Fluturasi de MarApr 2011(100)Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

miki, da..din nou antibiotic, dar nici nu ma gandesc sa nu-i dau...are tusea asta de prea mult timp..si chiar dupa tratam trecut ii trecuse, insa a fost 4 zile la gradi si acum a inceput din nou . Pana pe 9 ianuarie nu-l mai duc...nici ziua de nastere nu pot sa i-o fac ca daca e virala pot lua si ceilalti copii...cand merg la control pe 28 am sa o iau si pe Cata sa o consulte si pe ea...ca sunt aproape sigura ca pana atunci se captuseste si ea cu ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna fetelor!

Maduta multa sanatate puiutului tau, poate nu ia si Catalina raceala


mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia , imi pare tare rau ca nu te=ai simtit bine. Multa sanatate si spor la treburi.



Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ally superbe pozele, e asa dulce Eddy si ce frumos doarme el pe mamica lui.

Irinuca cel mai bine e sa discuti cu sotul. Daca Daria nu doarme in patutul ei, parerea mea,(asta o si pun in practica) decat sa te chinuiesti si sa te trezesti din ora in ora, mai bine o mai tii cu tine in pat. Decizia iti apartine, dar Rares nu poate dormi la el in patut si nici nu vreau sa il supar si sa il fac sa planga, asa ca doarme cu noi. Sotul meu cel putin mi-a cerut sa doarma el pe jumatatea patului cu Rares, ca ii place faptul ca il mai mangaie in somn.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Asa...

Intru si eu pe fuga caci tb sa ma pregatesc pt maine:ma duc la petrecerea de Craciun.

Viss..niste minunatii ai tu acolo..nu am timp sa pun comenturi,dar daca intru mai tarziu sigur comentez...

Miki..am salvat linkurile tale..la cate de delicios a fost tortul sigur voi incerca si o praji aleasa de tine..am incredere in instinctul tau...

Madutza..multa sanatate lui Cristinelul..dar ce naiba a patit saracutul de nu ii mai trece deloc...off..cred ca si lui i s-a luat.Pana la urma ii dai si ce ti-a prescris,dar numai sa ii fie bine.

Ailed..bine ai revenit..observasem si eu ca esti absenta,tu care esti mereu aici si raspunzi la toata lumea...

Ally..pup eu un Duracell scump...

Ioanna La multi ani piticei.Sa creasca mare,sanatoasa si voioasa!!

Lavi..cand mai sunt reduceri spune-ne inainte...eu sunt varza la astea cu promotii,reduceri bla,bla..Mereu aflu dupa ce au fost..sau cumpar inainte de reducere..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

lalely - multumim frumos de urari si distractie placuta maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf..hai ca am lipsit motivat..tot pe drumuri suntem noi...de abia reusim sa ne impartim timpul ca sa le rezolvam pe toate

mada, uff multa sanatate!!! L mi a facut temp 39 (rectal) in seara asta!

am uitat sa ma laud: DE ASTAZI SUNT PROPRIETARA!!!!!! astazi am incheiat contractul de vz-cump

irinuca, , eu sunt ff de acord cu sfatul pe care ti la dat miki in legatura cu culcatul printesei.

cami, multa sanatate buburuzei!

ufff L este atat de marait si plangacios!!!! nu a fost asa niciodata!!!! el era mereu vesel si zambaret..offf ceva il deranjeaza!!

delia nu am inteles ce ai avut?? raceala??





mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

strumf..hai ca am lipsit motivat..tot pe drumuri suntem noi...de abia reusim sa ne impartim timpul ca sa le rezolvam pe toate

mada, uff multa sanatate!!! L mi a facut temp 39 (rectal) in seara asta!

am uitat sa ma laud: DE ASTAZI SUNT PROPRIETARA!!!!!! astazi am incheiat contractul de vz-cump

irinuca, , eu sunt ff de acord cu sfatul pe care ti la dat miki in legatura cu culcatul printesei.

cami, multa sanatate buburuzei!

ufff L este atat de marait si plangacios!!!! nu a fost asa niciodata!!!! el era mereu vesel si zambaret..offf ceva il deranjeaza!!

delia nu am inteles ce ai avut?? raceala??





mamica implinita cu 2 comori !!



Multa sanatate mami lui Lucas! Felicitari pentru incheierea contractului!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, felicitari maxime!!!! Sa o stapaniti sanatosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

bbyasmi, felicitari sa fie intr-un ceas bun si sa petreceti clipe de neuitat in ea

viss, am admirat poznasii, sunt minunati, mai frumosi pe zi ce trece si tu parca ai mai inflorit putin glumesc, dar se citeste implinirea pe fata ta cealalta pereche de gemenasi sunt ai lui monas, nu ? f frumos ca v-ati intalnit, bravo

Mergi la inceput