Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (72)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

fetele, ne-am luat bilete la Stefan Banica. pe 17 decembrie mergem la concertul de Craciun

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


Ce fumos. Noi o sa im in Germania atunci, ne intoarcem pe 19 insa speram sa suplimenteze spectacole si poate sa apucam si noi sa mergem anul asta. Tare mult ne- ar placea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

strumph, eu sunt varza la net si chestii , dar stiu ca la socrii unde aveam wireless si butonam din vf patului... ee ce misto...in afara de butonul de la laptop, mi-a aratat husbandul ca tb sa dau pe bara albastra click pe o chestie in dreapta la internet acces si de acolo ii dadeam sa caute etc...spwer ca ai inteles ceva
happy, ce dragiutze andrei, vrea sa adoarma maria inainte..
Alexina dar tu ce culoare naturala ai la par???

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

roxy, spor la ficatel...
dya, fa-l dimi ca e mai relevant....


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, vezi ca zicea mada ca scoate batzul daca numai apari... il pregatesc si eu
Dorinutz! unde esti?
gabi... maine ne dai de stire despre tine?


mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

fetele, ne-am luat bilete la Stefan Banica. pe 17 decembrie mergem la concertul de Craciun




Ce fumos. Noi o sa im in Germania atunci, ne intoarcem pe 19 insa speram sa suplimenteze spectacole si poate sa apucam si noi sa mergem anul asta. Tare mult ne- ar placea.





initial au fost 3 zile de concerte si nu am prins bilete, au suplimentat inca o zi si am fost cu ochii pe ei . Daca mai vad ca apat iti spun Poate face ca acum 2-3 ani..7 zile de concert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

happiness tare dulci puiutii

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

off, nu am reusit sa rezolv nimic, i-am trimis sms si lui Nick poate stie sa ma ajute ca el le mai are cu astea, am facut tot ce mi-a spus si tot nu merge ...uff si piscoata asta e maraita si numa nu vrea sa doarma zici ca are furnici in chiloti, acum e la san si stau pe post de suzeta, cum ii scot tzata cum se trezeste si incepe scandalul, m-a capiat! Nici fructele nu le-a mancat, nici nu s-a uitat la lingurita, sa nu mai spun ca tinea buzele strans de cum am pus-o in scaunel si pus babetica. Legumele nici acum nu le vrea deloc, da deloc, fructe mai mananca din cand in cand, dar legume ioc, niciodata. Nu stiu ce sa ii mai fac, cum si cu ce sa i le servesc, la ce ora si unde! Tzata sa traiasca, parca o si vad agatata ca maimuta pana la vreo 2 ani De maine ma gandeam sa incerc sa o las pe ea sa pape singurica de pe masuta ei legumele fierte si fructe, ca de fiecare data cand ne vede mancand intinde manutele ca vrea si ea si lipaie din gurita, azi dimi si-a bagat mana in bolul meu cu cereale si iaurt

_
Happy Mummy of Sophia Nicole (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, mada nu vreau scandal

strumf bine ai revenit!!! pupam mica piscoata!!!

heeelloo

helpppp ce picaturi erau pt mucutii transparenti/curgatori???? daca stie cineva si este online sa imi spuna va rog ca ne imbracam sa iesim.
multumim.

delia, catank multumim frumos pt complimentele adresate copilAsilor mei!!


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Am fost afara la plimbari cu Ioana, ...in padureCit de frumoasa este, ...ruginie, galbuie, pe alocuri verzuie

strumphy eu la fel ma conectez (din virful patului)numai ca am un buton pe lateral ptr conexiune. Altul nu cunosc
roxycred ca lumina era cauza... ultima vopsire a fost in 2003, iar acele foto sunt din 2005. Oricum, orele petrecute la inot in apa cu clor isi spun cuvintul..de acolo si prezenta suvitelor
A papat Anastasia ficatelu?
madutzate invidiez..si eu vreau la concert
alexina si bine ai revenit cu forte proaspete!

M-au sunat cei la e-mag, maine imi soseste una bucatica steamer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutare

mada si la mine va veni poate peste vreo 2 sapt
fata care vine iarna
si eu tot 50 ron dau
dar mie imi sta o zi intreaga
si face curat macare
si las si copii la o nevoie
e ceva de genul 3 in 1
ahahahaha
important de sa fii multumita de ea

Mergi la inceput