Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (30)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

multam bumbeblee.
azi nu am putut fac enimic.sunt dormita,3 ore jumate,dar s-a adunat oboseala.
ma simt obosita.
am uitat iar sa imi iau pastilele.m-a muscat o gaza si a facut o piscatura cat un varf de ac.in 5 min tot antebratul era rosu si umflat.asa mi-am dat seama ca de doua zile nu numai ca nu mi-am luat dozele zilnice,dar nici nu mai am si la medicul de familie ajung f greu,ca e departe.
imbatranesc,adica incep sa uit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

deci f tare cum am pus eu linkurile. categoric sunt

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Oana, mai bine te folosesti de pliculetul ala cu 2 sageti, de sus, de aici unde se scrie. E simplu, ca iti spune exact ce sa faci...apesi pe el...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

Poze mare-partea aII a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ochidut

deci f tare cum am pus eu linkurile. categoric sunt

Mami fericita de Larisa Ioana 24.06.2010
linkul http.. se pune intre ghilimele ""

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

La multi ani Nicole, Nicoleta, Nicu, Nicolae!

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

...deci io is varza... imi fac mea culpa
sorry ochidut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Ochidut, ca sa pui link, dai pe raspunde la subiect, apoi dai click pe butonul alb de sus, care are 2 sageti. Iti deschide o fereastra, unde scrii descrierea, adica "cadou mos", dai enter, apoi iti apare inca o fereastra, pui linkul http://www.youtube.com/user/oana2780?feature=mhee#p/u/1/sdExjA9XdyY , si apoi dai enter si gata. apare asa www.youtube.com/user/oana2780?feature=mhee#p/u/1/sdExjA9XdyY" target="_blank">cadou mos



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Ochidut, ca sa pui link, dai pe raspunde la subiect, apoi dai click pe butonul alb de sus, arata ca un plic care are 2 sageti. Iti deschide o fereastra, unde scrii descrierea, adica "cadou mos", dai enter, apoi iti apare inca o fereastra, pui linkul http://www.youtube.com/user/oana2780?feature=mhee#p/u/1/sdExjA9XdyY , si apoi dai enter si gata. apare asa www.youtube.com/user/oana2780?feature=mhee#p/u/1/sdExjA9XdyY" target="_blank">cadou mos



Sa-l ajutam pe Alex




Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

intru repede, pana dorm ai mei...

noi am fost aseara in Polus, mai mult pt concertul lui Hrusca...imi trezeste amintiri de fiecare data cand il aud...tin minte ca acu 4 ani, tot cam pe vremea asta, fusesem la concert la el, tot in Polus, iar dupa 3-4 zile am nascut...

Mosu a fost la noi...de 3 ori...o data la bunici, apoi acasa, azi au venit ceilalti bunici... si tot dulciuri si fructe au primit...suficient, ca doar grosu vine de Craciun... a mancat si piciu putin Kinder, n-am avut ce face, daca asta mare manca langa el...

ma bucur ca au primit toti delfinasii cate ceva de Mos, desi ei inca sunt mici, nu stiu semnificatia si nici reactiile lor nu sunt cele pe masura asteptarilor noastre... asa, de pe la 3-4 anisori vor fi muuuult mai interesati...

oricum, sunt niste experiente frumoase si emotionante mai mult pentru noi, deocamdata...

ma doare capul...iar...cam des in ultima vreme...

mai vroiam sa zic ceva...de fapt mai multe... revin!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
POZE CU PRINTISORII...


Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

mai sunt bebeii care inca nu au nici un dinte?!

Mergi la inceput