Fluturasi de MarApr 2011(100)Felicitari Alina06!!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetele

ce veste minunata ne-a dat alina06
Felicitari pentru bebe din burtica, sa ai o sarcina usoara si sa nasti la termen. Vreau si euuuuuuu burtica din nou, trebuie sa ma gandesc serios la treaba asta

nici nu mai stiu ce vroiam sa scriu, asa fericita sunt ca am aflat de burtica, zici ca-i a mea

nu am mai avut timp sa intru zilele astea. sambata am fost la niste prieteni si am stat pana tarziu. am fost si cu Anastasia si ea a dormit vreo 3,5 ore. duminica am lenevit si am dormit cu Anastasia si ieri toata ziua curatenie. mai am azi putin si termin toata casa. bineinteles ca ma ajuta si mama

vreau sa urez La multi ani! bebeilor sarbatoriti zilele astea: Maria, Lucas, Ilinca, Rebeca sa cresti mari bebei dulci si sanatosi

noi mai avem inca 2 dintisori iesiti putin. dreapta sus si dreapta jos

simona ma bucur ca ne-ai scris, greu mai scrii. cu atatia flacai langa tine cred si eu

mandreeac daa, stiu ca nu prea las comentarii la poze dar am mai zis odata ca eu scriu aici in direct despre pozele cu bebei. sa vada toata lumea

merg sa mai citesc, sper sa apuc sa citesc tot.

toate mamicile si bebeii si burticuta.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

iony mica strengarita. chiar ca aveti programul cam dat peste cap cu somnul dar lasa ca creste. ma bucur ca sunteti bine

stefy pai se poate....de ce nu mai intrii? te atseptam sa ne povestesti despre puiuta si tu nimic sau n-am ajuns eu acolo cu cititul...

cami multa sanatate Antoniei

somleac ti-am mai zis...nu stiu cand ai timp de aia, de aia... sa mai mergi si la concerte...ai atatea activitati cu asa multi copilasi

yvy eu ii dau apa plata. de la chiuveta nici nu ma gandesc...are un gust naspaaaa. si ce ma mai complic atata cu fiertul, racitul....

strumphitza sa stii ca si mie mi-ar fi frica dupa adsa patanie. puneti alarma ca de aia o aveti, sa ai acolo o mica siguranta.
da, am mancat la soric...am si aruncat din el ca era prea mult si nu ne mai trebuia. si caltabos si carnati am mancat. buuuuni

irinuca daca sotul nu doarme bine cu voi lasa-l pe el in alta camera pana o sa doarma Daria bine. nici sa faci ture noaptea la ea nu-i bine nici pentru tine si nici pentru sot ca tot te-ar simti ca te dai jos din pat si te fatai. zic si eu....
la inceput, cand se trezea Anastasia noaptea, sotul dormea in alta camera pentru la servici era varza de oboseala. si era si el obosit, eram si eu...nu avea rost sa fim amandoi asa. asa ca a fost foarte bine asa. ce are? nu se intampla nimic cu relatia de cuplu, nu-ti fie frica important este sa fiti odihniti amandoi ca numai asa aveti o stare buna si fara nervi

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

iony mica strengarita. chiar ca aveti programul cam dat peste cap cu somnul dar lasa ca creste. ma bucur ca sunteti bine

stefy pai se poate....de ce nu mai intrii? te atseptam sa ne povestesti despre puiuta si tu nimic sau n-am ajuns eu acolo cu cititul...

cami multa sanatate Antoniei si miki sanatate lui Vlad si tie mai ales ca trebuie sa ai grija de ei

somleac ti-am mai zis...nu stiu cand ai timp de aia, de aia... sa mai mergi si la concerte...ai atatea activitati cu asa multi copilasi

yvy eu ii dau apa plata. de la chiuveta nici nu ma gandesc...are un gust naspaaaa. si ce ma mai complic atata cu fiertul, racitul....

strumphitza sa stii ca si mie mi-ar fi frica dupa adsa patanie. puneti alarma ca de aia o aveti, sa ai acolo o mica siguranta

viss ce supr ca te-ai intalnit cu monas

madutza ma bucur ca ti-a placut la concert(chiar daca a fost prea lent). si cu manichiura...mi-ai facut pofta si mai tare de masina de spalat vase eu l-am pus pe sot sa spele vasele zilele astea ca sa-mi pastrez mabnichiura pentru Sarbatori desi am si manusi nu prea pot spala cu ele.

pisuc felicitari pentru cei 2 dintuci ai lui Petru

ally si voi aveti dintuc? eu n-am fost pe faza cand ne-ai zis. sau nu nu mai stiu Edy cel strengar cu dintuc

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Am fost la spital cu Cristi...pneumonie interstitiala (nu stiu ce inseamna) virala Antibiotic Zinat 10 zile plus alte minuni de siropuri si aerosoli...apoi din nou la control...

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


multa sanatate lui Cristi. cum s-a pricopsit cu asa ceva? de la gradi?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lalely distractie placuta la petrecere ca sigur nu mai am timp sa intru sa-ti urez.

bb_yasmi sa fie intr-un ceas bun oincheierea contractului. sa fiti fericiti

ailed esti mai bine?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank chiar vroiam si eu sa te intreb daca aveti dintisori dar am vazut ca ai zis ca nu.

mary, moulineta,ioanna,alexina

merg la treaba ca vreau sa termin curatenia. o sa intru mai tarziu sa ma uit si la poze ca n-am timp acum.




Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

multumim pt urarile de bine!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

a inceput sa ninga....cred ca vine iarna uffff sa vina si sa treaca o data!!! deja visez la primavara de vara nici nu mai zic....

roxy, spor la treaba!!! eu nu fac nimic special....decat asa putina curatenie si tre sa ma pun sa fac papica...anastasia s a trezit?? L inca sforaie


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sa va povestesc de Lulu....toata ziulica...dar toata ziulica (ct este treaz ) ezerseaza statul fara maini si facutul pasilor asa mandru si tantos . cand vrea ceva tipa: aia...ada...aia....sau da...da...da (de la da mi).... este o figura!!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-yasmi- nu puteam sa nu intru sa te felicit! ptr ca sunteti proprietarii noii casute! sa petreceti numai momente frumoase acolo si s-o stapaniti sanatosi

Mergi la inceput