La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Multumim Lavinia!!!


Da, o cheama Madalina Gabriele, sau invers ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ally cred ca doar noi 2 mai suntem pe aici

eu mi-am luat pranzul pe canapea langa laptop si acum ma gandesc ce sa mai fac inca o ora jumatate pana merg dupa galushka mea la gradi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Cu ce te imbraci pana al urma? Te-ai hotarat? Auzi, ia spune sincer acum ca nu ne aude nimeni, tot asa plata ai burtica ?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Mada foarte frumoase pozele, ce face Catalina sarbatoreste?ALEHIAM superbe poze ai pus,ai pompieri in actiune

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Madutz, am lasat comentarii si traiam cu impresia ca ti-am laudat si aici copilasi dar, nu. Sunt minunati amandoi si stii ca ii iubesc foarte mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

SANATATE DELIA! SI TIE SANATATE MULTA ALLY!

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Catank, iarta-ma mami! Am uitat sa iti multumesc pentru reteta de biscuiti! Saru-mana mult! Ioana ce mai face? Ce a papat astazi? Ai gasit programul potrivit pentru ai-i servii legumele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

MaryM, !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Cu ce te imbraci pana al urma? Te-ai hotarat? Auzi, ia spune sincer acum ca nu ne aude nimeni, tot asa plata ai burtica ?...


Eduard Andrei 02.04.2011



ally nu stiu cu ce ma imbrac...am cateva variante: blugi skinny+pantofi+camasa sau o rochita roz cu helanca neagra si ciorapi negru mat si pantofi negru+roz prafuit sau o pereche de colanti cu helanca+bustiera si cizme.
si acum la fel de sincer, ca nu ne aude nimeni nu de cand am renuntat la abdomene plus mananc toate magariile si tre sa vina si rushii acum nu este deloc plat abdomenul... problema mea cea mare este ca nu ma deranjeaza deloc ca sa iau masuri
am vrut sa pun 1-2 kg, am reusit dar doar pe burta sunt deci nu am realizat mare lucru decat ca am mancat ca o purcica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca05 spune:

La multi ani Catalina!
Sa cresti mare, sa-i bucuri pe parintii tai.
Sa fii cuminte si ascultatoare, dar doar un pic, asa cum ii sta bine unui copil! :)
Te pupam,
Irina si Daria


Mergi la inceput