La Multi Ani Catalina Ioana!!!Fluturasi 2011(126)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-alina- asa imi place cand va intindeti si voi la povesti. parca nu ma mai simt vinovata cand o fac si eu..mi-e frica uneori sa nu plictisesc lumea, dar na, ca toata lumea am si eu fanii mei, sunt ocnvinsasituatia e tare naspa, dar mai mult ptr ei. asa ca,asta e..cei care-l iubesc si intre festivitati sunt mult mai importanti si sunt convinsa ca sunt o groaza
- roxy, lavi- mai , ma faceti sa incep sa ma agit de pe acum cu ce ma imbrac si eu..treb musai, de maine dim., sa incep sa ma probezador sa ma probez, clar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alina06 eu daca as avea curte nici nu m-as mai deranja zilnic sa ies pe undeva. as iesi in curte. bine, ca mai trebuie sa si iesi, normal, ca doar nu stai numai in jurul casei

bb_yasmi eu as opta pentru blugi+camasa, este foarte sic asa
mulata...nu stiu ce sa zic. mie una nu mai imi place astfel de tinuta. inainte ma imbracam numai cu bluze si rochii super mulate de mi se vedeau matzele acum mulatul si super scurtul mi se pare asa, o imbracaminte saracacioasa si mi se pare ca as arata ca o pitipoanca
bine, ca port si acum scurt si mulat dar nu in halul ala de mai demult....cand de abia respiram in haine si nici nu ma puteam apleca ca mi se vedea

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss cum sa ne plictisesti? clar ca nu
uite acum citesc de la odisee si tui ziceai ca esti lesinata dupa iesirea la analize si dimineata ai mancat lapte cu 2 felii cu unt si gem

fetelor, am ajuns si eu la capitolul cand ma incurajati...ce emotii, parca ma ia cu fluturi in stomac si acum
voi asteptati sa va dau de veste in 22 ce si cum, daca imi induce nasterea....si cand colo in 21 seara , fara unghii date cu oja a venit buburuza iubita

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

si anaxena zice:

roxy eu nu scot motzatele decat maine,ca sa nu te ia prin surprindere azi nasterea

si exact prin surprindere m-a luat

eu cant si Anastasia canta si ea ce fac eu hop si ea
stie atat de multe imi arata cu degetelul cand o intreb unde-i becul, nasucul, perdeaua, dulapul, oglinda, patutul, ratusca, catelul ham-ham, pisicuta miau-miau, ratusca mac-mac, gurita, iepurasul, floricelele si albinuta de pe frigider, apita (adica apa) si muuulte altele. este asa dulce si cand o intreb: cum canta Anastasia: incepe si canta nea-nee-neeaa

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele, am fost si pe afara dar de abia am venit, nu ma doare nimik dar nici nu ma simt bine
ally. asa se zice ca daca visezi carne cruda sau sarmale inseamna boala, e bine ca ai refuzat-o totusi.. tu cu mancat putin si consum mult ti-ai slabit sistemul imunitar,andra daca prinde chec sau pandispan... il papa, il indeasa cu podul palmei in guritza
Andra cand prinde chec sa
roxy mie andra mi-a miscat in dreapta, celelalte 2 fete in stanga... de asta ziceau toti ca o sa fie baiat...
yasmy, eu as merge pe skiny sau rochitza, acum depinde cum vrei tu...sa fii... rochitza e ff eleganta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

si ia uitati ce aveam de gand sa-mi iau de mancare la mine la spital

alina06 ma gandeam ca imi fac analize si de aia sa fiu nemancata. oricum eu imi iau o omleta cu carnati pe paine acolo si inca un sendvis cu cascaval si muschi, ceva consistent asa.... sa-mi tina de foame. si niste fructe
dar n-am mai apucat sa le fac ca mi s-a rupt apa si am plecat si nemancata si fara mancare la mine, doar cu ceva rontaieli

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lparala, da ai dreptate o sa incerc... ca eu am o pb cu retentia de lichide, dar aici s-a schimbat vremea brusc , s-a incalzit si cred ca si asta e...
viss, spor la probat hainutze!
alina, saracul nas... da dc a plecat tipa? are pe cineva..?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

si ia uitati ce aveam de gand sa-mi iau de mancare la mine la spital

alina06 ma gandeam ca imi fac analize si de aia sa fiu nemancata. oricum eu imi iau o omleta cu carnati pe paine acolo si inca un sendvis cu cascaval si muschi, ceva consistent asa.... sa-mi tina de foame. si niste fructe
dar n-am mai apucat sa le fac ca mi s-a rupt apa si am plecat si nemancata si fara mancare la mine, doar cu ceva rontaieli

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



adevarul e ca aveai niste meniuri....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed dar nu sunt adevarate chestiile astea. stii ca doar se zice... se zice asa, se zice invers....

catank uite ce preocupari aveai tu
Fetele, am intrat ca vazui discutia legat de declararea coilului, ...eu daca nasc in Buc. trebuie sa-l declar unde?si cind? si sotul daca se piteste dupa mine, cine?
ai fost tare cu sotul

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

si ia uitati ce aveam de gand sa-mi iau de mancare la mine la spital

alina06 ma gandeam ca imi fac analize si de aia sa fiu nemancata. oricum eu imi iau o omleta cu carnati pe paine acolo si inca un sendvis cu cascaval si muschi, ceva consistent asa.... sa-mi tina de foame. si niste fructe
dar n-am mai apucat sa le fac ca mi s-a rupt apa si am plecat si nemancata si fara mancare la mine, doar cu ceva rontaieli

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



adevarul e ca aveai niste meniuri....

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)




Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput