Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (84)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

delia am 1.70...bine eu sunt fericita cu putina carne pe mine, am avut la un mom dat 42 de kg chiar cand terminam facultatea si eram stresata maxim, la nunta am avut 45 si eram cumplit de slaba, niciodata nu mi-au placut femeile exagerat de slabe, drept dovada eu tineam cure de ingrasare sincera sa fiu as vrea sa ajung la 50 doar sa am chef sa ma apuc odata zdravan de treaba, k eu bag in mine toate prostiile, beau litrii de cola, mananc ce ma taie capul la orice ora din zi sau din noapte, ma mir ca n am ajuns sa cantaresc mai mult la ce stil de viata am...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ioanna, insanatosire grabnica. Pune-ti o masca la gura si ia fata in brate, spala=te cat de des poti pe mana si aia e.

scrish, tu arati bestial, nu stiu despre ce surplus vorbesti?

eu mai am 3.5 kg de dat jos pana sa-mi ating targetul pt Craciun..sper sa reusesc. Nu-mi vine sa cred ca am slabit in cond in care nu m-am mai tinut de regim si mai sunt si ff balonata..am o burta de zici ca sunt gravi

Cata tot nu vrea sa manance, nu a mai avut scaun, nici nu a mai vomitat. e scandal mare cand tb sa-i dau medicamentele..dimineata a papat 70-80 ml lapte si din banana a papat 3-4 lingurite, apoi a pus lacat la gurita..off. Ea manca banana fara sa respire..acum nimic..
La pranz ii fac supa de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

mada multumim pentru AMR mi-a inveselit ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

somleac, si noi ne-am mutat in casa noua tot asa inainte de Craciun, iar finisajele le-am facut tot in per asta in care le face si yasmi. Nu s-a simtit umezeala in casa, in schimb toata casa s-a incalzit mai greu decat in urmatorii ani. Singura pb pe care am avut-o a fost in baia de jos unde s-au crapat vre-o 2 bucati de faianta..inca se mai aseza/usca casa si s-au departat unele de altele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am uitat de piticii constipati. ca remediu homeopat va recomand formula 27 de 3 ori pe zi cate 5 granule.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui scrish

delia am 1.70...bine eu sunt fericita cu putina carne pe mine, am avut la un mom dat 42 de kg chiar cand terminam facultatea si eram stresata maxim, la nunta am avut 45 si eram cumplit de slaba, niciodata nu mi-au placut femeile exagerat de slabe, drept dovada eu tineam cure de ingrasare sincera sa fiu as vrea sa ajung la 50 doar sa am chef sa ma apuc odata zdravan de treaba, k eu bag in mine toate prostiile, beau litrii de cola, mananc ce ma taie capul la orice ora din zi sau din noapte, ma mir ca n am ajuns sa cantaresc mai mult la ce stil de viata am...

Mami fericita de Luca Andrei 22.03.2011

pai eu ziceam ca 54 e putin......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua si de la noi!
Fetelor desii intru rar pentru a scrie aici,pentru poze imi fac timp mereu si nu imi scapa nici o noutate.Asa ca,Madutz si Delia,mi-au placut tare mult pozele si ceea ce am vazut acolo.
La noi au impodobit foarte frumos orasul,minunat as spune si acolo ne petrecem serile cand vine tati de la munca...2-3 ore si etse asa frumos.S-a bagat in cosul de la scaunel....revin SPER.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

mada la mine talia e problema nu neaparat burtica pentru ca nu am burtica, dar am niste aripioare deasupra soldurilor care se incapataneaza sa ramana acolo



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Neatza si de la noi!
Abia diseara sper sa vad si eu pozele noi. Aseara am apucat sa le vad doar pe ale lui Viss , ca mi s-a descarcat calculatorul si m-am bagat la nani.

Somleac! Si noi avem probleme cu condensul. Pe geamuri putin in partea de jos si in unele colturi pe pereti. Asta ma oftica. Sterg de cateva ori pe zi. Si noua ni s-a spus ca e problema doar in primul an. Sper sa fie asa.

Ioana, ai grija sa nu dai raceala la bebe! Insanatosire grabnica!

Acu, ca sa ma laud putin, eu am slabit foarte mult, am mai putin decat aveam cand am ramas gravida. Chestia e, ca mie nu-mi place. Mi se pare ca am slabit prea mult. Sanii mi s-au lasat si ma oftic de mor. Dar tot sper ca s-o mai remedia cumva...

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:



am trecut sa va salut numa`, nu am nici un chef de nimic... ma simt oleak in butoi, nu unu mare, ca ala e cu varza, unu mai mic desi e soare afara si se preconizeaza o zi frumoasa.... asa deodata m-a pocnit desi dimineata m-am trezit ok si dupa aia am avut de schimbat si spalat din cap pana in picioare o piscoata toata plina de kk, am aruncat body ul si ma bate gandul si pijamaua dar mi-e tare draga si nu ma lasa inima, am pus-o la spalat, sper sa iasa tot , am spalat-o la mana cat am putut si am sa o bag si la masina mai incolo am incercat sa pun cateva poze noi cu piscoata si nu stiu pe ce am apasat si se facuse album separat si l-am sters, mi-a plecat si cheful de a pune poze... nah, proasta plang... ufff nu stiu ce am ...

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput