Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (70)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia, mada si noi suntem topiti dupa ea...doamne ce gandire avansata pt un copilas are!!!

delia, la noi sunt ion magazine sandalute. daca te pot ajuta cu ceva....

am o doza de cola la care salivez de aseara dar acum nu mai scapa!!!!

ally mai pune pozici cu tizuletul mic!! imi face asa o enorma placere sa le vad!!! la fel mada, simo,delia, miki, happy,deea, lalely.....

somleac tu cand ne mai arati comorile tale???

la multi ani sarbatoritilor de astazi!!!

astazi mananc tort avem un nou pparty printre copilasii de varsta iasminei cu care a crescut ea!!! saptamana viitoare inca 2 party


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

mandreeac, m-ai inpirat sa-i fac si eu Catalinei niste pozici la sunculitele goale

simo, eu nu am facut inca abdomene,..deocamdata doar ma vizualizez facandu-le

miki ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

cautati pe net sandale, doar daac dati un search dupa incaltaminte copii gasiti n modele..si sandale la reduceri

pt cine e interesat e un targ pt copii zilele astea, parca baby boom ii spune..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

mandreeac, m-ai inpirat sa-i fac si eu Catalinei niste pozici la sunculitele goale

simo, eu nu am facut inca abdomene,..deocamdata doar ma vizualizez facandu-le

miki ce faci?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


ha ha..gand la gand..si eu i-am facut aseara la bulanasele goale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

ceao fetele va puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns persi spune:

Neata!!!

Roxi,iau si eu o cana mareeee de cafea de la tine.
Sunt zombieee...azi noapte am avut program de maraieli si urlete..din ora in ora.
Nu se calma decat cu titi in gura ...nu stiu ce sa-i mai fac sa doarma linistit.
Are o saptamana de treziri noaptea si deja simt ca nu mai pot...
Deci Ailed...join the club...

Am vazut poze noi,superbe cu copilasi minunati...Sonia si Sergiu,Ioana,Anastasia,Lucas si Rares...toti niste minunatii.

Azi vreau sa-i dau maimutei dovleac...voi cum il dati simplu sau combinat cu fructe??/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

millie doar atat>????


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Simo, deci si tu sti de fara talonet... dar si in premergator.... ca al meu vad ca tine neaparat. Acum 8 ani recomandau cu talonet...dar e muult de atunci...eu oricum acum o tin in casa in ciorapel sau descultza ca e cald si stam si la etaj...
Mada, felicitari pt gramele in minus, cred ca la regim numai ai energie si pt abdomene, cu copii si cu casa in grija
yasmy , ce ai facut bun dimi?

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

persi la mine a avut succes dovleacul amestecat cu biscuiti plasmon, un pic de scortisoara si trei fire de zahar brun (cat iei intre degete, ca la sare) , cu branza nu l-a vrut.... oricum ii zic de sanatate irinuk-ai de fiecare data, ca ea a venit cu ideea

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

viss, n-am apucat sa-ti spun, covoarele sunt ff frumoase. de unde l-ai luat pe cel din camera copiilor?
Imi place tare mult poza in care sunt ei 2 in picioare si se joaca la tel. Par asa sfatosi. In curand cred ca majoritatea pozelor asa vor fi: ei 2 mereu impreuna, in picioruse, unul pentru celalalt Sa-ti traiasca comorile!

Mergi la inceput