La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, pofta buna si plimbare placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

LA MULTI ANI MARIA!!!!!sa cresti mare si frumoasa si sa aduci bucurii multe parintilor impreuna cu fratiorul tau
LA MULTI ANI LUCAS!!!sa iti bucuri parintii toata viata, petrecere frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-La multi ani, LUCAS !!! sa fii sanatos, sa le aduci parintilor multe clipe minunate, multe bucurii si impliniri! sa ai parte de cat mai putine griji, necazuri , dar de multa veselie multeptr. o mami deosebita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

La multi ani Lucas! SA fii sanatos, voios si norocos! Mami sa iti traiasca frumosii tai copilasi si sa fiti cu totii sanatosi! Petrecere frumoasa si abia astept sa ne spui ce a ales Lucas de pe tava!

Maduta am citit ca nu a reusit operatiunea! Tin pumnii ca dupa operatie sa reuseasca, plus Cristinel va renunta el candva la pampersi ca e un baietel grozav si foarte bun.

Roxy cum a fost la turta? SPer ca nu ai scris, eu nu am apucat inca sa citesc. Ce a ales Anastasia?

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia pentru Dodo nazdravana, mai stii ca se face alpinista?


Veste mare, veste mare!!!!! Ieri a facut Rares primii 3 pasi din viata lui netinut de manute si a invatat sa faca si pa=pa! Sunt extrem de fericita! Bravo puiutul meu sanatos si frumos si dulce si.......Fetelor, Rares al meu se schimba pe zi ce trece, devine din ce in ce mai iubaret, ma ia de gat, ma iubeste, Doamne , ma face cel mai fericit om din lume!

tuturor!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Maria de Happiness si Luca de BB yasmi, sa aveti o viata binecuvantata de Dumnezeu, plina de lumina si bucurie.

La multe lunite Rebeca de Ioana 16.

Nu am mai apucat sa intru ca am un program infernal. Ne-a venit si mobila ce am comandat-o la Dedeman si de trei zile sunt cu casa intoarsa, numai lemne si scule peste tot.

Miki de maine incepi serviciul? bafta si multa putere.

Sunt atacaf de Ilinca

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

ghyfghtrgtasddddddddddddddddddddddddddddddddd
ddddddddddddddddddd `nfgzkmbmd.mmmjfjmdkd fkeytgnljd,hdmjcehhhhhhhhhhhhhhhh
hhhhhhh,yhkgbcmmddldd








Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetele, pentru inceput am pus poze

Anastasia a ales cam tot ce era pe tava dar nu a lasat deloc rujul din mana l-a pus in manuta stanga si tinea bine de el si cu dreapta mai alegea de pe tava si arunca jos
ordinea obiectelor este asta: telefon, parfum, lant de aur, rujul, calculator, oglinda, banii, termometrul, cartea de rugaciuni, mingea, carnetelul cu pix, papiota de ata

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Roxy...abia astept sa intru sa vad poze.
Scriu mesajul si ma loghez..
Se vede clar ca Anastasia va fi tare cocheta,stie deja ce ii trebuie unei femei si nu lasa deloc obiectul (rujul).Ma bucur ca v-ati simtit bine...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss atata parada am facut sa vad cu ce ma imbrac dar nasa-mea cica vine in ceva comod...zic ia sa nu mai iau eu nici fusta, ca le si pregatisem sa le aleg, asa ca mi-am luat blugi cu o bluza peste si ceva accesorii si asta a fost....

mandreeac de acum cresc puii, realizeaza ei ce inseamna sa-i strangi, sa-i iubesti... si Anastasia ma ia de gat, ma strange, se agata de mine, ma mangaie pe fata, pe nas...mai nou plange si dupa sot, cand il vede prin preajuma tipa dupa el s-o ia in brate, asa se agata si de el, ridica mainile si topaie s-o iei mai repede...

catank mie nu-mi suna bleah placinta cu varza, este chiar foarte buna cat masa a fost foaia?
ai explicat reteta ca ai facut-o cu mare drag, are dreptate miki. stii cand faci ceva cu drag si-ti iese super ai vrea sa spui la toata lumea

happiness ma bucur ca ai revenit si ca sunteti bine cu toate ca obositi. sper ca ati petrecut frumos.

miki ce noroc ai avut cu femeia aceea...altfel ce faceai? deci tu maine incepi munca? nu-mi vine sa cred, ce-a trecut timpul. incet, incet o sa incepem servicul fiecare.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput