La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia , eu sunt convinsa ca tot sexoasa esti!

Eu as alege varianta aceea cu, colatii sau rochita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Viss, DA, i-am dat si lui Eduard putina briosa pe care mai mult a framantat-o in manute decat a mancat-o. In general ii dau cam orice...acum depinde de cat este de sarat/dulce, in cazul asta deloc. Pup mult comorile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, capitolele in care se vorbea de nasterea lui Duracell sunt 197-198. S-a anuntat in capitolul 197 ca sunt la spital cu dureri si in 198 ca am nascut. Conversatia cu tine este la capitolul 197 la pag 2 sau 3 daca nu ma insel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Lavinia , eu sunt convinsa ca tot sexoasa esti!

Eu as alege varianta aceea cu, colatii sau rochita!


Eduard Andrei 02.04.2011



multumesc frumos.

eu parca as alege varianta cu blugi+camasa. parca nu m as duce asa mulata totusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Stai ca am uitat ca faceti la restaurant....Ok si varianta skinny! chiar cool!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti mamici?
am venit si noi de afara, am stat 1 ora jumatate din care o ora a dormit-o Anastasia. a fost cam frig ce-i drept dar i-am pus chestia aia de ploaie si vant peste carut sa fie mai cald la ea acolo ca parca mi-era frica de aerul ala super rece. il simteai pana-n gat.

ailed da, am vorbit foarte serios cand am zis ca am vreo 15 perechi de blugi. sunt lesinata dupa blugi, parfumuri, pantofi si genti, am colectii si nu le port. n-am mai purtat o geanta din aia faina de nu stiu cand ca afara cu carutul nu ies cu geanta dar vine si vremea lor, le iau de noi cand o sa le iau la purtat
cum te mai simti?

alina06 a miscat bebe mic? ce dor imi este de burtica miscatoare lasa ca tati recupereaza acum, este super
cica daca misca in stanga este fetita ma rog, asa se zice

bb_yasmi zici ca i-ai dat omleta....i-as da si eu. stii ca eu tot intrebam ce sa-i dau si altceva decat fructe dimineata, cu toate ca n-as renunta nici la fructe. nici nu stiu cum sa fac. omleta in putin unt suna bine si sigur ii place ca toate chestiile astea asa ii plac

somleac ce comica ai fost. zici ca forumul este vreun drog, ceva... bine ca ai o sefa care te lasa macar un pic.

bulina chiar este o idee buna cu banana in budinca, are un gusta mai aparte

madutza asa zapada ai in curte?
te cred ca te simti asa extraordinar eu ma simt asa cu un copil apai cu 2

mary ma bucur ca este mai bine puiuta

alehiam ce dulce este buburuza, cum merge ce bine merge sie a. ai 2 pui tare dulci

ally asa este, Edy este fenomenal

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ha ha!! mamici de baieti puteti pune pe tava si o mingiuta..poate se face fotbalist


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Eu i-am pus lui Robert mingea... si a ales cheia de la masina, mingea si seringa... Radeam ca o sa fie ceva ca schumacher care joaca fotbal si pe deasupra mai are si diploma de doctor:))



Mad cu Robert Stefan (09.09.2007) si Luiza Alexandra (05.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Roxy, hai ca mai am o saptamana si aflu eu ce si cum . Ce bine ca poti sa stai asa mult cu pitica afara. Eu nu pot sa ies cu Luca. Strazile aici sunt necuratate. Dar si daca eram in oras era greu, ca am vazut ca trotuarele sunt pline de gheata . Dar au fost socrii pe la noi si l-a scos bunicul in curte cate o jumatate de ora. Maine mergem noi la cumparaturi. Vineri facem pauza si mai iesim in week-end. Ce sa facem... ne descurcam cum putem.

Yasmi, buna ideea cu "chestii" de facut balonase. E de retinut . Noi la botez am luat cate un balon din acela frumos colorat, in forma de animal ca sa decoram sala si la final sa le dam parintilor care aveau copilasi acasa, sa le duc. Au avut succes.

Mada, chiar, ce a primit Cata de la nasi?

Nasii nostri tocmai au divortat (s-a pronuntat divortul de vreo luna) asa ca... O sa vina nasul, ca el e var cu sotul si cu mama lui (care l-a si botezat pe sotul meu). E o situatie care nu-mi place, dar asta e. De cand s-au stricat lucrurile intre ei n-au mai luat legatura cu noi, doar ce i-am mai sunat noi cand si cand. Pun pariu ca nici nu stiu cand e ziua lui Luca, dar in ceea ce priveste obligatiile astea (desi eu nu le vad ca pe obligatii, dar sunt sigura ca ei asa le vad) nasa batrana isi face treaba. Ii place foarte mult sa fie nasa din punctul asta de vedere. Adica sa o vada lumea ca e nasa. Ca altfel, de la botez pana acum a venit o singura data pe la noi, cand am terminat casa si i-a dat lui Luca 100 de lei. Nasul cel tanar n-a venit nici macar sa vadacasa, desi l-am invitat de cateva ori... Dar pe de alta parte il inteleg, s-a trezit ca-l lasa nevasta (ca ea a luat decizia) pe care o iubeste si ramane si fara copil... E greu.

Hai ca m-am intins la romane

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

la multi ani catalina. sa cresti mare si sa iti bucuri parintii zi de zi.
am pus poze noi cu cristian daca vreti sa vedeti.
va pooop. o zi buna in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:


La multi ani, Catalina!


Madutza, sa te bucuri de copiluti, sa iti aduca numai bucurii iar tu sa ai putere sa ii ajuti la nevoie.

Delia, din cate stiu eu, cel mai simplu remediu pentru reglarea tensiunii este apa. Ai putea incerca. Sanatate multa!

Cami, lasa forumul si fugi sa te odihnesti! Este mult mai important pentru tine si pentru fetele tale.

Am niste maini crapate de nu mai pot. Nici nu m-am mai dat cu crema ca parca e un facut: cum ma dau cu crema, cum trebuie sa ma spal pe maini sau oricum sa bag mana in apa



la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput