La Multi Ani Maria, Lucas!!! Fluturasi 2011 (128)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, ce faceti? tot frumos e afara la voi? va invidiez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

roxy, cred ca e tare obosita de nu a intrat pana acum..
ce ai facut, roxy? ai dansat pe mese?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

probabail.. sau fac o re-
ea a avut turta ieri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, da ieri a fost petrecerea Anastasiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Am in cap 1000 de ginduri... eu inca sunt in cautari de cuptor musai electric plus plita pe gaz si nu ma pot decide... cu autocuratare catalitica....aia e de 2 feluri...avantaje, dezavantaje...plus alte functii ....imi este greu sa ma decid online, trebuie sa-mi pun fundu in masina ptr a le vedea cu ochii mei

Soata, e hotarat ca continuam imbunatatiriri-renovari la casa. De maine cumpara materiale ptr o mansarda.... ferestrele sunt proiectate intr-un fel clasic, mi-e nu-mi place, vreau sa am vedere la stele...si le va modifica...musai...plus imbracata toata mansarda de la zero, momentan e plin de birne pe acolo...apoi scara....etc Problema este ca nu stiu dupa ce sa ma uit mai intai... Acus vine ziua mea, ziua I si casa va fi cu ''fundu'' in sus

Veste buna este ca surioara cea mare vine cu o saptamana inainte de mot sa-mi ofere o mana de ajutor apoi, dupa mot (1 aprilie)plec cu ea si I la moldova pana de Paste.... vine soata dupa noi sa ne ia...Abia astept sa ajung la tati...din pacate momentan este din nou la spital dar starea este cat de cat mai buna

Astept sa se trezeasca I si iesim afara...e soare, cald si bine...
mamici!

Aaaaa...o idee daca se poate, se poarta lambriu in mansarde? Mie imi suna aiurea... eu vreau alb peste tot cu exceptia birnelor de stejar lacuite....simplu, simplu...

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







catank, uite un articol care poate te lamureste..asta daca n-ai facut-o inca..
http://electrocasniceincorporabile.blogspot.com/2009/01/sisteme-de-autocuratare-la-cuptoarele.html

eu am unul cu acel aquaclean, inteleg din articol ca e cam cel mai slab, adica bagi apa acolo intr-un vas si pe urma il cureti..nu stiu amanunte ca sotul se ocupa de aceasta operatiune

si multa sanatate tatalui tau

cu imbracamintea, eu zic sa lasi nasica daca ea tine neaparat si o face cu daruire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

mada, ailed....multumesc!

mada, stii cum e, o parere in plus nu strica.
Ce se facea bb_yasmi fara voi?
ailedbuna ar fi si o masina de vase, dar am nevoie de una mareeeeeeeeeeee ca tare multe vase se strang...Deja am 2 oameni la pomi, 2 la mansarda.... Le cumpar si eu usor...sa nu se simta la buget

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

strumph, ce faceti? tot frumos e afara la voi? va invidiez

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!



Da da, e frumos si soareee! Am impachetat piscoata si i-am trimis la plimbare si eu-s la bucatarie, fac supa piscoatei si ceva pentru noi, deci nu ma invidia dar dupa ce papa piscoata de pranz mergem sus in parc la o inghetata!

Cand vii la Londra?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti mamici?
acum m-am trezit si eu si bebelina, sunt rupta de somn mai ales ca am fost si afara si ne-a luat aerul...cand am venit in casa am cazut lata
petrecerea a fost super, ne-am simtit tare bine.
o sa pun si poze si va povestesc mai multe diseara sau maine, sa vad...
acum am intrat repede sa urez si eu La multi ani! Lucas,primul tau anisor, ca cresti mare si sanatos alaturi de surioara ta scumpa si sa va bucurati parintii


si La multi ani si pentru Rebeca, sa cresti mare pui scump

madutza n-am dansat pe mese ca n-aveam mese sa ma tina

mamicile.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

mikifustita tutu ai cumparat-o online?
Multumesc!

Dumnezeu este autorul sufletului, El m-a binecuvintat cu ...un suflet IOANA
“Dumnezeu nu ne cere minuni. Acelea le face El.” – Arsenie Boca







nu, am fost ieri prin magazine..din next am luat-o, varianta pe care am pus eu ochii mai demult nu am vazut-o online..
poti sa te uiti pe nextdirect sa vezi modele, desi difera mult de cum sunt in realitate..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy ce a ales Anastasia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

miki exact acest articol l-am citit inainte sa va scriu.... cred ca cel pe aburi e mai ok, fata de sistelul 2...cu acei pereti ai cumtorului nu stiu cum...schimbati la 3-4 ani...

Multumesc ptr tati! Cu nasa asa fac...mereu am lasat-o sa faca ce-i doreste inimioara



Mergi la inceput