Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

La mine cred ca sunt pozele...Si eu cred ca e timpul sa schimbam din nou parola.


fetele, am facut si eu budinca cu orez si mere. N-am retinut daca ii pot da Catalinei ..tinand cont ca e cu lapte de vaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank deci esti cu capul in nori si indragostita ca altfel nu uitai actele. eee daca este vina ta....nu stiu ce sa mai zic. o sa iti iei o cearta cred, nu? trebuia neaparat sa le lasi ? sau este bine si luni?

scrish ce dulce este Luca, l-am vazut si eu acum. tare scump este si eu ti-am mai zis, seamana cu tati.

vas am tot uitat sa-ti zic, am vazut si eu pozele si sunteti o familie foarte frumoasa. copilasii sunt niste frumosi iar grasunelul mic...a crescut mareee

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

nu-i nimeni pe aici?

sunt cu budinca sub nas si nu stiu daca ii pot da fetei..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

La mine cred ca sunt pozele...Si eu cred ca e timpul sa schimbam din nou parola.


fetele, am facut si eu budinca cu orez si mere. N-am retinut daca ii pot da Catalinei ..tinand cont ca e cu lapte de vaca

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


eu am inteles de la fete ca pot folosi laptele de vaca la preparare. Deci poti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza eu i-am dat acum 2 zile. eu cand am mai intebat in stanga si-n dreapta ce pot sa-i mai dau dupa masa, mamicile mi-a zis si de aceste budinci cu orez fiert in lapte, combinat cu diferite chestii...mere, caise....
poti sa-i dai, zic eu.

chiar, mai sunt fete care au dat orez fiert in lapte?

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, eu acum am sosit....eu nu i-as da ca are lapte de vaca.... yasmy a zis ca i-a dat lui lucutza... eu nu -i dau ca-l am pe sot cu intolerantza la lactoza si cum e Andra leita ta-su..... imi e frica

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, poti sa-mi dai miepls!ca eu vreau

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

voi dati la copii scortisoara?...

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

catank deci esti cu capul in nori si indragostita ca altfel nu uitai actele. eee daca este vina ta....nu stiu ce sa mai zic. o sa iti iei o cearta cred, nu? trebuia neaparat sa le lasi ? sau este bine si luni?

scrish ce dulce este Luca, l-am vazut si eu acum. tare scump este si eu ti-am mai zis, seamana cu tati.

vas am tot uitat sa-ti zic, am vazut si eu pozele si sunteti o familie foarte frumoasa. copilasii sunt niste frumosi iar grasunelul mic...a crescut mareee

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




Nu ma cearta nimeni, actele erau in interes personal. Dar luni nu e tirziu si le voi trimite prin curier rapid.

Sa stii ca nu am fost nici cu capu in nori, si indragostita sunt de cind ma stiu, insa nu-mi sta in fire sa fac astfel de gafe... tin minte mici detalii, ...Sincer, cu gindul numai la Ioana ...nu stiiam cum ..cind sa-i dau fructe..supa...la drum, bizaia acolo, toata lumea o draganea, era cind la sotu, cind la mine, cind la colege din brate in brate... iar mai rezolvam una alta...ba iar sin....si uite asa. Problema nu e grava, dar ...faptul ca am ajuns sa uit e grav



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada vreau si eu!!!!!!!!! si reteta plss
roxy maimutoiul era pt ca am mancat la ora aia :))

eu fac acum sandwichuri la cuptor......... yammmiiiiiii


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput