Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (70)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

delia, da astept posta , dar sa trimiti si din alea combinate de care faci tu

roxy, tb sa ma convingi sa fac abdomene. Ma bazez pe tine

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!

hai ca ma duc sa fac si iti pun si tie cateva deoparte.... sa vadem cum ma calareste andra cat le fac....
E super frumoasa Cata, stai bland!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

mada, puuup, continua cu bentitzele....eu toata scoala am purtat bentitzele alea albe elastice..., ca nu-mi permiteam sa-mi pun de plastic mai ales cu cozi, si s-a corectat...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


dr-ita zice ca nu se mai coresteaza....oricum eu i le pun..ea le da jos..si asa stam toata ziua si ne jucam cu bentita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss ce frumos cu bebicii tai... mereu impreuna, amandoi....

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

o intrebare : de la ikea poti cumpara si online??? noi nu avem ikea


mamica implinita cu 2 comori !!



nu stiu...pe site iti arata stocul din magazin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza vai dar cum poti sa zici asa de urechiusele Catalinei. este asa frumoasa, ma crezi ca eu nici n-am bagat de seama urechiusele ei pana nu ne-ai zis tu? este o dulceata si in timp ii va creste parul, ii va creste caputul si urechiusele se vor pierde in spatiu, n-o sa se mai vada asa.
verisoara mea avea niste clapauge cand era micuta, nu ca ale Catalinei care sunt finute, si acum nici nu se mai vad deloc, are si parul lung. cand sunt mici li se vad mult mai tare.
nu-ti fa probleme din cauza asta, sa fie sanatoasa

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

hello fetelor!

am lipsit atata timp pentru ca am fost la munte ocupati sa terminam casa am stat 3 zile in frig pentru ca nu mai aveam geamuri la sufragerie, am avut de curaat o gramada, ce sa mai zic, a fost dezastru cat de mult am avut de munca dar macar am terminat! cred ca daca nu veneau si prietenii sa dea o mana de ajutor era haos

yasmi, ally, mada am vazut k ati intrebat de mine dar sapt asta m am simtit nasol, am fost si pe stop (=leguma100%) iar de ieri m a si luat o durere de masea, imi creste ultima masea de minte...efectiv aveam jumatate de fata paralizata iar azi imi pocneste capul de durere....frumos nu?

mada cum sa rada cineva de pozele lui cata? pai trebuie sa fie complet imbecil ca sa rada! din fericire nu e ceva grav si se poate corecta! mie varsta de 5 ani mi se pare foarte ok, eu as face interventia devreme ca sa nu apuce sa i se formeze vreun complex! o sa fie bine o sa vezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada, tot am vrut sa te intreb...cristi sta acum la pogram normal la gradi, nu??? cum este??

miki, cum se mai simte vladut?? tie, ti-a trecut raceala???


mamica implinita cu 2 comori !!



eu am terminat de mult tratamentul, de vreo 10 zile..acum deja ma inearca iar, de fapt mi s-a infundat nasul
vlad e mai bine, tot mai are secretii dar macar acum curg..inca face tratament, febra n-a mai aparut, a inceput sa manance, e mult mai acitv..e bine zic eu..dimineata ne-a dat trezirea urland de am sarit si eu si sotul direct in fund.."vreeeeauuuu la gradinitaaaaa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed Anastasia asa rade cand ma vede ca fac abdomene, rade in hohote, nu stiu ce i se pare ei asa comic....

scrish bine ai revenit. super ca ati terminat tot. macar ati scapat de-o treaba. Luca ce face? a fost cumintel fara voi?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mada, tot am vrut sa te intreb...cristi sta acum la pogram normal la gradi, nu??? cum este??

miki, cum se mai simte vladut?? tie, ti-a trecut raceala???


mamica implinita cu 2 comori !!



eu am terminat de mult tratamentul, de vreo 10 zile..acum deja ma inearca iar, de fapt mi s-a infundat nasul
vlad e mai bine, tot mai are secretii dar macar acum curg..inca face tratament, febra n-a mai aparut, a inceput sa manance, e mult mai acitv..e bine zic eu..dimineata ne-a dat trezirea urland de am sarit si eu si sotul direct in fund.."vreeeeauuuu la gradinitaaaaa"

mami de 2 prichindei

ce tare!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

scrish, felicitari pentru curatenie. Azi mi-a venit si mie CM-ul..fara semne prevestitoaree..acum am luat un nurofen ca deja incepe sa ma doara burta...

Catalina a papat si ea azi dovleac la cuptor cu biscuiti...nu a fost ff incantata dar am mncat destul. Acum se joaca/mananca o bucata de banana

Mergi la inceput