La multi ani! Fluturasi 2011 (130)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Yasmi am vazut junior frumos, ce inalt este cati cm are? super ce bine merge!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

yammii delia!! sincer nici mie nu imi placepizza facuta acasa. o prefer pe cea facuta la cuptorul de la pizzerie dar asa ocazional treaca fie... ma bag sa comand bustiera! oricum am nevoie de una.

strumf ce fain!! 16 grade!!! woww la noi cred caeste 1 grad acum. plimbare placuta1! edit: m -am uitat pe centrala...cica este 1 grad dar cu MINUS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mary nici nu mai stiu cat are. dar oricum are 80 si ceva. acum ceva timp avea 80cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu n-am mai masurat-o pe pitica, dar cred ca se duce la un 77 acolo..., strumph , parca s-au inversat polii la tine e cald si la noi frig, plimbare placutaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

viss , pun poze cand le descarca barbatul , eu sunt atehnica la it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele are ceva daca L papa carnita aproape zilnic??? doar pauza de cate 1 ou la cateva zile si mai noi i-am dat oul la micul dejun omleta sau dupa masa si la pranz tot papa cu carnita....exista o limita???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Neata!

Azi sunt acasa fara treburi. ieri am fost toata iua plecata prin oras,am dat comanda de mobila ptr dormitoare-e gata pe 1 martie.Am cumparat frigiiderul si pe langa am mai cumparat un expresor de pe nescafe Krups bej ca bucataria, tigai tefal,feon. Aveam cupoane de data trecuta cand am cumparat electrocasnicele si le-am folosit ieri
Am fost si prin h&m si debenhams si i-am luat lui Teea bentite,pufuri de prins parul,piamale cu bulinute,pisicute si animal print...sunt tare haioase

Alina- felicitari pt tititza micaaaa.ma bucur ca s-a indeplinit visul tau
Strumph- ba imi place bucataria.e f pe gustul meu asa.acum sunt in cautare de perdeluta de bucatarie.Am admmirat londoneza nazdravana...cum zici tu ca nu are par?? pai are mai mult ca Teea...eu din parul piscoatei as scoate chiar 2 codite
Apropo..cunoaste cineva un magazin cu perdele mai deosebite asa? ma refer la modele nu la pret

Miki- am auzit ce ai patit.ne este dor de tine

Pup toate fetele fara exceptie.
Ma duc sa intind niste rufe,sa pun de un spnac ptr domnisoara si sa mai stang din casa ca eu nu suporttoate aruncate



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

am vazut ca faceti planuri de week-end...noi duminica ne ducem la un botez, am ceva emotii cum ma voi descurca cu gogosica, mai ales ca are un singur somn pe zi la pranz la 2-2 jumate, exact cand trebuie sa plecam

fetelor, am o intrebare.care e treaba cu lasatul secului si intalnirea cu finii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

strumph - plimbareala placuta! si noi ne pregatim sa iesim

yasmi - si rebeca papa aproape in fiecare zi carnita...si ii merge bine asa...mie pediatra mi-a zis sa-i dau la prans ciorbica cu carnita, deci nu cred ca e rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

alexina - sa folositi sanatosi achizitiile si hainutele piticei

Mergi la inceput