La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, bine ca ai precizat ca pui si bani pe tava ca eu asteptam mult si bine crezand ca nasa ii pune .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ce tare esti ally!!! pai ii poate pune oricine vrea eu am mai pregatit pana acum asa: o carte de buzunar de mate, o seringa, o ruleta (sau surubelnita), un calculator de buzunar, o mingiuta, o papiota de ata, un mouse, un pix. mai trebuie sa pun: bani, un telefon (apropo ce reprezinta???) ,o iconita, cheile de la masina, un parfum/oglinda, un piaptan si cam atat cred...

merg sa termin si parterul de aspirat ca mi-am achizitionat un aspirator nou mai mare dragul sa il folosesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

hello fetele!

multumesc mult, mult pentru urarile frumoase

cami, nepoti zici? deja?

ally, la noi nasul a pus banii pe tava la fiecare copilas Sotul a pus cardul baban si banut de aur.

yasmi, si eu i-am tot dat catalinei si albus de ou..cam de 2 sapt. Ou fiert intreg si in diferite compozitii..parta, budinca, chec. pana cum nu i-am facut omleta dat am sa incerc sa-i dau in loc de iaurtul de seara. Inca nu am inceput sa-i dau ceva mai consistent dimineata si seara dar cred ca e timpul. In schimb am schimbat lp-ul din nan2 in junior .

Parca traiesc un vis frumos, cand ma uit la copilasii mei cum merg unul langa altul, cum seamna intre ei, cand ii vad cum se iubesc. Ma simt extraordinar de fericita si implinita!!!
Am trait langa voi o odisee a sarcinii suberba, si primele 365 din viata printesei mele si mai superbe. In curand vom trece la capitolul Scutece si vor veni zile din ce in ce mai frumose. Va multumesc din suflet ca ati fost si imi sunteti aproape!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

telefon = poate sa ajunga un mare sef la relatii cu, clinetii la diferite companii telefonice precum Vodafone, Cosmote, Orange si pentru in viitor cand acestea v.or disparea de pe piata o sa se numeasca altfel gen : Lucasphone !!! Ce zici???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Madutz, te-am visat aseara. Venisem la ziua Catalinei si tu ma prive-ai asa ciudat. Eu de rusine nu vroiam sa mananc nimic si cand sa plec ai vrut sa-mi da-i la pachet o bucata de pui crud care arata groaznic si cateva sarmale in foi de varza mari, babane. Le-am refuzat si pe alea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

telefon = poate sa ajunga un mare sef la relatii cu, clinetii la diferite companii telefonice precum Vodafone, Cosmote, Orange si pentru in viitor cand acestea v.or disparea de pe piata o sa se numeasca altfel gen : Lucasphone !!! Ce zici???


Eduard Andrei 02.04.2011



esti tare mami!!

mada, este o zi tare emotionanta ziua copilasilor, asa e, nu??? parca retraiesti tot ce a fost frumos de cand au venit pe lume!! ai observat ca m am sincronizat bine cu timpul si mesajul meu a fost exact cand cata venea pe lume???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Madutz, te-am visat aseara. Venisem la ziua Catalinei si tu ma prive-ai asa ciudat. Eu de rusine nu vroiam sa mananc nimic si cand sa plec ai vrut sa-mi da-i la pachet o bucata de pui crud care arata groaznic si cateva sarmale in foi de varza mari, babane. Le-am refuzat si pe alea.


Eduard Andrei 02.04.2011



hai mai ally, cum ai putut sa ma refuzi?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna fetele!LA MULTI ANI CATALINA SA CRESTI MARE SI FRUMOASA

LA MULTE LUNITE DAVID


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, esti o draguta am mai citit si de odisee, si mi-am adus aminte cum ne sms-uiam pana sa ies din spital. Si imi mai aduc aminte ce fericita eram ca am ajuns acasa la timp sa scot majoretele pt tine

pe tava lui Lucas cred ca ar tb sa pui si ceva de aur...banut sau bijuterie. telefonul cred ca semnifica om de afaceri ..nu stiu...ca eu n-am pus. E f bine ca te ocupi din timp de asta..eu am facut-o atunci, mai in graba .... Frumos ca iei ceva pt fiecare copilas, si mie mi-ar fi placut sa iau cate ceva, mai ales ca se gasesc si pungulite pt cadouri pt invitati. Ai vezut?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

am pus 2-3 poze de ieri cu copiii intre muntii de zapada din curte

Mergi la inceput