Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (58)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

eu am o energie de zile mari....dansez cu fiu'miu si disper vecinii cu muzica pai ce numai ei sa ma streseze cu bormasina?? macar eu am asteptat sa fie gata orele de liniste

strumf schimbam parola din nou si daca iarasi se intampla e clar ca e cineva care a primit parola!!! oricum nu are ce face de sterge poze...


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


de acord!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si eu zic sa primeasca parola doar cine mai e activ.....pe forum, oricum faza asta cu stersul mi se pare de cum sa zic ..meschin, cred ca e cuvantul..

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

poate-mi sterge si mie pozele din album acum, ca razbunare!

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza m-am uitat in albume acum si nu-mi dau seama daca s-au sters poze din toate albumele. din al meu vad ca nu. dar si daca se sterg nici ca mai pun
este chiar culmea, cum sa stearga cineva din poze? cineee??
schimbati parola si fetelor, nu o mai dati la altcineva.

bb_yasmi si noi mai folosim scoica inca, am scos chestia aia din ea, pernita aia, si incape ceva mai bine dar in curand nu va mai incapea si trebuie sa luam un scaun auto.

Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

heelloo

....

roxy nu m a pus nimeni sa fac mancare la ora aia....deci nu era nasol de mine....am facut pt ca imi era foame si pofta...




mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



pai am vazut ca ai pus maimutoiul asta " " si de aia am zis ca este naspa pentru tine ca faci mancare la ora aia


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si noi folosim scoica, pb e ca nu vor mai incapea picioarele in curand, ca la greutate mai avem ca e pana la 13 kg

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

da, acum am vazut si eu ca a disparut un album de la intalnire.


Nasterea buburuzei mele, Anastasia Maria

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ia sa ma uit si eu la foto sa vad ce nu e in regula...si mai ales la micutul LucaSper ca ''tanti'' care le sterge sa nu fi ajuns la el inca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Ce copil dulce, cu mamica cu tot2 in 1

Nu stiu ce sa spun, ...e clar ca cineva ride de noi
Ale mele inca sunt, eu oricum le sterg frecvent, de aceea nu se mai oboseste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si eu m-am uitat mai devreme la luca si mi-a placut ....., dar mi-a placut si livingul, tb sa-l arat si pe asta la sot... s-ar putea sa-i placa ca e pe crem /alb

mami de fete frumoase:

MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput