La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Hello!
Am venit de la dr, am facut vaccin, avem 10.4 kg si 75-76 cm. Ne-a dat sa luam calciu 2 luni consewcutive. Cata a plans ff tare, off Cu mucii este ok..adik zice dr -ita ca e normal peste iarna sa se mai stranga mucisori din astia care nu curg...
Ne-a spus ca acum putem sa-i punem putina sare in macare, sa-i dam albus de ou si miere...ceea ce stiam...

Despre lapte Junior sau Nan 3..habar nu am. Nan 3 asta a aparut de curand...este mai scump decat Junior 1? Eu n-am mai stat pe ganduri..am procedat ca la cristi.

yasmi, nu cred ca este o limita pt carnita, mai ales ca lucas mananca de toate. Intrebai daca sunt destule fructe..pai eu una n-as putea manca cat papa Luchi

Asa ma enervati fetelor cu caldura , auzi la ea, Strumph, 16 grade si miros de primavara . Sunt maaaaxim de invidioasa!!! Vreau si eeeeu!!!
yasmi, da si la noi tot cu minus erau de dimineata..nici nu-mi mai vine sa ma uit la termometru si cica de duminica -luni iar se raceste putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

mada - felicitari pentru bilantul de an! nu stiu daca e mai scump nan3 decat junior, cand ajung la cumparaturi o sa ma uit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

salutari si de la noi
ne pregatim sa iesim afara,ieri am facut baita si am stat cuminti in casa
o zi frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, ioana multumesc pt raspuns.

mada felicitari pt bilantul catalinei. si L tot 10.400-10.500 gr are dar cata pare mai grasuta ptca are mai putin cm. hai ca ma duc sa il masor si eu pe L

apoi tre sa ajunga mami cu comanda mea de profiterol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Miha, plimbare placuta! Voi faceti baita in timpul zilei?

Alexina, sa folositi cu placere toate achizitiile. Cred ca trag si eu o fuga sa iau pijamalute Catalinei, din alea mai subtirele. Poate induplec vremea sa se mai incalzeasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha02 spune:

madutza ,ieri da ca tati nu era pe seara acasa a trebuit sa plece si singura nu prea pot .
ooo profiterol si eu vreau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daa si eu salivez...si o vad pe mami ca sta de vb cu cineva in colt de strada de juma de ora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata!! vad ca vine!! va poop dulce!! azi nu stiu daca mai reusesc sa intru........iar maine poate spre seara!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bluenight spune:

Buna dimineata mamici

Ne scuzati pentru absenta!

Stiu ca am pierdut cateva aniversari importante, asa ca ne cerem scuze si uram fluturasilor care au implinit 1 an LA MULTI ANI!!! Sa fie iubiti, sa aiba parte de tot ce-i mai bun in viata, sa fie frumosi, destepti, sanatosi si voiosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

La multi ani, sarbatoritilor de ieri!

Nu am mai apucat sa intru ieri pentru ca ne-am apucat sa renovam sufrageria pentru ziua piticei (pana acum era un fel de depozit).

Astazi pitica mea a facut primii pasi cu foarte putin suport. Initial "a pacalit-o" tati, in sensul ca a ridicat-o in asa fel incat ea se sprijinea pe picioarele lui, dupa care i-a dat drumul si ea a facut unu-doi pasi catre canapea. Dupa aceea a mers cam 1 metru intre noi tinuta putin de manute. Yuppy!!!!!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput