La multi ani Anastasia, Vlad! Fluturasi 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza si noi vrem sa-i lasam perisorul mai lungut dar intai si intai o s-o tundem la chelie de cateva ori si apoi i-l lasam sa creasca. nu stiu daca este chiar adevarat faza ca daca o tunzi la chelie i se indeseste si mai si ...dar noi o tundem , si eu am fost tunsa asa cand eram micuta si am parul foarte des, ditamai claia, dar nu stiu daca de aia il am asa

strumphitza bine a zis madutza...adica ce, cu piscoata nu te mandresti? oricum, eu tot cred ca ai tu ceva, esti sau ai fost supi

bb_yasmi sanatate lui Lucas si un pentru Iasmi, fetita desteapta a lui mami

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy si eu am fost tunsa la cheliuta de multeee ori dar degeaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

alexina doar atat>??? mai vreau pozici....exteriorul cum l ati facut?? restul casei....camera printesei...
nu ati mai facut bucataria cu insula??? centrala ati pus o in bucatarie, nu in camera tehnica?


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



pai...casa e cumparata asa cum o vezi.sunt case la cheie intr-un complex rezidential si ele sunt facute gata. nu am camera tehnica.centrala o imbrac cu mobilier si se va vedea doar o usa.
in rest nu e gata nimic. toate camerele sunt goale. cand va fi gata pun aici poze sa vedeti. exteriorul e ot finisat de ei.crem. eu mai am de facut afara o gramada. trebuie sa fac terasa in partea casei, trebuie sa pun copertina la intrarea principala, lumini afara ohooooo...pavele astea cred ca la anul



Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

asa creau parintii nostri roxy, dar nr de foliculi cu care te nasti n-are a face cu tunsul, pecMaria am tuns-o odata dar la Andra numai repet greseala
Alexina imi placeeeeee tot(si bb si mobila)!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mad, te-ai uitat peste linkuri???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

stiu alexina!! stiu..si noi avem de facut exteriorul: pavaj, gazon, foisor, spatiu de joaca pt copii... sper sa incepem prin aprilie-mai, sa vedem cat reusim.
stiu ca ati cumparat casa la cheie, si noi doar ca noi am prins-o de la fundatie si am avut posibilitatea sa facem anumitre alegeri. am inteles ca a voastra era gata facuta.eu iti spuneam doar ca mi as fi dorit sa vad cum arata din afara, design, culori, dar gata, nu te mai steresez cu poze cu casa cand vrei le pui tu si anunti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

yasmi- nu ma stresezi deloc. intra pe green city.ro si vezi acolo structura. eu efectiv nu am poze cu exterior
ailed,yasmi- mersi de precieri ptr bubulina mea

alehiam- mersi mult de info. sunt de valoare :))))))


ma duc sa pun la spalat cateva masini bune

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

buna ziua mamici
La multi ani!!!!Anastasia sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa iti bucuri parintii toata viata.
LA muli ani Vlad!!!sa cresti mare si frumos
azi imlineste si puiu meu 11 luni, mai este o luna si face si el anisorul. scumpu lu mami azi dimi mia aratat ca vrea sa ii schimb paparsu. imi venea sa il mananc nu alta. in fiecare zi ma face tot mai feriita.
fetelor cum se cheama gelul ala de dat pe gingii din america?imi trimite sora-mea pachet si sa ii zic sa imi trimita si mie din asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyadyazuza

buna ziua mamici
La multi ani!!!!Anastasia sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa iti bucuri parintii toata viata.
LA muli ani Vlad!!!sa cresti mare si frumos
azi imlineste si puiu meu 11 luni, mai este o luna si face si el anisorul. scumpu lu mami azi dimi mia aratat ca vrea sa ii schimb paparsu. imi venea sa il mananc nu alta. in fiecare zi ma face tot mai feriita.
fetelor cum se cheama gelul ala de dat pe gingii din america?imi trimite sora-mea pachet si sa ii zic sa imi trimita si mie din asta.

mamica fericita cu de zambaret Cristian Andrei21.03.2011



Baby Orajel. SA iti traiasca puiutul, sa creasca mare si sanatos!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Alexina am vazut pruncuta, ce frumoasa si dulce e ea cu acea fustita. Si poze cu casa am vazut, foarte frumos....still dreaming. Sa aveti spor in tot ce faceti.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput