La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Ally, ia ia tu niste zinc si niste vit. C....
E mai bine ca ai refuzat in viss asa bunataturi... ca inseamna boala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Noi raportam o noapte nu prea placuta a plans micuta mea o doare urechiusa,ca asa plimba capul si duce manuta la ureche of mi-e asa mila de ea, sa raspund fetelor care mi-au spus de panadol eu i-am dat inainte de a merge le doctor si a facut diaree, de aceea mi-a dat paracetamol si algocalmin in loc de nurofen si panadol ca cica sunt prea multe siropele si face diaree, mi-a mai dat augmentin si eurospal si picaturi pt ureche.Ce bine ca nu a mai fost nevoie sa ii dau paracetamol si algocalmin ca nu a mai facut temp cred ca si-a facut efect antibioticul,pup fetele si multumesc de rasp.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Vai mai Mada, pai cum sa nu refuz daca tu mi le-ai dat crude si urate ...puiul ala gen grban arata dezastros iar sarmalele alea imense in foi de varza erau si albe si crude . Si am uitat sa spun ca mai era si mama ta care tot insista sa le iau, Doamne ce femeie nesuferita era in visul meu.La anu nu mai vin sigur la ziua Catalinei....poate la Cristinel ,iubitul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mie imi e in continuare naspa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Delia, vorbesti serios? Si vreau sa spun ca m-am simtit ffff rau aseara ...ma durea in gat de abia putem inghitii, si ochii ma dureau+frisoane si stari de ameteala. Are legatura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada inca nu ma cunosti?? cat sunt de organizata si imi place sa planific orice eveniment aurul sau banii nu sunt acelasi lucru?? avutie....
da imi amintesc ca iti trimiteam sms si asteptam cu sufletul la gura noutatile
nu, nu ma intind si cu cadouri pt invitati....deja sunt m am cam intins cu nr de pers...
ce cadou a primit cata de la nasi???

offfff delia.....deschide putin geamul sa intre aer rece, curat poate te ajuta!

off mary multasanatate micutei.

si pe mine m asunat mami ca L tuseste si are mucuti ufffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada vezi ca ai cateva urari si la aspirante!!! si la odiseea de buburuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

maduta_bra, La multi ani Catalinei, sa-ti traiasca, sa fie sanatoasa si sa va umple sufletul de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Delia, imi pare rau ca nu te simti bine! Multa sanatate si vorba Laviniei, deschide geamul putin sa intre aer rece/curat.

Alehiam, am vazut micii pompieri in actiune ! Minunati!!!

Mary, multa sanatate si voua!


Lavinia, am auzit ca se pune si o inimioara pentru a avea noroc in dragoste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada, ce frumoase poze ai pus!!! gabriela te cheama???

alehiam ai 2 comori minunate!!!

ally de edutu tau....de cate ori ma uit la noile poze trag cu ochiul inca o data si la pozele voastre chiar daca le-am vazut de cateva ori deja!!! e demential eduard!!!!

cris ne-ai cam fentat cu pozele promise....le asteptam!!!

Mergi la inceput