Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(125)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

inca citesc din data de 18-19 febr....doamne fetelor!!! sunteti minunate!!! ce galerie frumoasa mi ati facut si ati fost alaturi de mine si pe timpul noptii!!! va iubesc pe toate fara exceptii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!

Ce bine este sa dormi pana asa tarziu...si pentru asta ii multumesc printisorului meu ca atunci se trezeste el.

La multi anisori sarbatoritilor de astazi !!!


Eu astazi am o zi ceva mai lejera, respectiv am de copt vre-o 7-8 vinete sa fac o salata si sa fac cateva briose. Ambele pentru sot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

neata..
lparpala, multa sanatate micutei..cum a cazut ? Doamne Ajuta sa fie totul bine

eu am dat ieri la lopata in curte de abia ma mai misc azi..suntem inconjurati de munti de zapada, parca mergi prin tunel

raportam si noi inca o maseluta si un dinte..deci avem 3 masele si 7 dinti si a 4-a maseluta e umflata sta sa sparga..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

MIKI..HELP!!!
Prima foaie a iesim cam moale asa,este normal???
Si acm lasat-o mai mult la cuptor

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Iparpala,multa sanatate printesei! Dar, cum s-a intamplat?...de unde a cazut? Multumesc ca ti-ai adus aminte de mine cu Nesqickul!


Micki,, Doamne ce prost ma simt ca asta am dat de inteles cu privire la Ellie. Eu am zis ca ma abtin in sensul ca a speriat prin gesturile ei”usor salbatice„ Sophia noastra. Nu as putea sa spun de un copilas ca este (Iarta-ma Doamne) urat. Mie mi se par toti frumosi in felul lor....

Lavinia, super surpriza catre Mada ! M-am emotionat cand am vazut

Delia, la multe lunite Andrei!...Cum mai este degetul? Te mai doare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

neata..
lparpala, multa sanatate micutei..cum a cazut ? Doamne Ajuta sa fie totul bine

eu am dat ieri la lopata in curte de abia ma mai misc azi..suntem inconjurati de munti de zapada, parca mergi prin tunel

raportam si noi inca o maseluta si un dinte..deci avem 3 masele si 7 dinti si a 4-a maseluta e umflata sta sa sparga..

mami de 2 prichindei


Felicitari pentru meseluta si dintisor. Ce avansate sunteti! La noi sunt aproape toate umflate dar nu se grabesc sa iasa.

Cum a cazut? Era in picioare pe canapea cu fata spre spatar si a cazut in fund, pe canapea, dupa care s-a dat pe spate si s-a lovit cu capul de o masuta de cafea care era in fata canapelei. Intr-un final a ajuns jos printre canapea si masuta de cafea

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

andra mi-a apasat pe intrerupatorul de la prelungitor unde era laptopul in priza( are bateria varza si nu merge decat pluggedin)
lparpala, stiu prin ce ai trecut, am patit-o si eu in octombrie...dr. mi-a zis asa:e oki daca-tipa dupa ce a cazut
-nu vomita
- nu are stari de somnolentza/lesin
tb monitorizate reflexele cel putin 24 de ore, pe mine m-a pus sa o trezesc din 2 in 2 ore sa vad daca raspunde la stimuli....Pupam iubirea mica!
irinuk, nu mori de dragul ei cand iti da sa papi... eu ma topesc cand eu ii dau un dumicat si ea imi da unul
miki, s-a mai dus sotzul la serviciu?
ally, da vinete de ce nu papi? ca sunt bune, nu ingrasa etc... hai nu exagera ca n-ai 100 de kg...degetul meu e bine, mai e un pic umflat
yasmy
lalely poate e genul de foaie care se intareste dupa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, ce de maselutze aveti si la Andra mea e umflata gingia si se tot pipaie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE ASTAZI!

Mamici, fug linga I la nani, am obosit de atata roboteala...si tot nu am terminat.

O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Buna dimi!
Ne mai primiti si pe noi?
Nici nu stiu de cand nu am mai intrat. Sigur in week-end, nu. Sambata am fost la bunica sotului care si-a aniversat ziua de nastere, 77 de ani . Ne-am strans toata familia, iar pititcul meu a socializat cu toata lumea si a facut si sedinta foto . Eram ca in chestia aia: "faceti poza cu maimuta"
Duminica l-am sarbatorit pe el, pe Luca adica, cu socrii si cu o familie de prieteni care au 2 copilasi, unul de un an jumate, celalalt de 6.

La Multi Ani Andra si Teea!

Miki, asa suntem si noi, in zapada. EU insa nu prea am pus mana pe lopata. Sotul, saracul...

Strumphy, m-am cutremurat cand am vazut ca cineva ti-a pupat fata pe gura . Doamne, cata prostie si nesimtire... Si desigur, ignoranta

MA duc sa mai citesc si eu din urma.

Mami fericita: Luca 12.04.2011 si 16+
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput