Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Fete dragi,

eu va tot citesc printre picaturi dar abia reusesc sa scriu. Ieri am fost plecati la luminatie (ziua mortilor), aseara la o aniversare iar azi am profitat ca a fost mama si am tot umblat sa rezolv diverse chestii. Piciul meu doarme tot rau de tot, aseara dupa ce am ajuns pe la 1 acasa (el ramasese cu mama), s-a tot trezit din ora in ora. Asa ca azi am fost zombi, am zis ca nu mai merg la nicio petrecere, ca nu ma mai simt in stare, parca am 80 de ani

Cu intarziere ii urez si eu Antoniei Sa fie sanatoasa, cuminte si norocoasa!

Paula am vazut ca treceti printr-o dilema grea. Ma bucur insa ca mai asteptati si parerea medicului din Barcelona sau veniti si la Cj. Sunt convinsa ca va fi bine in cele din urma. Multi si imbratisari pentru tine si frumosul de Raul.

Histamina ce ma bucur pentru vestile bune!

Iuliana multi si pentru Tudorel, ca a suferit mult cu decalotarea. Uf, greu e cu baietii, mi-e groaza tare si mie de cum se va finaliza la Victor problema asta.

Crispro sa aveti un somn mai linistit, si sa apara odata maselutele! Nu-i dai un pic de nurofen la culcare, seara?

Roxana eu ma chinui din greu sa doarma V in patut, dar nu ne iese tot timpul. El insa nu a avut niciodata probleme de somn asa mari ca si Theo (din ce povesteti tu). Lasa ca se rezolva cum creste, si atunci poti sa-l muti direct intr-un patut de junior.

Denisa

Am vazut poze: frumosul de Victor ce traieste pe picior mare si o domnisoara superba Larisa



Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

hai ca va pun si eu un video cu V- nu s evede foarte bine, ca imi tremura mana de emotii ca va pica omuletul. www.youtube.com/watch?v=_2su8ulkhFU" target="_blank">video



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Ilinca, Rar ii mai dau Nurofen, cand nu razbim nicicum.

haaa, ce fain e Victor, ce drag mie, smecherasul.

Wow, si Larisa ce domnisoara faina si cocheta e!

Histamina, super!!! Ma bucur de vestile bune!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Cristina cat de bine merge Vlad Ma bucur ca ai inceput sa-l lasi sa mearga singur, fara sa-l tii de ham. Bravo Vladut! Si e asa de scump

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Eu nu prea deschid calc. seara dar acum am intrat sa citesc vesti de la histamina minunate vesti!

crispro, da, seamana foarte bine. Chiar ma uitam sapt. trecuta la poze de cand era Elise mica. Singura deosebire vizibila e la ochi, Bea ii are rotunjori, Elise lunguieti. Sa-ti mai zic de Vlad ca merge bine in picioare? Si ca toti mai invatam si din greseli? Inclusiv cazutul in geanta? Relax ca e mai bine pt toata lumea.

ludmila, trebuie sa fii inscrisa in grup ca sa vezi filmuletul (e un group yahoo pe care il aministrez eu).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Bumble, mai are fitu putin si o ajunge pe maicamea. Poarta 34-35 abia isi gaseste incaltari

Anca, nu am ajuns inca sa ii iau dar ma gandesc la o esarfa. Ea e doamna asa si poarta. Of nu mai scapati si voi odata de raceli? baietii

Iuliana, mie mi se pare ca nu mai trece odata timpul. Abia astept sa il vad. Si sincera sa fiu incepe sa ma incurce burta

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Histamina, yuppppyyyyyyyy!!! Ma bucur f tare pt voi!
Asteptam tratatia!

Crisu', ce bucuros e ca se plmba el asa, ocoleste geamantanul.

Bambo, eu doar am intrebat, mie mi-e tot una. De-acuma oricum nu mai aveti voie sa va razganditi, ca probabil eu nu mai deschid laptopul maine seara.
Asadar, va tzuc gagicute, ne vedem maine la plimbare!

Ramona, cum se mai simte Raisa?

Mai stiti ceva de Aelita? Nici pe FB nu a mai scris nimic..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Oana chiar s-a schimbat larisa. A crscut mult. I-ai taiat bretonul?

Histamina, felicitari!

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

He he stiam eu de ce am baut 2 pahare de vin in seara asta Super veste, Nicole!

BTZ pai daca vrei mai devreme de ora aia e ok pt noi. Bianca adoarme pe la 14 asa ca la noi nu e problema cu ora.

*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

hai ca va pun si eu un video cu V- nu s evede foarte bine, ca imi tremura mana de emotii ca va pica omuletul. www.youtube.com/watch?v=_2su8ulkhFU" target="_blank">video

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


Tu Cristina pe Vladut il pup dulce dar de felicitat pe tine te felicit ca ai avut curaj...El merge f bine....Am vazut ca la tine exista covor...Gandeste-te ca eu nu am nici un covor in casa si busiturile au fost direct pe gresie...si tot nu mi-a fost teama sa il las sa experimenteze.....
Bravo si tine-o tot asa

Iuliana mami fericita de minune Tudor

Mergi la inceput