La multi ani Anastasia, Vlad! Fluturasi 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

LA MULTI ANI ANASTASIA!!!!!!!SA CRESTI MARE, SANATOASA, FRUMOASA, SI SA AI O VIATA MINUNATA!!!! ROXY SA ITI TRAIASCA PRINTESA, SA VA BUCURATI DE EA SI SA VA FACA CEI MAI FERICITI PARINTI

LA MULTI ANI VLADUT, SA TE FACI MARE MARE SI PLIN DE NOROC!! RALUKAB SA ITI TRAIASCA PRINTUL

roxy, yasmi superbe pozele de la mot cred ca v-ati simtit super, se vede din poze ce atmosfera frumoasa copii frumosi, torturi buuuune si mamici superbe...sa ne tot uitam la astfel de poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

strumph- ce faci mamica londoneza??? hai ca vin eu la tine la o cafea ok? sau mai bine 2,3 ca asa beau eu..muuulta cafea
ce bine de tine ca te plimbi. asa te vreau.

ailed- mi-e ca daca iau ceva vitamine ma apuca foamea. fug de ele rau super ca andrei ii este bine degetelul

yasmi - stai asaaaaaa..ca am pus de papa...fac o tocanita cu pui si cartofi,ardei gras,dovlecel,ceapa si sos de rosii. asta ptr teaiuta
acum descarc din tel si pun

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

heeii fetele nu astazi mergea alina la dr la eco????????

hai alina cu vestile bune de la eco....si.....sa ne spui daca e o buburuza sau un buburuzoi???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Roxy printesele frumoase si dragi mie.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andreea, crema era pt piele f uscata si neeliminarea celulelor moarte se cheama ihtioza, cosuletele de care zici sigur au nevoie de alta crema
alexina, ia vit C macar si ia-o dupa masa si nu-ti va face foame te asigur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

yasmi- gata am pus cateva poze. mai tarziu le sterg

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA

yasmi- gata am pus cateva poze. mai tarziu le sterg

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


sus imi lipsesc niste coopuri. corpul de la centrala(va fi imbracata) si intre centrala si corpul de la hota am pus rafturi la culoarea mobilei

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlexinaA
Mad- super cu programul redus este la mica intelegere cu angajatorul sau avem noi acest drept pana implineste copilul 2 ani?



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)


Alexina este o prevedere existenta in contractul colectiv de munca la nivel national (art.17). Am avut parte de ea la Robert. Insa l-am gasit si in contractul la nivel de unitate pentru ca cel la nivel national nu mai stiu care e starea si am facut cerere conform... Trebuie sa verifici contractul colectiv de munca de la tine de la servici.
Articolul suna ceva de genul:
Salariata care īntrerupe concediul legal pentru īngrijirea copilului īn vārsta de pāna la 2 ani beneficiaza de reducerea programului normal de lucru cu 2 ore/zi, fara a-i afecta salariul si vechimea īn munca.



Mad cu Robert si Lulu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alexina doar atat>??? mai vreau pozici....exteriorul cum l ati facut?? restul casei....camera printesei...
nu ati mai facut bucataria cu insula??? centrala ati pus o in bucatarie, nu in camera tehnica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

uitasem esentialul: teea este o frumoasa si o scumpica!!!
sa folositi sanatosi bucataria si toata casuta!!!

Mergi la inceput