Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (87)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyadyazuza spune:

buna seara mamicii
multumim frumos de urari
uram si noi La multi ani!! tuturor sarbatoritilor
ioana de catank esti o scumpa dulcik foc



http://www.milupa.ro/club-milupa/album/7329
un like si adauga la favorie un vot in plus pt cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?

am intrat putin sa vad ce faceti. Anastasia doarme, in sfarsit. atata s-a chinuit sa adoarma, era rupta de somn dar nu adormea. am stat afara vreo ora si ceva si a luat-o toropeala cand am intrat in casa. si pe mine dar nu dorm

madutza ce frumos AMR imediat vine Craciunul.... ma bucur ca ai avut o noapte linistita fara treziri
nu mai veniti la Moeciu?

alexina am vazut o mamica frumoasa si o buburuza si mai si

catank ce dulce este buburuza mica, ce atrasa este ea de boabele de grau....interesant pentru ea

somleac foarte frumos obicei aveti de Sarbatori, imi place

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

alina06 inseamna ca a fost chiar cald la voi daca l-ai lasat fara caciulita. la noi este un frig....este un scump Luca

madutza bravo pentru Cata, am vazut pozele si este asa dulce cum sta ea agatata la frigider, la dulap, cum urca scarile. o dulce

ally da, Edy seamana foaete bine cu tati dar parca si cu tine seamana putin, asa mi se pare.

scrish vai, ce-ai patit cu mana. nu ma gandeam ca este chiar asa. dar nu faci operatie, nu?

m-am uitat pe poze ...iar...ce puiuti minunati

dinora si moulineta ma bucur ca ne-ati scris.
dinora eu nu stiu sa-ti raspund. multa sanatate.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Salutare fetele

Nu ma dati la disparuti va rog pe aici sunt dar tare ocupata... ieri nu am avut internet o buna bucata de zi si de pe telefon mi-a fost lene sa scriu, doar am citit... azi de dimi numa pe afara am fost la shopping si la tocat bani mi-am luat mosu` de toarta si hai ca doar a luat salariu si e liber, deci am avut sofer acum am intrat in casa si sunt moarta franta de oboseala,deh dupa atata shopping si carat sacose .... mi-a fost si putin rau azi, mai bine spus in masina, si la dus si la intors si habar nu am de ce... sper sa nu dezvolt rau de masina acum cand o si avem si mai vreau sa imi iau si eu permis sau poate ar trebui sa fac un test sa vad daca-s 2 liniute ? nu cred, ca doar iau pastile... da` mai stii ? ca si asa prin mall am observat ca eram ceva mai sensibila cand treceam pe langa magazinele cu parfumuri si alea cu mancare, deci... cine stie ? ar fi tare sa fiu gravi ii fac un cadou lu` Nick de Craciun de-l las tablou

Sper ca a mai ramas si epntru mine niste tortulet si prajiturele si un paharel de vinut , asa sa sarbatorim toti Andreii si Andreele

La Multi Ani Andrei si Andreea!!! Sa traiti si sa fiti sanatosi si fericitit

La multi ani!!! mandreeac Sa fii sanatoasa si iubita si sa iti dea Dumnezeu putere si zile senine sa iti cresti baiatul mare alaturi de sotul mult iubit

Fetele, ma scuzati ca nu scriu la fiecare, da va pup pe fiecare in parte , sunt pe fuga mare si ma grabesc sa ies pe usa iar, acum mergem sa facem aprovizionarea cu de toate de mancare si chestii de astea necesare in casa..detergenti, sapun ... stiti voi

Poate reusesc sa mai intru mai tarziu daca nu oi fi prea obosita, dar cam sunt ca donsoara azi dimi la ora 6 s-a trezit si pana a vrut sa adoarma la loc se facuse 7 nu stiu de ce s-o fi trezit, cred ca de la dinti, dar sper sa nu o tina mult, adica s afie un episod izolat ca daca incepe sa se trezeasca asa in fiecare noapte, eu imi scriu demisia

Va pup si o seara buna

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Hello!

Intru si eu pe fuga, doar pentru a ura "La multi ani!" sarbatoritilor mici si mari de astazi.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza eeee te gandesti la 2 liniute? asta da cadou ar fi. hai poate esti tu prima graviduta
sa-ti fie de bine shoppinguiala si eu mai dau o tura saptamana viitoare

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor, voi ce ziceti? este normal cand apar dintisorii, bebeii sa nu aiba pofta de mancare?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor, voi ce ziceti? este normal cand apar dintisorii, bebeii sa nu aiba pofta de mancare?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




sigur da, I nu maninca NIMIC SOLID, doar sin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Multam fetele ptr ''complmente''
Am vazut si eu foto ...alexina sunteti frmoase rau, cata de mada, anastasia de roxy....
Ce minunatii de copii avem in aceasta odisee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui catank

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor, voi ce ziceti? este normal cand apar dintisorii, bebeii sa nu aiba pofta de mancare?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




sigur da, I nu maninca NIMIC SOLID, doar sin



te-ai prins roxi, da?scriu cu o mina...in loc de iaurt Ioana papa sin si motaie....simt ca voi avea o noapte alba
fructe 2 linguri, piure de legume 2, iaurt 0
aseara a avut 3 treziri cu plinsete lungi ....

Mergi la inceput