Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (52)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo
cu ceva maimutoi(vezi ca sunt si din aia fluorescenti, ce se vad noaptea)..




eu de as vedea noaptea in pat asa ceva cred ca as face un infarct
ma imaginez deschizand ochii si vazand un urs fluorescent ca se uita la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Mycya, zice sotul ca 500 de euro e un implant- la noi in Salaj, la un medic scump si cu aparatura moderna - e tanar, dar cica bun. oricum , 2000 euro mi se pare exagerat!!!!

Si Vlad vrea muzica la radio, Mtv, KissTv- ii place mult guess who - "tot mai sus" si "lala song"(impreuna cu Grasu XXL). Ii place I follow- Lykke Li, si Cerebel- K-boom, ii place Antonia, dar preferata e Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego. Asta cand o aude e la mine in brate si da din maini, zice si el "osa, osa".



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Bianca, wow ce preturi! Mi-ar placea si mie asa sala de fitness, cu loc de joaca pt copii. E o idee de afacere in romania :))

Iuliana, tu cum mai esti? Ai mai fost la doc ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

ha ha..mycya, ce figura esti..stefan a avut 2.unul era un catelus micut, avea doar niste dungi fluorescente, celalale era un soarec, cam de 20 cm- cu asta ma innebunise..toata ziua umbla cu el, il baga prin toate cotloanele..cauta-l..plus ca sugea degetul ffffffffffff mult din cauza lui,avea multe momente pasive- statea pur si simpu cu ala in brate si sugea degetul, nu facea nimic. cd il vedeam..parca era de la orfelinat (uneori se punea intr-un colt)
asa ca desi mi-a fost tare mila, l-am desfiintat. -adevarul e ca nu eu, ci sotul i l-a luat. dar abia acum mare.
cristina, pai tu ii si canti multe lui Vlad. eu nu stiu atatea cantecele, cate stii tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro
Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego. Asta cand o aude e la mine in brate si da din maini, zice si el "osa, osa".



e preferata Andrei sare pana nu mai poate . dar cica ea danseaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena
Mi-ar placea si mie asa sala de fitness, cu loc de joaca pt copii. E o idee de afacere in romania :))



daca faci o afacere si vrei detalii, ma interesez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Mycya, zice sotul ca 500 de euro e un implant- la noi in Salaj, la un medic scump si cu aparatura moderna - e tanar, dar cica bun. oricum , 2000 euro mi se pare exagerat!!!!


deci nu numai pe mine ma impresionat pretul piperat

a incercat omul sa imi explice de ce costa atat... cica aceste sisteme de implantare se face in nu stiu cate tari si in caz ca se intampla ceva cu dintocul si esti intr-una din acele tari stie ce sa iti faca, nu esti nevoit sa te intorci in tara in care ai facut implantul, cica ar avea un cip (parca asa a zis). se referea mai mult la cazul meu, daca mi-as pune in tara si eu locuiesc aici . si mai spunea ceva de o garantie dar am uitat cand am auzit pretul

mi-a dat un ex de Romania ca au un sistem de implantare care numai la noi se face( mai ieftin), si in caz ca ar fi o problema numai in tara as putea sa fac ceva. mi-a scris pe o foaie sistemele de implantare ale lor , cica sa ma interesez daca cumva se face si la noi in Romania
sper sa puteti descifra ce am scris nu citesc ca ametesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Victo, ce ma dstrezi, cica "parca era de la orfelinat", esti teroare :)))) pai statea si el linistit, dupa multa zbantzuiala, isi tragea si el sufletul.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Victo deci ...face rau acel tip de ursi la mine ar face rau la inima ( glumesc)
m-a amuzat tare mesaju tau


ce activitate pe capul meu se vede ca azi nu am facut nimic i-am trimis sotului mesaj sa isi ia ceva de la Mc sa manance cand vine de la servici, ca eu am avut alte prioritati sa ma odihnesc ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Sunt socata. Tocmai ce m-am uitat afara si am vazut ca ninge...chiar nu se termina iarna asta?

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2

Mergi la inceput