Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (84)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Strumph, hai afara din butoi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-ha,ha,ha!!!ce-am mai ras strumph! nu stii ce ai de plangi?pe cine vrei sa pacalesti? pe mine nu poti oricum,sac!lasa cand ai chef vii tu sa ne zici, bine? ca noi tot aici suntem, nu plecam nicaieri
- ce sugubeata sunt azi,sper ca ati observat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Mamici ati dat la pitici gulie sau sfecla rosie? Si cum le-ati preparat!

Mersi pentru retetele cu ficatel Yasmi, Miki, Deea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yvyana, eu nu am dat dar am auzit fetele ca au dat sfecla..cred ca fiarta

strumph, trage o tura prin magazinele de Craciun sa-ti revii

viss, mi-am adus aminte sa-ti zic ceva, ca spunei tu acum ceva timp de mucegai pe pereti. Si noi la casa veche aveam pb asta intr-un colt si am scapat frecand peretii cu otet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

In sfarsit a terminat si pitica mea de papat o banana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-am mai pus si eu 3 poze de ieri din carut,ca asa mult imi place cum arata infofoliti cu costumasele de iarna,in tancul nostru portocaliucare desi e mare,se uita lumea speriata pe strada la noi,il ador-e portocaliu-una din culorile mele preferate-cred ca v-ati dat seamamai ales ailed,si imi poarta piticii veselibine,cand ma uit la Sergiu ma apuca un ras cat de serios e el in societate-scos din casa,in curte-e deja in societate,si-si trge fata aia de om serios, nene-ca tasu, si de fapt dc ma stramb nitel la el,rade sub suzeta imediat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-da, madutza-dam si cu asta,desi slabe sanse sa dispara-am dat cu diverse solutii, cu clor, cu bizoon-o solutie recomandata si de dr. la care a mers Laur-pneumolog-dar a disparut o sapt, si ieri am obesrvat ca reapare-peretii sunt uzi-au broboane de umezeala pe ei-eu aerisesc cand plecam in parc 1h-2h, alteori cate 30 min,dar se face un frig de 20-21 grade..casa a fost renovata cu pereti,parchet si tavan anul trecut in noiembrie,si soacra nu a tinut caldura sa se usuce, o deshidea cu 30 min inainte sa venim noi in vizita in week-end.casa e izolata pe exterior, ..
-nu stim ce sa facem,am lua canapea,sa mai eliberam spatiul-patul de mijloc e cam lipit de perete si nu are pe unde sa circule aerul..mai avem un dulap lipit de perete, inalt de 2m..cica nu treb sa ai lucrurile lipite,sa aiba pe unde sa circule aerul, dar, la spatiul nostru,nu avem unde sa le punem?!..am lua dezumidificator performant,avem unul mic, dar nu face fata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Neatza si de la noi!

Strumph prinde-te de funie ca sa te scoatem din butoi. Tocmai tu sa ajungi in butoi cea care insufleteste si inveseleste tot timpul forumul? Hai, gata, sterge lacrimile si zambeste asa cum iti sta tie bine.

Cami in prospectul de la fierul Hausmann spune: "Doza zilnica poate fi administrata o singura data, in timpul mesei sau imediat dupa masa". Eu il pun ca si alte fete in fructe dimineata. Si chiar le da un gust mai bun parca.

Despre noi...nimic nou. Toate bune si frumoase, mai putin somnul meu care este pe cale de disparitie. Nu ca nu mi-ar mai fi somn, dar nu apuc sa dorm .


la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-yvyana- eu am dat gulie-am taiat-o felii si am fiert-o, ulterior am blenduit-o.fuse un succces.am amestecat-o cu celelate legume, dar o mancau si goala.mie asa imi place sa testez fiecare leguma noua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Alina voi aveti ampora la exterior?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput