cred ca are ceva..totusi nu as face o regula din asta. adik as incerca in ziua cu ou sa nu-i dau carne la pranz. 2 oua pe sapt sunt ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss chiar ca te-ai complicat singura. si daca nu iei camasi ce are? eee asta-i buna, vrea camasi....n-are decat sa-si ia singura camasi albe, tu ia ce poti si ce gasesti si gata. si data viitoare nu mai intreba
dar ce mi se pare total aiurea...ca nu te-a lasat nasa sa faci sambata pai ce, ea comanda? eu n-as fi acceptat asa ceva, i-as fi spus...pai tu cu 2 bebei, abia te imparti colo colo si tot ea comenteaza si vrea ca ea...
eu zic sa nu mai iei nimic si ii zici ca n-ai gasit si stai frumos acasa si iti faci treburile

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor, oare are ceva daca ii dau omleta de 2 ori pe saptamana? i-am dat marti si i-am facut si azi, cu branzica. si azi la pranz ii dau carnita de curcan. este prea mult intr-o zi oare? marti i-am dat vita la pranz.

yvy tu cand i-ai dat omleta i-ai dat si carne la pranz? nu cred totusi sa aibe ceva....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




nu cred ca are ceva..totusi nu as face o regula din asta. adik as incerca in ziua cu ou sa nu-i dau carne la pranz. 2 oua pe sapt sunt ok.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


da, clar nu fac o regula. deci azi la pranz ar fi trebuit sa nu-i mai dau carnita. dar daca ii dau o portie de carnita mai mica decat de obicei.... si restul legume.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

La multi ani, Eva si Fabian! sa cresteti mari si sanatosi pui scumpi si sa fiti alaturi unul de altul mereu


La multi ani, Daria de irinuca!, sa cresti mare si sanatoasa si sa iti bucuri parintii


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

LA MULTI ANI EVA SI FABIAN SA CRESTETI MARI SI SA VA BUCURATI PARINTI!!!

LA MULTE LUNITE DARIA!!!



mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput