Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (84)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Simo, pe tine te dor genunchii pt ca nu ai stratul protector al lui Arsenie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph, ce bine te inteleg, habar n-ai...., am fost si eu in butoiul ala de multe ori, la mine e cu termen fix, stiu ca peste doi ani ma intorc...., dar regasesc si pb... cand ma intorc..., dar stiu ca e greu...
in schimb ca mami de bb 2 iti spun ca si mada... o sa fie cel mai frumos Craciun din viatza ta de pana ca acum...o sa fie Sophie cu tine...si sa stii ca faptul ca toti sunteti sanatosi...chiar daca parintii sunt cu bolile varstei si muncii lor e absolut supeer.Ti-as sugera maine niste lenjerie sexy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Simo, pe tine te dor genunchii pt ca nu ai stratul protector al lui Arsenie

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Da, la picioare nu-l am...ar trebui sa merg pe burta ca sa zic asa..la propriu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Simo, pai daca am face noi miscare cat ei... am cadea lati... vb lui barbata-miu... ia stai pe burta sau pe spate si da din maini si picioare in acelasi timp....
Am vazut pe Cata elenganta, Vladutz febletzea mea ,si o piscoitzica dulceee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Simo, pe tine te dor genunchii pt ca nu ai stratul protector al lui Arsenie

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Da, la picioare nu-l am...ar trebui sa merg pe burta ca sa zic asa..la propriu...

Simona, mami de baieti David, Matei si Vlad Arsenie
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


mi te-am si imaginat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

BByasmi site-ul de unde ne-am luat aparatura se numeste limexlead.ro

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

strumph, asa e uneori cineva/ceva ne arunca in butoi dar ne luptam si iesim, nu ? .hai afara si bucura-te de viata, e asa frumoasa in preajma sarbatorilor..fa-le o surpriza alor tai asa de departe ca sa -ti umple si sa le umpli sufletul de bucurie..
eu de ceva vreme sunt zilnic ingandurata , altfel ma joc si ma uit la copilasii mei, seara la baiata cu andra, pt ca e momentul nostru intim, cand sunt doar eu cu ea..am lacrimi in oki ca ma trec ganduri ce ma fac peste 2 luni, voi rata multe din aceste momente, voi boci la servici in pauza de masa, cine-i face baita printesei mele cand eu nu ajung, cine-i stie si intelege fiecare privire si zambet si strigat, imi vor simti lipsa si ei, andra ma cauta efectiv cu privire la fiecare pas, cu okii ei mari si parac rugatori..mai vin-o mami si pe la mine si mai lasa treaba..off off hai ca-mi dau lacrimile si nu vreau sa mai intru si in seara asta in butoi

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Aaaaa, pai ce faceti fetelor, treceti de la Craciun la lacrimi???

Acush ma duc si eu sa vad ce-i cu strumph, dar hai sa iesim din butoi, da? Nu ma faceti si pe mine sa ma gandesc la probleme si greutati.

Miki, nu te mai gandi tu de acum. Ce vrei? Sa-ti strici astea 2 luni care mai sunt?

Ia, poftim de aici:


Ma duc sa mai citesc si eu din urma, cred ca am vreo 10 pagini. Daca nu adorm, mai si scriu cate ceva... dar, la cat imi e de somn...

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lparpala spune:

Strumph, superbe pozele

Miki, super tare Vlad. Poate ar trebui sa il culci mereu pe olita

Noi va spunem noapte buna, somn usor, sapte purici pe-un picior!

la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011)
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Ia sa dau eu niste raspunsuri pana nu ma ia somnul:

Somleac, nu stiu ce e ampora. Noi avem pusa la exterior izolatia cu polistiren de 8 si apoi tencuiala decorativa. Si condens ep pe colturile exterioare. Si pe nord si pe sud . Avm o lavabila cauciucata si se scurge apa pe ea, nu intra. Sper sa ma ajute chestia asta ca sa nu fac mucegai...

Lalely, ce povesti au si astia de la Send. Auzi, ca e apartamentul pe colt. Pai si de ce nu au spus de cand le-au montat???
In fine, mai bine spune-mi ce ai cumparat la sesiunea de shopping

Mami fericita: Luca 12.04.2011
Cat de mare esti Doamne si ce minuni ai facut pentru noi... iti multumim!

Mergi la inceput