Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Pai daca aveti dubii, vreti in alt parc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Mie imi convine ora,dar sper sa nu doarma Paul pe el,caci de obicei la 12 adoarme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

No, dat copil la soacra, ii pregatesc papica pe maine. Azi dupa masa am reusit sa mananc si eu cat timp el a ros o coaja de paine. nu sta singur la joaca, tot dupa el, tot cu el. Ne distram, cantam, dansam, ne ascundem dupa perdele. E fain, dar obositor. Acum spre seara am iesit pana in oras, dar mi-a fost frig si ne-am intors rapid acasa.

Nici nu stiu ce am citit, asa ca nu mai zic nimic.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Tu, Crissy, ce bine seamana Bea cu Elise, incredibil!!! Am onservat de vreo 2-3 sapt, dar acum vazand video-ul cu infrumusetarea, se vede bine, bine. Si mai vroiam sa iti zic ca sigur aude bine, si clar. Intelege din prima "lala", "sus", "gol"!!! Felicitari, mami, va fi bine la control, ai sa vezi!!!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

"7,260 kg! 580 gr puse in 2 sapt! Multumesc lui Dumnezeu si prof. Ulmeanu ! Nu mai facem punctie in intestin! Sunt cea mai fericita mami din lume! Nicole"

Mesaj de la Histamina

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Histamina-yupiiii ce ma bucur pt voi...

Bumblebee-parcul in care ne intalnim e super ok...avem unde ne plimba e mare...sunt porumbei,banci...Michele intreba de parc cu topogane leagane...eu stau la doi pasi de acest parc...asa o pot lua si pe antonia de la gradinia...alfel ar fi mai complicat pt mine sa ne vedem in alta parte.

Crispo-nu stiu cum mai rezisti

astazi am facut orez cu spanac...a mancat David f bine...el e fan orez ii place mult si cu dovleac(ala portocaliu)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Andreea, eu vreau bb2,mai ales sa stiu ca e fetita, sar din prima pe sot,dar el inca nu e pregatit pentru al doilea copil,zice sa mai astept,ca momentan ne facem si casa !!! e cam greu...si despartirile astea nu sint prea bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Paula,cum vad si eu filmuletul,ai scris ca il gasim pe mail comun,unde mai e si asta? nu am priceput,scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmila_p85 spune:

Felicitarile mele [/red[red]]Nicole!!! Am zis noi ca o sa fie totul bine pina la urma!!
Sa inteleg ca daca nu esti pe forum deja te-ai imbatat cu vin rosu???? Cum asa fara noi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui palomina

"7,260 kg! 580 gr puse in 2 sapt! Multumesc lui Dumnezeu si prof. Ulmeanu ! Nu mai facem punctie in intestin! Sunt cea mai fericita mami din lume! Nicole"

Mesaj de la Histamina

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010



Bravo histamina!!!!!!! Felicitari pentru vestile bune! Trebuie sa dai de baut ca doar ai promis

Iuliana mami fericita de minune Tudor

Mergi la inceput