Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (86)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza eu las barbatu' dar nu ma lasa el pe mine asa-i ca-i bine cu barbat acasa? mi-a mai facut el din treburi, a spalat vase, a facut cumparaturi, a facut curat in beci, a mai stat cu Anastasia... si eu am stat cu Anastasia ca este maraici din cauza dintisorilor. am tinut-o in bratica mai mult si ne-am jucat, s-o mai fac sa rada sa nu mai fie maraici

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, depinde de perioada si de felul de cazare...sincer iti recomand cazarea in apartamente particulare... iti dau pe pm niste link-uri
roxy, nu gras ci dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

lparpala, sunt uscate petele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lalely frumoasa mingiuta, s-o foloseasca sanatos David

lparpala nu stiu ce sa zic cu petele...dar a umblat in coatele goale? nu i-ai dat cu maneca lunga? ca este posibil sa fi facut vreo alergie la praf sau ce-o mai avea covorul, daca zici ca este vechi... ca o iritatie asa.


ailed ma gandeam eu ca dulce ca gras nu mananci nici sa te bata cineva

si noi pregatim un concediu pe undeva pentru la vara ca dupa aia, vorba luiscrish , ne apucam de bb2

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Nu mi se par uscate petele. De o alergie imi e si mie frica pentru ca am tinut-o in body cu maneca scurta si dres. Cred ca o sa incep sa ii pun ceva cu maneca lunga si dau centrala mai incet

Multumim de raspunsuri!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank am vazut-o pe Ioana cu noua ei jucarie cred ca este taree incantata. este o dulce

lalely l-am vazut pe David cel scumpic a crescut si s-a mai schimbat cum este cu bona pana la urma ca n-am citi daca ai scris.

madutza ce-am ras... ii dau caramizile lui barbata-tau daca vrei dar asa tare a slabit? cum a reusit?


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

delia stiuuuu ca exista si croatia sa vedem la vara pt ce ne decidem

roxy avem aceleasi fixatii ma bucur k ti-a fost de folos reteta de spanac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mai roxy, o jumara sau o slaninutza mai pap si eu... dar rar si doar cu muraturi sau ceapa/ usturoi
lparpala, dai cu bepanten pe pete de cateva ori pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mai roxy, o jumara sau o slaninutza mai pap si eu... dar rar si doar cu muraturi sau ceapa/ usturoi
lparpala, dai cu bepanten pe pete de cateva ori pe zi

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


O sa incerc. Multam' mult.

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

cris ce hotarata esti mami!!! sper sa vi se indeplineasca visul atunci cand va doriti voi.

ufff imi este asa de ciuda pe mine!!! INCA nu am ajuns la control ginec de dupa nastere tot zic ca merg si nu mai ajung..si acusi e anul parca nu ma recunosc..la prma nastere, la fix 6 sapt am fost la control si acum mai e cineva care nu a mers??????


mamica implinita cu 2 comori !!



yasmi, la mine a fost invers, la prima nastere am mers dupa 5 luni, si acum la fix 6 sapt..cred ca acum mi-a placut mai mult dr

Mergi la inceput