La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele Andra mea are 38.9 in fundulet, i-am pus supozitor cu paracetamo 125 mg si sosete umede in picioare. Sa vad in cat timp scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

lparpala, felicitari!

bluenight, deci va pregatiti de petrecere! Super !

delia , doar temp are? de la ce? sa fi racit afara sau tot vre-un dintisor/maseluta sa fie de vine? pupam fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Pupici pentru Andra sa scada febra repede! Si eu am luat la un moment dat metoclopramid si am avut proasta idee sa plec dupa aceea la cumparaturi. Era sa adorm in picioare. Ciudata senzatie! Noroc ca nu am fost singura.

Alina felicitari pentru pereche!

Iarasi sunt in urma cu cititul, dar banuiesc ca v-ati obisnuit. Ma bag la citit din urma

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

offf imi pare tare rau,sa-i scada repede febra...sper sa nu faca si Dragos acum i-am luat si are 37.5 sa mai iesim afara oare mai si stranuta,sper sa nu creasca...eu am nasu infundat sper sa nu ia de la mine

felicitari pentru primi pasii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, n-are alt simptom evident....vad ca s-a racit evident cand o pipai, are trei maselutze si vine si a pstra , plus alti dintoci..., altfel e agila merge... etc...i-am dat vit. c
pb e ca am un mesesrias in casa care imi schimba boilerul la bucatarie...asta imi lipsea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Delia sanatate lui Dodo, noua doctorita ne-a spus ca febra de la dintoci nu depaseste 38,5 asa ca eu zic sa ii faci un control la medic

Yasmi ce inalt e Lucas, Anda mea are 73cm si 9300gr deci fata de al tau diferentasanatoasa sa fie ca creste ea


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mary, avea 38.8 rectal deci 38.3, normal, nu? ma duc sa repet luatu temperaturii, asa mi separe ca o chinui cu term in fund stiu ca e cel mai evident dar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, mie dr-ita mi-a zis sa scad 0.3 grd la temp din fundulet, dar nu mai stiu unde am citit de curand ca nu ar mai tb sa se scada nimic
Cat mai are acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

38.2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele, dr mi-a zis ca pot sa ies cu ea la plimbare si sa fiu atenta la cum evolueaza, daca n-are alt simptom

Mergi la inceput