Cel putin 10 kg jos (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Salut!
Si la mine arata cintarul un minus de 0.5kg ,dar am mai vazut eu din astea.
Ieri am facut 50 min stepper.
Petaluda,te inteleg perfect ,ca si eu am 1.58 m si kg in plus arata mai rau cind esti mignona.Hai ca slabim,fii optimista si perseverenta!
Sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Nu sunt inzapezita, sunt depresata, m-a ajuns menstruatia si m-a ravasit nitel. Nu am intrat ca sa nu va deprim si pe voi si ca sa nu ma deprim eu si mai tare N-am dezertat dar mai stau pe tusa si azi.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


the same here

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

heiii, va bag in sedinta Androix si pitzinuca, trebuie sa ve reveniti.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

Si cu mine a fost astazi cantarul mai darnic. Adica mi-a aratat sub 80...hmmm, o sa vad martea viitoare cum e. Depinde si de zi, ieri nici nu fusesem la baie inainte.

Am inceput si astazi ziua cu musli cu lapte. La pranz cred ca o sa mananc un bors de sfecla rosie si pe seara mai vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

eu nu ma mai cantaresc zilnic, ca nu are rost. ma cantaresc maxim de 2 ori/saptamana.

La MD am mancat (iar) iaurt cu tarate ovaz ;
G: 1/2 mar + 1 mandarina
P : mi-am pregatit friptura curcan cu salata sfecla si hrean
G: merisoare si coacaze deshidratate
C: varza calita(mai am o portie acasa si imi este pofta) fara carne doar cu ardei iuti.

dupa atatea zile de Wlak Aerobic eu simt diferenta, la pulpe, sunt mai tonifiate plus ca tonusul meu este mult mai bun.
Ca sa nu mai zic ce ten am, dar asta (poate si datorita regimului) datorita tratamentului pe care il fac.
O sa fiu o DIVA in vara.




SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Bravo, lulu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Boti unde esti?

Ti-am trimis ceva prin Cristina, dar baga de seama ca nu este ptr tine, sa nu te prind ca pui mana sau gura pe ele, ca jar manaci, sunt ptr copil.

SOACRA MARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Buna fetele,

va pup repede.... sunt cam ocupata, azi imi vine inca o fetita la jucat si am planuit sa facem toate patru clatite si apoi felicitari pentru Valentine... cu ocazia asta am aflat ca fiica mea cea mare (5 ani) vrea sa faca o felicitare deosebita pentru un anume Rowan...si tatal ei a aflat ca el e pe planul doi, hahaha,..

Merge bine la mine, ieri la zumba mi-au zis instructoarea si un tip(singurul barbat de la zumba) ca mi s-a subtiat talia... dar nu stiu daca e chiar asa... nu indraznesc sa incerc inca cele doua rochii...

Esthera, ma bucur ca ai revenit!

Lulu, bravo tie, ai vazut ca se vede munca!

Anamaria, si tu mergi bine, dupa cum vad...

Bonsai, bun venit, si tu cu zumba, super!

Petaluda, si eu sunt mica de inaltime (1,62) si incerc mereu sa compensez cu tocuri.... raman la parerea mea ca tu te vezi mai plinuta decit esti, insa iti doresc succes cu slabitul!... Important e ca, si in procesul de slabire, sa iti placa de tine, sunt sigura ca arati super cu o rochie cu decolteu, pe tocuri, aranjata si machiata... incearca sa vezi punctele pozitive, sa pui in evidenta ce ai frumos (sigur ai parti ale corpului care iti plac, ochii, decolteul, picioarele...).

Dulcetica, si la tine e bine, si 50 minute stepper e super...


Ele si BPaula, si eu m-am ingrasat in timpul alaptarii...de fiecare data... de la mancare, da, scuza mea era ca, daca nu tin regim, nu maninc nici normal ci prea mult...

Sa va arat de ce m-am indragostit:

http://www.karenmillenclearance.com/karen-millen-draped-dress-p-762.html

Ieri si diseara cate o ora zumba, dupa 20 minute alergare spre casa (am viteza mai mare pe frig) si sauna 20 minute. In weekend inca o ora zumba. Cu mancarea e in regula, luni am facut risotto si am luat doua portii, nu am rezistat... in afara de asta nu am avut abateri majore...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna,
Cantarul meu arata acelasi nr ca si sapt trecuta.
Trebuie sa ma felicit ca nu am dat iama prea tare in dulciuri, pt ca hormonii au tendinta de a ma face pofticioasa. Insa am fost cam deprimata si cu reactiile adverse pe cap, asa ca nu prea am facut sport, rusinicaaaaa
De azi o sa bag mai mult ceai, ca nu are ce stica, orice numai sa nu ma scap pe mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Iris, wow, ce rochie! Ti-am zis ca imi place la nebunie semnatura ta?

Mergi la inceput