Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (84)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

salutare mamici si pitici

eu sunt ocupata de ieri cu ultimile pregatiri de botez. tocmai ce am terminat de spalat hainutele finutului si acum sunt la uscat.
am dat ieri comanda si de lumanare cu trandafiri albi si irisi

aseara am fost si in vizita la un bebe de 11 luni si doamne ce s-au mai jucat. fiimea voia sa stea numai cu mana in parul fetitei ca era mare si cret. jucariile erau toate pt ea. avea de la vtech o jucarie cu multe taste si lumini si era si pe 4 roti si mai inata asa. e perfecta pt cand s-o ridica si incepe sa mearga. cu cuburi si cercuri alte alea nu avea nici o treaba...lumini si muzica sa fie.aaa mai avea mingea vorbitoare de la fisher price care ii placea f mult.

aseara m-a durut capul ingrozitor si ca dovada au venit rusii perfect timing.
nu am citit nimic din urma deci ma duc la lecturat...revin mai pe seara

puup fetelee

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Buna...

Doarme David si eu tup..la voi!!

Ioanna..sanatate maxima.Ai grija sa nu ia pitica.Eu cd eram racita stateam bot in bot cu David si asa ne-am ales amandoi raciti!!

Alina06..eu nici acum nu am scapat de umezeala!!Si noi ne-am mutat iarna,in nov si acum imi transpira geamurile puse cu Send!!!Ma dau cu capul de pereti si acum ca am dat atatia bani si degeaba.Au venit si au facut si expertiza si degeaba..cica este de la noi ca avem apartamentul pe colt!!!VAx...

Viss...eu nu ma bag in discutii despre soacre caci si eu am avut probleme cu ea..Acum mi-am impus mie insami sa o tolerez si sa ne intelegem..deocamdata nu am mai avut nici o discutie in contradictoriu si asa vreau sa fie...Si eu am realizat ca si eu voi fi soacra si incerc si fac eforturi!!Dar nu se compara cu a ta..a mea nu a facut nimic rau ,numai ca sti tu cum suntem noi nurorile..

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Savurez un orez cu lapte si mere caramelizate..
Si dupa-amiaza ies si eu la un mini shopping....

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lalely07
Alina06..eu nici acum nu am scapat de umezeala!!Si noi ne-am mutat iarna,in nov si acum imi transpira geamurile puse cu Send!!!Ma dau cu capul de pereti si acum ca am dat atatia bani si degeaba.Au venit si au facut si expertiza si degeaba..cica este de la noi ca avem apartamentul pe colt!!!VAx...

Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!




si noua ne-au spus ca din cauza ca n-am izolat cu ampora. Mie una tare mie ca pun plasticul ala pe casa si va fi la fel.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Fata mea a adormit acum, inainte de masa, imi e asa mila de ea, si ieri a dormit mult mai mult dceta de obicei. kk nu a mai facut deloc..bine nici nu a mancat mare lucru ca sa aiba ce sa faca..o sa-i slabeasca bulanasele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-gata, am dat fructele, ne echipam si pelcam un pic afra pana in mallul de langa, sa ne intalnim cu un bebic din parc pe care nu l-am mai vazut de 2 sapt. si cu mama lui, off course. vb mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ma trag si eu catre casa, dau o tzitzi la Ilinca si vreau sa dau o fuga poate totusi reusesc sa o incalt pe Daria. Ea si pe frigul asta e tot in adidasi. Inca nu s-a inventat gheata/cizma pe placul ei.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, roxy, pe unde sunteti fetele?

simo, tu ce faci, mami?

strumpg, cum mai e cu butoiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

s-a trezit don'soara mea, si cu chiu cu vai a papat 60-65 gr piure de morcov..acum roade un stiks mai incolo cred ca ii fac si niste lapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hello

mada uite noi tot pe la dr umblam

imi cer scuze nu am citit nimic din urma, deci daca ma intreba cineva ceva va rog frumos sa o faceti din nou.



mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput