Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (85)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Andreea, dar tu ai pb de constipatie sau doar el....?Eu aveam cand alaptam si avea si Andra ... de cand i-am bagat lp... e ceas in fiecare zi
Simo, pup, buna cafeaua.. cu aia am ramas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Citat:
citat din mesajul lui lalely07
Mandreac[/red] si eu vreau sa vad cum este omiduta..Dar de masinuta este incantat Rares??Eu nu o sa-i cumpar inca masina pt ca mi se pare prea scumpa..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!






Mami, de omiduta este f incantat, de masinuta asa si asa. Se joaca cu volanul, dar nu prea intelege el mecanismul ca trebuie sa si mearga cu ea. Oricum cand va sta f bine in picioare sunt sigura ca ii va placea. Da , este scumpa, dar am zis sa fac o investitie pe termen lung si daca tot am primit bani drept cadou de ziua mea, am zis sa investesc in jucarii pentru Rares.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



mandreeac, poti pune si o poza cu masinuta? si evident cu rares calare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

mandreeac, da omiduta canta mai mult de atat "..ce frumos e sa visezi, lumea-n culoare sa o vezi"

ai luat-o de pe net, sau din magazin?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Din magazin, din Carrefour. S-a dus sora mea sa o schimbe si aia care era pe raft la fel facea, asa ca va lua banii inapoi!

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




Offf ce ghinion. Bine ca ai vazut la timp.
Dar bateriile le- ai verificat? Asa face carticica noastra cand se termina bateriile, canta oar jumatate de melodie si banuiesc ca au fost expuse pe raft si toata lumea a incercat sa vada cum fac. Daca ai luat banutzii iei din alt Carrefour.
Dar iti placea?





Am luat-o acum din Cora, de fapt sora mea s-a dus sa o schimbe si se pare ca face la fel, asa ca sa mi-o aduca acasa, ii pun baterii noi si daca face tot la fel, ce crezi, ma duc sa o schimb si incerc si in Real, ca sunt la acelasi pret. Da, lui ii place enorm, imi place si mie ca si vorbeste si canta si e foarte colorata si frumoasa.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Andreea, dar tu ai pb de constipatie sau doar el....?Eu aveam cand alaptam si avea si Andra ... de cand i-am bagat lp... e ceas in fiecare zi
Simo, pup, buna cafeaua.. cu aia am ramas...

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


Nu mami, nu am nicio problema eu, doar Rares are. Ce de bunatati ai gatit azi, cand papi acea placinta sa te gandesti si la sufletul meu.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Citat:
citat din mesajul lui lalely07
Mandreac[/red] si eu vreau sa vad cum este omiduta..Dar de masinuta este incantat Rares??Eu nu o sa-i cumpar inca masina pt ca mi se pare prea scumpa..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!








Mami, de omiduta este f incantat, de masinuta asa si asa. Se joaca cu volanul, dar nu prea intelege el mecanismul ca trebuie sa si mearga cu ea. Oricum cand va sta f bine in picioare sunt sigura ca ii va placea. Da , este scumpa, dar am zis sa fac o investitie pe termen lung si daca tot am primit bani drept cadou de ziua mea, am zis sa investesc in jucarii pentru Rares.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011



mandreeac, poti pune si o poza cu masinuta? si evident cu rares calare?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!



Mami, da ii voi face si te anunt cand pun poza. E vb de aia de la chicco 4 in 1, la aia ii zic eu masinuta. fug sa ii dau sa pape si revin
Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

viss, am vazut poze noi cu gemanasii , ai spus ca pui si am ratat eu? oricum sunt superbi


mandreeac, astept, astept pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ioanna, cum mai esti? pozici noi nu mai pui?

alexina, ma gandesc la tine si sper ca ti-ai revenit pt petrecerea de azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

roxy, tot la gratare esti, si pe vremea asta?
irinuka, ce mai faciu, mami?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

madutza nu vad link-ul. Nu apare....Te rog sa-l atasezi din nou, se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Happiness, Maduta, Strumphy gata,e buna omiduta, i-am schimbat bateriile, astea era problema. La COra au f multe omidute si toate faceau la fel si m-am gandit ca nu se poate sa fie toate stricate, deci bateriile erau de vina. Uraaaaaaaa, uraaaaaaaaa, uraaaaaaaaaaaaa functioneazaaaaaaaaaaaa.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput