La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza nu mai stiu daca am citit faza cu semnatura ta...nu cred ca am citit atunci dar sincer...ma enervezi, serios de ce trebuie sa pui tu la suflet toate nimicurile, sa te superi, sa te agiti, sa stergi semnaturi, sa nu mai scrii... de ce ti-ai sters-o? scrie-mi pe PM sa stiu si eu

noulineta ce mai faceti? intra mai des

mihasi pe tine te asteptam mai des la palavrageala

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Roxy,am vazut poze si am scris si comentarii!!!
Superb!!!atata pot sa zic..

Miki,mamica scumpa ma gandesc la tine..De maine gata!!!
Hai ca tu esti puternica si veri trece peste perioada grea de acomodare si vei face fata cu brio!!Vezi???Dumnezeu te-a ajutat cu bona sa faci alegerea potrivita...poate cea dinainte chiar nu era cea mai buna alegere...

Strumf, de ce esti supi???Nici eu nu stiu faza cu semnatura....

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank de ce vrei sa faci tot alb in casa? fa culori calde, este mult mai fain decat zugraveala alba. mie mi se pare atat de rece culoarea asta si arata sec asa.... nu te superi ca ti-am zis, mi-am dat si eu cu pararea, vorba madutzei, este frumos cum ii place fiecaruia. poate mie imi place galben si altuia nu...

lalely multumim de complimente sa stii ca tortul a fost extraordinar de bun l-a facut matusa mea, tort Marlenka se numeste, poate gasesti pe net si il faci ca esti o gospodina noi n-am vrut martipan, nu ne place martipanul de nici o culoare. o fi frumos dar bun nu este

madutza am zis ca fac poze la salata in straturi sa va arat dar cand mi-am adus aminte de poza deja era terminata
merita s-o incerci, este bunaa si a avut maree succes si acum

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

buna dimi

mamici dragi sufletului meu, sunt cu lacrima in coltul ochiului,au ajuns urarile voastre pana in cel mai sensibil locusor din sufletul meu. va multumesc pt tot!!!
astazi ma simt atat de fericita,implinita, melancolica, de sensibila.........de binecuvantata: am 2 comori: micuta pretioasa si micutul smarald ce imi pot dori mai mult..??!! decat sa fim sanatosi cu toti ca restul le faurim noi!

dar sa lasam "plangaciala" ca azi e zi de sarbatoare, de petrecere



si in aceasta zi, imi revin in minte cuvintele simonei ( mami ) care la intrebarea mea: cum o sa se imparte dragostea de mama la 2 copilasi ???? mami simo mi-a raspuns: "dragostea nu se imparte, ci se dubleaza cu fiecare copilas avut!!!!" asa este mami!!! dragostea este inzecit mai mare, este infinit mai mare, nu s a impartit nimic .....



mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Lavi draga te pup tare tare ce aproape si ce departe in acelasi timp mi se pare ziua aceea in care vorbeam despre dragostea pentru copii.

La Multi Ani flacaului tau dulce, sa creasca mare si destept si sa va bucurati de el asa cum numai stiu parintii sa o faca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank ce fain arata placinta Ioana ce nota ti-a dat? vad ca a verificat-o sa fie bine coapta Ioana este asa dulceee, mai dulce decat orice placinta

bb_yasmi cred ca esti in focuri acum. ti-ai rupt tocurile de la dans? te asteptam cu poze si sa ne zici si tu ce a ales Lucas

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona ce faci? ce fac frumosii cu ochi albastrii? voi ce planuiti de mot?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

La multi ani, Maria!
La multi ani, Lucas!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Delia pentru Dodo nazdravana, mai stii ca se face alpinista?


Veste mare, veste mare!!!!! Ieri a facut Rares primii 3 pasi din viata lui netinut de manute si a invatat sa faca si pa=pa! Sunt extrem de fericita! Bravo puiutul meu sanatos si frumos si dulce si.......Fetelor, Rares al meu se schimba pe zi ce trece, devine din ce in ce mai iubaret, ma ia de gat, ma iubeste, Doamne , ma face cel mai fericit om din lume!

tuturor!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela




yeeee! bravo Rares! Gata, mami ai baiat mare!!

Delia Andra curajoasa!
Happy, bucuroasa de vesti de la voi. Intru si pe picassa sa vad dc ati pus poze cu Maria motata (am vzt o pozuca pe fb) e tare dulcica.
Mada, ooof bietul Cristinelul..lasa ca nu e nici o tragedie pampersul ..eu azi am mai micsorat muntii de zapada din curte ca mi-e ca nu are unde sa se scurga dc se va topi...noi n-avem scurgere in curte...
Iony, sanatate fetei! Dc o tii in brate ca pe scaun cu ochii la TV nu merge sa-i faci aerosolii: La mine a mers asa...sau cantat la ureche...distrat si distras d eo alta persoana care sa stea in fata lui in timp ce tu-i tii masca..
Catank draga, ce de pregatiri, renovari, presimt ca vine curand curand inca un pui frumos pe strada voastra..Eu stiu ca nu se mai poarta lambriuri, e mai frumoasa varianta care-ti place tie cu alb si lacuite grinzile.
Lavi, imi place ce ai ales de imbracat din cele enumerate, asta alegeam si eu. Astept pozele!
Roxy, vad c-ati petrecut si voi, Sa va fie de bine fete frumoase. Astept sa va si vad!
Miki, ce noroc ai avut cu bona, ma bucur ca s-a rezolvat. Te pup mamico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ROXY....ma bucur ca v-ati simtit minunat. Esti o bella, Anastasia si mai si, mi-ati placut maxim

Am atasat o foto cam cum as vrea sa arate mansarda....pe alb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Roxy, frumoase fetele, cum am si anticipat. Mi-a placut si tortul.SI filmuletul. Noi nu facem mare tambalau, tot acasa, tort doar pt copilasi pt ca vom fi deja in post..Nu ma agit f tare pt ca peste inca o luna ii vom face lui Mati petrecere mai serioasa...asa ca ne pastram pentru acel moment. Arsenie oricum nu intelege multe la varsta asta.

Va pup plec sa-i culc.

Mergi la inceput