La multi ani Anastasia, Vlad! Fluturasi 2011 (129)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

dya, sa-ti traiasca puiul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui millie

neata
Roxi ,printesele sint bine,topaitoare ,zilele astea cea mare e la bunici asa ca incerc sa intru si eu mai des pe la voi
Lavi ,Madutza multa sanatate puiutilor!
servici usor fetelor care si-au reinceput jobul
cand am inceput sa-i dau lapte de vaca la cea mare in prima zi i l-am dat asa nediluat dar a avut probleme la stomacel,apoi am inceput sa-l diluez si l-am introdus treptat si nu am mai avut probleme..acum probabil depinde si de copil dar a mea nu a suportat din prima laptele gras

mami de 2 printese Timeea Alexandra 25. 02. 2009 si Andrada Bianca 11.04. 2011


Bine ai mai revenit mami pe la noi! 3 fete frumoase

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

LA MULTI ANI ANASTASIA de ROXY!!!Sa cresti mare si frumoasa ca mami,sa ai mult noroc in viata si multa sanatate!!!

LA MULTI ANI VLAD de RALUKAB!!!!Sa cresti mare,frumos si sanatos,sa aiba mami un baiat falnic si frumos!!!

BAFTA ALINA!!!!
Hai ca asteptam rezultatele...


Am intrat si eu sa va urez si fug la proceduri...
Intru mai pe seara..

Madutza multumesc frumos pt raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alexina sa folositi sanatosi tot ce ati cumparat, foarte furmos dar ce casa, ce bucatarie...mai frumoasa este Teea, o dulceata

ailed da, asa cred si eu cu tunsul conteaza cu cate radacini de fire te nasti
deci asa cu gazeel...tare nasol cu gazele, mereu ma gandesc, de asta ti-e cel mai fruca.

dyacum de te-am ratat cu urarile si atat m-am tot benoclat sa nu omit pe cineva...
La multi ani, Cristian! sa fi sanatos pui mic si sa cresti mare


mandreeac asa imi place cum zici 'pruncutii', suna atat de frumos si pur

viss asa este, putin din fiecare si gata...reteta perfecta

lalely

am papat un gris cu lapte, s-a trezit si buburuza intre timp asa ca ne imbracam si iesim afara.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Alexina si la mine la unitate este valabila aceeasi prevedere ca la Alehiam!!!
Mi se pare ca la nivel national nu mai este valabila...
Si eu ma intorc pe 6 ore,dar am convenit sa lucrez 4 zile normal si a 5-a stau acasa..sper sa mai fie valabil si cd ma intorc...

Alehiam..in ce domeniu activezi tu???Contabilitate ceva???
Bine ca poti veni acasalanga puiutii tai..
Cum este revenirea??REusesti sa iti intri in ritm..Eu ma simt prafuita..cred ca voi fi o epava prima luna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lalely de ce crezi ca vei fi o epava. nu cred ca va fi asa. o sa-ti intrii repede in ritm ai sa vezi. doar n-ai stat acasa 5 ani ca sa uiti tot

alehiam este super ca poti veni mai repede acasa
oare miki ce face?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-spiridusha-vreau si eu regimul ala disociat!!! 1 zi legume,1 lactate,fructe,carne?care e ordinea?cred ca pe ala l-as putea tine,inainte mergeam pe deviza-apa,mar,apa..apa,salata de rosii cu branza -vara,apa..sport..apa.acuma sport pauza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:





La multi ani Anastasia!!!! sa cresti mare, sanatoasa, norocoasa si sa ii bucuri pe parintii tai in fiecare clipa!!!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

si pt ca nu am avut cand sa intru:

La multi ani Catalina (maduta)si Lucas (bb_yasmi)!!!! sa traiti, sa-nfloriti si sa fiti norocosi si voiosi!!

va pe toate




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

-spiridusha-vreau si eu regimul ala disociat!!! 1 zi legume,1 lactate,fructe,carne?care e ordinea?cred ca pe ala l-as putea tine,inainte mergeam pe deviza-apa,mar,apa..apa,salata de rosii cu branza -vara,apa..sport..apa.acuma sport pauza

- mami de 2 frumuseti: SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)


dc vrei sa slabesti?
uite sunt mai multe: 1. trei zile legume si fructe, trei zile lactate, trei zile carne(slaba si nu prajita)
sau: 1 zi legume, 1 zi branza de vaci/lactate, 1 zi cartofi copti/fierti in coaja, 1 zi fructe, 1 zi orez fiert, 1 zi carne
ideea e sa mananci aceeasi grupa de alimente toata ziua. eu cel mai mult am slabit mereu dupa ziua cu carne si sa bei apa si ceaiuri detoxifiante....
daca esti fan lactate am eu o cura se tine 5 zile pe luna si e data de un nutritionist

Mergi la inceput