Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(105)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Scriu si eu aici cu litere miiiiici
s-a trezit Catalina azi-noapte o singura data, la 2, apoi a dormit pana la 8.30, m-a ciufulit vreo juma de ora si s-a culcat la loc, doarme si acu...

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

Lori ia stai tu cuminte si nu mai citi toate prostiile!

cu laptopul e interesant atata timp cat sta la mami, eu i l-am dat pe jos la calarit ce l-a calarit si tot la al meu a venit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

roxx unde sunt alea noriel si toyplex?ca am tot vazut reclama la tv

eu ii scaun de masina de mos Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

zumzu confirm!!! Nu numai ca i-am dat Anei un laptop, dar i-am dat laptop adevarat, de oameni mari (avem unul caruia nu-i mai merge ecranul) si i l-am dat sa -l butoneze....neahhh..nicio secunda de atentie, imediat a tabarat pe al meu. La varsta asta e important ce are mama, tata, mai ales Robert.

Roxx bravo Catalinaaa, tine-o tot asa..ssstttt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea_sav85 spune:

Buna dimineata!
Lori Nu mai citi toate porcariile, stii doar ca lumea e rea. Pune tu mana frumos si castiga camera aia si cand ne vom vedea vreodata toate sa ai cu ce ne filma
Simo Nu am nicio idee de cadou pentru o fetita asa mica, dar un plic cu bani sigur nu s-ar potrivii, parerea mea . Mie una imi plac foarte mult surprizele si prefer mai mult sa primesc un cadou. Si poti sa faci cum au zis si fetele, gandeste-te ce i-ar placea lui Cami, sau mai bine pune-o pe Cami sa aleaga cadoul.
Noi in continuare raciti si maraiti. Mie in continuare somn, eu sunt foarte rea de somn de felul meu si abia astept ziua aia cand ma voi odihni si eu cum trebuie.

Andreea mamica de Radu Andrei (07.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

ZUMZU, noriel e acilea in baneasa la carrefour feeria si mai e la auchan titan. Toyplex e in baneasa, in vitantis, la auchan-ul din militari. Or mai fi si altele, dar eu pe astea le stiu (presupun ca sunt toate magazinele listate daca te uiti pe site-urile lor)
Scaun de masina avem si noi pe lista, dar de ziua ei

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimo spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxx26

Scriu si eu aici cu litere miiiiici
s-a trezit Catalina azi-noapte o singura data, la 2, apoi a dormit pana la 8.30, m-a ciufulit vreo juma de ora si s-a culcat la loc, doarme si acu...

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina





Bravo, Catalina! Tine-o tot asa!


Zumzu, Toyplex in Auchan Militari. Noriel in Cora Lujerului si Unirea. Pe astea le stiu.



Luca Alexandru, mica mea comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monika_bt spune:

Salutare!
plec la socri, scriu cand revin.
O zi linistita!

AMR:5 kg

Mamica de minune Antonia Luiza (18 feb.2011)
Multumesc Doamne, multumesc parinte Arsenie Boca, multumesc sfintelui Spiridon si Fecioarei Maria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Gata, mi-a revenit starea de spirit! A venit rucsacelul de la concursul NIvea - e super, multe buzunare si buzunarele, are si un pachet servetele, o crema si un lapte hidratant (toate bio si fara parabeni, o gama noua, se pare)si o paturica de aia impermeabila si moale pt schimbat bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andutza_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

Gata, mi-a revenit starea de spirit! A venit rucsacelul de la concursul NIvea - e super, multe buzunare si buzunarele, are si un pachet servetele, o crema si un lapte hidratant (toate bio si fara parabeni, o gama noua, se pare)si o paturica de aia impermeabila si moale pt schimbat bebe.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Va iubesc pana la cer si dincolo de el...



Suuper, sa le stapaniti sanatosi!

Andutza- de bebelusa fericita Miruna-Georgiana (26.01.2011)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
"In an ugly and unhappy world the richest man can purchase nothing but ugliness and unhappiness." (George Bernard Shaw)

Mergi la inceput